Treść opublikowana przez tomcrack27
-
B6 DIVISION
wlasnie widze:grin:
-
B6 DIVISION
widze ze w temacie jestes:decayed:
-
B6 DIVISION
hmmm a mowia ze mazury to kraina disco polo:decayed:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj:hi:
-
B6 DIVISION
Raczej powinne być tak jak sie je zamontuje
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pakiet obronny przed niedzielnymi kierowcami no czasem bazuka na dachu by sie przydala:decayed:
-
B6 DIVISION
pewnie to bedzie twoj nastepny mod?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jezeli chodzi ci o tapicerke to ciagniesz od dolu ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- dekor ciagniesz od strony lusterka ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- w wrsztacie jest to ladnie pokazane leniu:decayed:
-
B6 DIVISION
musisz zdjac boczek i najlepiej jak odkrecisz sobie raczke i bedziesz mial lepsze dojscie.zobaczysz male ztrzaski ktore trza lekko wcisnac:wink:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
fajna naklejka:decayed: http://www.amazon.de/gp/product/B00DYQ4GI4/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1638&creative=6742&creativeASIN=B00DYQ4GI4&linkCode=as2&tag=t0d756-21- B6 DIVISION
no widzisz krecilem krecilem i wykrecilem:decayed: ja tez sie do tego wieku powoli zblizam wiec musialem jakis slad po sobie zostawic:wink:- B6 DIVISION
no coz przezyjemy:decayed:- B6 DIVISION
no to gratki panie:wink: ja tez w czerwcu bede mial bobasa:decayed:- B6 DIVISION
dokladnie:wink:i jeszcze sie mowi ,,tam sa drzwi jak ci sie nie podoba:grin:- B6 DIVISION
lyknal bym je z checia ale ostatnio sporo zakupow zrobilem i jak moja wyczai to mnie z domu wypierdzieli razem z tymi listwami:decayed: daj cene na pw:decayed:- B6 DIVISION
jozek daje ci swoje i pare stowek za twoje?- B6 DIVISION
Jakie ori wladi ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- Uważaj zeb nie odpadła- B6 DIVISION
O f*ck sorry nie o takie mi chodziło ?- B6 DIVISION
O u....j ale pojechaliscie- B6 DIVISION
Powiem tak może to bedzie troche dziwne ale jak hammer cos wrzuci to nikt nic nie wykasuje (oczywiście nie mam nic do kolegi) i troche według mnie jest to lipa jak ktoś kasuje zdjęcia- B6 DIVISION
Domin może niedługo - B6 DIVISION