Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
A8 D3 na 20" :)
tak jest a masz jakies uwagi stifii ? mysle ze -20 bedzie ok ale ile bedzie to sie okaze w poniedzialek
-
A8 D3 na 20" :)
dzis sypnelo sniegiem a auto od tygodnia na letnich niedlugo pojawia sie dystanse 15mm a w poniedzialek bedzie juz gleba
-
Wybór Telewizora :)
dokladnie .... tak jak sokram napisal wyjechales ze wszystko be tylko leowe jest ok bez podania ani jednego argumentu...
-
Wybór Telewizora :)
pracujesz tam ?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dzieki ps. 20" w c6 wyglada idealnie .... az mi sie zachcialo 21" przez to
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
z zewnatrz petarda poza tymi niebieskimi zaciskami dobrze ze dales 245/30R20 a nie jakies 265... bo to by sie w ogole na feldze 8.5j nie ukladalo. ps. da sie zmienic znaczek s4 na kierownicy na jakis s-line / s6 ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Rosemeyer wiem ze sie da ... tylko nieraz jest tak ze auto mimo ze zadabne to stoi i stoi. Przyklad moja a4 b5 ktora poszla szybko mimo najwyzszej ceny za ten rocznik i pierwszy kupiec ktory zadzwonil ten kupil. TT stala z 2 miesiace ... jedna po zimie pierwszy telefon i odrazu kupiec. S6 c5 poszla w pare dni ... mimo najwyzeszej ceny ze wszystkich s6 c5 ostatnio znowu byla na allegro i poszla w tydzien mimo jednej z wyzszych cen wsrod s6 c5. s6 c6 ... najnizsza cena i nie bylo sie do czego przyczepic ... stala pol roku ( 0 telefonow ) az wywiozlem do niemiec i poszla w niecale 2 tyg
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taka chyba jest kolej rzeczy ... ze jak ktos ma dobre auto to przewaznie chce za nie kwote adekwatna do stanu...a skoro kwota adekwatna do stanu a auto dobre tzn ze cena nie jest niska ...a Polacy przyzwyczajeni do aut z gubina i rzeszowa gdzie "stan igla a cena promocyjna" nie chca kupowac aut ktore sa "za drogie bo z rzeszowa i gubina sa o 30% tansze" az sie boje jak bede sprzedawac swoja a8 .... Powodzenia w sprzedazy za kwote ktora Cie usatysfakcjonuje ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- quadysz z tego cowidze w profilu to ty tez masz zrobione b6 z 2.7bit ?
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Topor nie moze skrecic bo nie wjedzie do garazu ps. widzialem na zywo ... wyglada zacnie teraz
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
_Bartek_ chodzi ci zapewne o to:
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Lot matko, jakie krówsko - szwagrowa poczciwa A6C6 sedan BMK miała w dowodzie 1800 z kawałkiem - skąd aż taka różnica w avancie? s6 c6 sedan 5.2 mialo w dowodzie ok niecale 1900kg ;> moja a8 w dowodzie miala 1830 +/- z tego co pamietam a a na wadze z instalacja gazowa i zbiornikiem i na 20" wyszlo 1990kg wydaje mi sie mlody ze na wadze by ci wyszlko przynajmniej 100kg mniej niz masz w dowodzie
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
My Iphone 4s shows Designed in california and assembled in taiwan And its written iphone 4s at its back. Is my Iphone 4s real or a fake ? Pls help me - I want to know whether I phone 4s assembled in taiwan are fake or real If fake then where can i do ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Iphone assembled by taiwan, is original? or fake? - I buy the iphone 4s from bangkok. i want to know that phone is original or fake :: Ask Me Fast ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- [4] Czy to jest oryginalny iPhone 4? ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- [4S - 5.0.1] Gdzie produkowane są iPhone ? ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- [4S - 5.0.1] Iphone 4s [podróbka] - Strona 2 ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- riddick74 wychodzi na to ze to jednak nie jest Iphone ;D
-
A8 D3 na 20" :)
orientuje nie podchodza .... tzn oczywiscie nie podjeda tylko dekory z tylnych drzwi reszta jak najbardziej podejdzie ---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ---------- tutaj widac jaki dlugi jest dekor na tylnych drzwiach
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dobry wybor z tym poliftowym z s-line podoba mi sie on i ori s6 ... tylko ze ty juz ledy masz w lampach wiec ori s6 raczej odpada wiec s-line polift dobry wybor.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dobrze to wyglada ... najpierw myslalem ze te kolo nie bedzie pasowac ale teraz uwazam ze naprawde kozacko wyszlo ps. to jest 5x112 ? czy tak jak w q7 5x130 ? musiales montowac jakies pierscienie centrujace na piaste ? ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- nie wiem czy tutaj tak wyszlo ale zderzak moglby ktos jeszcze raz dobrac kolor i pomalowac no i te zaciski ... :/ wg mnie sa za male zeby byly w kolorze ... jakbys tam mial tarcze 380mm i wielki zacisk to to fajnie wyglada w kolorze ale taki maly zacisk ... tym bardziej teraz za duza felga wg mnie nie wyglada najlepiej
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
mialem ten blad w s6 c5 ... wymienilem czujnik poziomowania xenonow jeden znajduje sie na wahaczu z przodu drugi na wahaczu z tylu ( po przekątnej ) ... pewnie w a4 b6 podobnie.
