Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ale czemu ? ;> ps. jutro jade robic glebe a w czwartek na 18:00 jestem umowiony na ten czarny fortepian na dekory
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    umowilem sie z kolega na oklejenie na czwartek ... jego folia jego robota
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Tom ? mi probowal Mat posadzic ale cos mu nie wychodzilo ktora folie kupies ? kiedy bedziesz oklejac ? bo jestem ciekawy efektu
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    buba ale ty pewnie mowisz o q7 malika tak ? ... a podejrzewam ze tam sie da wiecej ( aczkolwiek reki sobie uciac nie dam ) jutro sie zobaczy jak to bedzie narazie po zamontowaniu dystansow jestem mega zadowolony bo czuc roznice pozatym przednie i tylne kola sa teraz idealnie z nadkolem ... a wczesniej byly schowane
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jutro dokladnie wszystko wyjdzie ... wiem ze ograniczeniem jest komputer ktory nie pozwala zejsc ponizej pewnej wartosci ... ale mysle ze -20 / -30 bez problemu a czy wiecej to sie jutro okaze ja i tak chce tak zrobic ok -30 bo wiecej nie ma sensu skoro tym autem poruszam sie na codzien
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    dystanse zalozone 15mm na strone i zmienione opony na ori s8 Yokohama Advan Sport 265/35R20 jutro jestem umowiony na VCDSowanie = glebe
  7. Również polecam ja rowniez uzywam tego zestawu i rowniez polecam
  8. turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ... pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni. ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ? przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ... stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL. Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat same grube fury ...
  9. za***ista jest ta twoja a4 Miron nie wiem czy na tych lepiej czy na tamtych ... z rs6 c6 wydawaly sie masywniejsze ... ale chyba wyglad porownywalny. Ale springi musza dojsc bo teraz troche za wysoko stoi wg mnie
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    wole okleic w razie co moge powrocic do ori lub przyszly wlasciciel ... a zmalowaniem duzo roboty.
  11. nosb to prawda ze zmieniasz zderzaki i poszerzasz auto zeby miescilo sie duzo imigrantow ? wiem ze to twoja robota: Illegal immigrant hidden in a bumper - YouTube
  12. chyba nie bo to tak jakbys zmienill natalie siwiec na anne grodzka ( krzysztof bęgowski ) ps. jak ktos ma na sprzedaz iphone 5 to mozecie pisac na pw moze byc sam aparat .... najlepiej bialy 32 lub 64gb bo kolega byl na snowboardzie i jego iphone 5 lezy gdzies w sniegu na stoku ...
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    paput dzieki wielkie jesli kolega nie bedzie miec folii do konca tygodnia to na weekend zamowie ta co ty masz jak wyglada sprawa rysowania sie tej folii ?
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    paput skad brales folie ? i jaka to folia ? peter22 dzieki za info
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    no wlasnie szukam ... bo mariusz ktory mi sciemnia szyby akurat nie ma i teraz jesli on nie zalatwi to ja musze zalatwic gdzies i teraz pytanie czy folie na dekory sa inne niz folie na karoserie ? bo narazie znalazlem takie cos FOLIA OKLEINA CZARNA POŁYSK CZARNY POŁYSK 150x50 (3026500897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. FOLIA OKLEINA CZARNA CZARNY POŁYSK 152x50CM NOWOŚĆ (3070203491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Folia CZARNA POŁYSK 135x50 cm //POZNAŃ// (3048438181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. itp... jak gdzies znajdziesz duffy to daj znaka to zamowimy razem
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ciesze sie ze pomysl na czarne dekory sie podoba male wyjasnienie: co do folii na dekory jeszcze czekam na info czy jest ta folia do oklejenia ... tak samo czekam z gleba bo sypnelo mega grubo sniegu a ja na 20" letnich ... wiec narazie smigam punto`lotem i czekam az snieg stopnieje z ciekawostek to zakupilem oponki Yokohamy 2011r 265/35R20 czyli ori rozmiar z S8 d3 ( wczesniej mialem ori rozmiar z a8 d3 po ostatnim lifcie czyli 275/35R20 )
  17. django nie taki zly, sa gorsze np. Opona: Ludzka stonoga: hhahahaha ;D
  18. no wlasnie bo narazie chyba bylo widac tylko dwa na fb
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    no i niedlugo sciema szyb ;D
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    no to mnie utwiedziliscie wiec w tyg powinno wpasc: -czarny fortepian na dekory -15mm dystans -gleba
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    chyba tak
  22. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    wymyslilem nowy mod jesli sie uda to w tygodniu wszystkie drewno stanie sie czarnym fortepianem
  23. do środy zamykam. poczulem sie jak moderator
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    szczerze ? wg mnie obrzydliwa wiesniacka przedlift zrobiony najtanszym kosztem na polifta (w zderzak przedlifta wkomponowany grill z polifta i to jak paskudnie ... ( obrys grilla nijak nie pasuje do zderzaka ) a powinny byc zmienione lampy, zderzak grill, maska)do tego wiejskie wloty w zderzaku paskudne, szpary wielkie, wloty na blotnikach, tylna dokladka, wydechy za duze jak dla mnie jedyne co mi sie w niej podoba to kolor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.