Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gardzisz?
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie..kolo suwalk:decayed:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie ale jak tu bez obojga ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- :polew: A Ty będziesz na OEM'ie? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Pany chce ktoś ten zdes s-line? gdzie?bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eee bo kropki zara poleca:decayed: Nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają siusiaku:decayed:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie ale jak tu bez obojga ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- :polew: A Ty będziesz na OEM'ie? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Pany chce ktoś ten zdes s-line? gdzie?bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eee bo kropki zara poleca:decayed:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki?
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja juz niedługo sie przekonam jak to jest?
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ty gdzie sie podziewal?
  8. No ja np wyciekow żadnych nie mam
  9. nie...odkrecasz stare i montujesz nowe i tyle:wink:
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a gdzie wywialo wszystkich pytam sie:whistling:
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piateczek:decayed:
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znacie kogos moze kto robi nadruki na koszulkach lub bluzach???
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za duzo czasu masz co jozek:decayed:
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na dniach dostane to ci cykne foto jak wyglada..dalem 7 erasow
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja zamowilem z raichu:decayed:
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wywialo dzis wszystkich:thumbdown:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema mordy:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.