Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:hi:
-
Nie dziala (ani nie wyswietla przy zegarach) tempomat
- VAG Podlasie
ooo jak bym dorwal to bym pazury polamal za zanaczki s-line:decayed:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
no tak chyba jak w wiekszosci trza bylo odwrocic:facepalm:- Nowicjusz - wątek powitalny
siema:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:a4fan:- Nie działa tylna wycieraczka
pewnie silniczek padl- Drogie wspomnienia - Euro Parking Collection :-(
tez tak mialem hehe- Drogie wspomnienia - Euro Parking Collection :-(
hehe a jak:decayed: tu w norwegi sa bramki auto pass i jak ktos nie zaplaci to cie dorwa przez londyn na koncu swiata hehe- Drogie wspomnienia - Euro Parking Collection :-(
jak przez londyn to ja bym nie olewal bo ci odsetki nalicza a i tak bedziesz musial zaplacic:wink:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum:hi: - VAG Podlasie