Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wasze zdrowie:decayed:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie do 3 razy sztuka:naughty:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No faktycznie ładnie działa
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    marcin piles cos:eusathink:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze 7.5 h i weekend:decayed:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piwko w reke i pojdzie z gorki:decayed:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął no to wysylaj zgloszenie:wink: nie mam autka tak pomodzonego jak Wasze a dodatkowo nie mam swojego wątku to zakladaj swoj watek i juz komisja rozpatrzy:wink:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szkoda, że nie jestem w Divisionie bo chętnie bym przygarnął no to wysylaj zgloszenie:wink:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na dobranoc:naughty:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie gitara:wink:moze twoj atari szwankuje:decayed:
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak 2 srubami i ciagniesz w prawo z lewej a w lewo z prawej:wink:
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema:mordy
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tam kompas mam w telefonie:grin: ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- i tez d*py piszcza:decayed:
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jedno przytuliles:naughty:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trochu mocno siedzi:decayed:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek w jakim programie obrabiasz cykane fotki??
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema:hi:
  20. cora:decayed: spoko jak zabiore sie za mce to napykam fotek speszyl for ju:decayed:
  21. Same czujniki to jest cos takiego ?? Poziomowanie Czujniki Audi a4 s4 b6 b7 (3900703811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Odnosnie wiązki to chyba ciezko bedzie, wczesniej sie troche rozgladalem zeby oryginalna wiazke dostac to raczej towar deficytowy. Czesci na yebayu kupujesz ?? A jeszcze sie podpytam o lusterka el. skladane, dużo jest zabawy zeby takie cudo zamontowac ?? Tomasz, wybacz za OT. tak to sa te czujniki ale popytaj na forum moze ktos ma taniej na opchniecie:wink:bedziesz potrzebowal jeszcze modul swiatel tez mozesz dostac go na forum lub allegro.a wiazke to ogarnal mi domin79 wiec jak cos to pisz do niego:wink: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Same czujniki to jest cos takiego ?? Poziomowanie Czujniki Audi a4 s4 b6 b7 (3900703811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Odnosnie wiązki to chyba ciezko bedzie, wczesniej sie troche rozgladalem zeby oryginalna wiazke dostac to raczej towar deficytowy. Czesci na yebayu kupujesz ?? A jeszcze sie podpytam o lusterka el. skladane, dużo jest zabawy zeby takie cudo zamontowac ?? Tomasz, wybacz za OT. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- To gratulacje Tomasz, chyba zapamietałes moje zyczenia ślubne no i od razu wzialem sie do roboty:decayed:
  22. spoko:wink:jakie ot,moj watek:decayed:.ja sam niedlugo zostane ojcem:naughty: mikaszi mce jedno juz ogarnelismy u brata a teraz bedziemy sie zabierac za montaz u mnie wiec jak cos to porobie dokladne fotostory:wink:
  23. Pawel samopoziomu nie mialem i dokladalem wszystko.Musze powiedziec ze jest troche drutowania,ale jest wszystko do ogarniecia.jak zalatwisz sobie juz gotowa wiazke to malina:wink:
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba szpare wlodziu:grin:
  25. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    toche za mnogo koni jak na oske:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.