-
AUDI A8 D2 4.2 Quattro LIFT - kolejna Audiczka w rodzinie :)
fajna sztuka, szkoda ze bez recaro no i jak polift to szkoda ze bez lamp "xenon+" jak wrazenia po przesiadce z a4 b5 na a8 d2 ? ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- ps. to sa lampy xenon+ jakby ktos nie wiedzial ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- z wyposazenia brakuje jeszcze pare rzeczy ale i tak jak na d2 jest bardzo fajnie wyposazona: np. lodowki, pakietu skora ( wtedy tunel srodkowy i schowek jest w skorze ), kierownicy z multifunkcja, foteli recaro, faxu, systemu multimedialnego z tylu ( aczkolwiek nie wiem czy to nie wystepowalo tylko w LONGU ) ps. na 19" bedzie clakiem inaczej wygladac ja bym sie nie zastanwial czy 18 czy 19".... tylko 19"
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
jest was czterech ...moj tata w fiacie punto tez tak ma ba pamietam nawet w duzym fiacie tak mial jakies 20 lat temu.... - nie popieram
-
Counter Strike Global Offensive
Chodzi o gre CS: GO. Gra ktos ? ma ktos jakies doswiadczenia ? Po latach przegrany Na CSS ... mysle nad przejsciem nad CS GO ? nadal jest takie grywalne ? Jesli ktos ma jakies uwagi na temat ilosci serwerow, listy dobrych serwerow, grywalnosci, ilosci ludzi w PL grajacych to prosze o opinie...
-
Siłownia
ktos jeszcze sie pokaze ? bo jestem ciekaw jak poza piotrkiem i maniuskiem tutaj sprawa wyglada
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ło .... to tym bardziej jestem ciekaw wyniku na hamowni i gratuluje
-
A8 D3 na 20" :)
tak ten nie jest fsi ale nie jest on tez do konca udany.... w przeciwienstwie do tego montowanego w a8 ma on rozrzad na lancuchu ktory potrafi przysporzyc problemow
-
perfumy
kenzo power lacoste esential green gabriela sabatini devotion ( czarna )
-
A8 D3 na 20" :)
paput robilem s6 zdecydowanie odchodzi .... i reakcja na gaz to mega roznica .... dzwiek niekoniecznie mi sie bardziej podoba w s6 v10 niz a8 v8 ... ale to akurat mysle kwestia gustu. S6 jest seryjnie dosyc sztywne i zarazem sprezyste a A8 to typowe komfortowe auto na pneumatyce. tu jest dobrze oddany dzwiek ktory slychac w srodku w s6 ... . a tutaj dobrze slychac a8 v8 i na tych filmikach mozna porownac sobie przyspieszenia ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- <-- tutaj 2 foty w sumie przed kreska ja jechalem s6 a kolega moim a8 ... i jak tak rozpedzalismy sie ( w niemczech ) do ok 220 km/h to caly czas mu odchodzilem
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
wykasuj moj numer z telefonu ;]