Treść opublikowana przez Chowix
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
A jeżeli chodzi o jakość tych podzespołów to jak to wygląda ? Czy są one bardzo dobre/dobre/wystarczające/co to k**wa jest?
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Otrzymałem rozpiskę co tam będę miał: - Stag 4 Plus - Reduktor AC R01 - Wtryskiwacz AC W01 cena zamiany z II gen (DT-Gaz system) na to wyżej - 1500zł Jak myślicie o tym zestawieniu ?
-
[B5 ADP] FALUJĄCE OBROTY NA BIEGU JAŁOWYM
to moze byc wszyszko - odepnij aku na 30min podepnij zaadoptuj przepustnice i zobacz jak nie to VAG. Może być przepływka albo sonda albo czujnik nie wiem co jeszcze..
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Tz oni powiedzili, że z racji demontażu i montażu może to potrwać 1,5 dnia więc na spokojnie w poniedziałek powinno być z racji tego że nie pracują w weekendy.
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
no 1400zł drogą nie chodzi ale myślę, że za usługę usunięcia poprzedniej wsadzenia nowej i skonfigurowania myślę że będzie ok ! Umówię się z nimi na za jakiś czas ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- No oboczymy co to będzie warte na czwartek zostawiam autko i w poniedziałek odbiór ! Już nie mogę się doczekać !
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Davanti w kato 1400 zł ale na lepszych podzespołach a AC wszystko 2 lata gwarancji itd. z rozbiórką i montażem itd. ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Jeżeli ma ktoś jakieś zaprzyjaźnione serwisy na Śląsku to prosiłbym o dane !
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
No Mariusz niestety instalują tylko BRC - i cena 2200 za sam przód -.- ?
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
KM sporo robie lecz na PB nie dużo z racji $$ Jak bym na LPG jeździł to znacznie więcej bym robił KM ~1000 to myślę na pewno w miesiąc
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Masz rację - tutaj zaoszczędzę a później się zj**ie za przeproszeniem i 2x dam.. :/ więc podzwonię gdzie mniej więcej taniej zrobią i tyle Jeździłem na LPG ale to 2 generacja :-/ nie jestem przeciwnikiem LPG wręcz przeciwnie ale musi to być porządna instalacja !
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Hmm no wiesz ustawić LPG to można gdzieś podjechać to ~50zł wezmie ale za zamontowanie tego wezmą mnie znacznie więcej ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Dobra w czwartek zadzwonię gdzieś na Katowicach gdzie by mi to zamontowali
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Czy jestem w stanie sam zamontować taką instalację ? w sensie mam tam jakąś znajomość co do mechaniki ? ale czy mnie to czasem nie przerośnie ..
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Kurcze ciężko to widze.. teraz 450zł na drobne naprawy i 650zł za same części do zmiany.. a jeszcze przegląd w lutym..
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Koledzy ile tak mniej więcej mnie to może kosztować :/ mam II generacje DT-GAZ SYSTEM... :/ jutro po pracy mogę zapodać co tam mam :/ ale wiem że Parownik(?) jest do regeneracji albo wymiany bo nie mam tego pokrętła :/ pewnie jakieś filtry itd..
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Nie wiem w czwartek przedzwonię zapytam się czy się opłaca to jeszcze naprawiać czy nie jak nie to napiszę tutaj czy trzeba czy nie
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Nie po prostu musiałbym kupić nowy parownik i sterownik, a mój adp jakoś nie znosi gazu... :/
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Ok a jeszcze jedno pytanie - nie mam usuniętej całej instalacji (jak na razie tylko zbiornik gazu) czy może mi się doczepić do tego ?
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Dzięki kolego ! doczytałem jeszcze, że musze w wydziale komunikacji to podbić.. :/ ?
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Witam, mam do Was takie pytanie. Otóż posiadam auto z instalacją gazową i przechodziłem badania techniczne z tą instalacją itd. Teraz usuwam instalację z autka z racji tego, że jeżdżę nie za często i korzystam tylko z benzyny. Za miesiąc mam badanie techniczne i nie będzie już instalacji. Czy przechodzę badanie bez instalacji gazowej i wszystko jest ok czy musze iść gdzieś i to oznajmić nie wiem nowy dowód ?
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Ja mam teraz podobną sytuację w ADP :/ Wymieniłem płyn chłodniczy i nie odpala.. Pompa chodzi iskra jest.. Nawet próbowałem PLAKIEM do dopływu powietrza psiknąć i odpalić ale też kicha..
-
Imitacja samopoziomowania - Moduł - Zapytanie
Witam, chciałbym się zapytać Was o moduł który jest na allegro w cenie 400zł -.-' Pamiętam dawno temu o module który Gwerty sprzedawał za ~100zł ? czy ma ktoś może schemat jak co podłączyć żeby to działało ? Nie jestem elektrykiem więc jakby ktoś mi wytłumaczył jak takie coś skonstruować i podłączyć - byłby to dobry temat do Zrób to sam Pozdrawiam serdecznie Dawid
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
Jak jest możliwosć zrobienia fotki tego elementu - nie rozbierać oczywiscie -.- tylko zeby był widoczny ile tam tego zostało - szczotki mam nowe to ino przeniosę i cena z KW chyba że ktoś ze śląska lu Oświęcim i te rejony
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
Może inaczej - szukam dmuchawy sprawnej i takiej co mi za pare miesiecy nie padnie bo już jest przetarta. http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/06/11/39/2506113984_2 o to chodzi
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
Tz masz zregenerowaną dmuchawę czy jak ?
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
A gdzie takie coś regenerowałeś ? Jakieś specyficzne warsztaty ? ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- a istnieje jakiś zamiennik bądź czy pasuje z innego modelu ?
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
Witam, mam problem z dmuchawą w a4 1.6 96rok wersja bez klimy. coś już słabnie silnik dmuchawy - raz działa raz nie - szczotki wymienione wyczyszczony Pytanie. Gdzie kupic tanio taki silniczek - czy slinik z wersji z klimą bedzie pasować ? Lub gdzie można zregenerować taki silniczek ?