Treść opublikowana przez Chowix
-
Naprawa klapy bagażnika , niemoge otworzyć w żaden sposób bagażnika Pomocy
Tak jeżeli masz nieskładaną kanapę
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Jest tak naprawiona i prosta że odważników nie potrzeba nie jeżdżę daleko tym autkiem i szybko też nie Ogólnie zero stuków zero puków zero odważników
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
2 Skarby ---------- Post dopisany 06-07-2012 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 01:09 ---------- No i przyszedł czas na osiemnastki Kolor nieco odbiega od tego czego oczekiwałem ale i tak A tak wyglądały
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Na wszystko przyjdzie czas Za pare tygodni będę miał felgę ---------- Post dopisany 07-06-2012 at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 13:14 ---------- Małe odmłodzenie autka Efekt teraz
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Tz wiesz co tutaj sobie nie mogę na to pozwolić czyste pobojowisko nieraz jest i troche nie jara mnie ominajnie wszystkich dziur
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
No i wskoczył gwint ta-technix - jest to mój pierwszy gwint. Moje odczucia takie, że na komforcie nie stracił, a siedzi i nisko Za pare tygodni będzie fela ale na ten czas na 15"
-
Opony Fullrun- strasznie głośne
Fullrun HP199. Opony Letnie Fullrun. Oponeo.pl Ogólna opinia z tego co widzę że są hałaśliwe
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
Kolego mógłbyś podesłać kod koloru bądź skąd go masz ;> ? Także myślałem o pomarańczy np Orange GT z nissana.
-
[B5 ADR] Moje czarne Audi
dokładnie a co do autka bardzo ładne dopieścić i będzie super
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
"MTS lepszyy" - czyli :> ? Piszcie kolory jak coś
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Nie jest to może ten sam kolor ale mam 3 propozycje http://postimage.org/gallery/cblbks90/
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
No chce uzyskać coś innego ale trzeba wziąć pod uwagę opinie - " COŚ TO ZROBIŁ " każdą krytykę przyjmę i prosiłbym o jakieś opinie na temat firmy ta-technix i ijego gwintu
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
No to szykują się nieco grubsze mody 18" oraz gwint Myślę o zawieszeniu gwintowanym firmy TA-Technix co wy na to Myślałem także nad małym ekstrawaganckim posunięciu Wzór felgi - http://images24.fotosik.pl/244/0260b42227d47ce4.jpg Kolor http://img709.imageshack.us/img709/5306/savini3.png + dekoty w tym kolorze co wy na to
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Kontrolka mijania hmm prosto wytłumaczę - + bierzemy z postojówek (znajdziesz ją przy bezpiecznikach) a - bierzemy hmm gdziekolwiek (ja podpiąłem się też przy bezpiecznikach) wkręcamy żarówkę, odpowiednio zabezpieczamy i tyle
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
hmm faktycznie jest niżej.. hmm spróbuje to podciągnąć na tych śrubach z przodu zderzaka ! Dziękuje za wszelkie uwagi
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Dziękuje jeszcze wiele przede mną Ale to bardzo motywuje
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Już niebawem szykowanie do zmian lampek przednich na (oczywiste) po liftingu W najbliższym czasie także gwint z racji tego, że stoii duuużo za wysoko Ale wszystko w swoim czasie Ostatnia sesja ---------- Post dopisany 07-05-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 20:35 ---------- Krzesały sie iskry ! w dłoń poszedł młotek ! i tak oto mamy lampiony
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
Podobnie jak kolega widocznie masz odbłyśniki albo soczewkę do regeneracji ja mam zestaw 6000K i oba świecą identycznie
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
Hmm w tym miesiącu bieda.. A jakiej firmy że 100zł ? Na allegro po 50 zł są żarniki :/ Powiem szczerze lepiej świecą na tych hidach w suche dni to powiem cud miód
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
No i zamontowane wszystko całe lampy wraz z tymi zamówionymi hidami.. Poleciłbym tą firmę jakby przysłali to co chciałem ale niestety Doszedł do mnie zestaw ale z żarnikami 6000k no cóż.. Powiem tyle, że w deszcz fatalnie.. tak jak koledzy mówią 6000K ładnie wygląda ale na tym kończą się +.. poleciłbym pewnie z 4300 albo 5000 ale max 5000...
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
Kupiłem jak na razie 5000K w przyszłym miesiącu kupię 4300 jak będzie niedostatecznie widocznie
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
nie nie 6000 nie wchodzi w grę jeszcze wiecie mój wzrok - okulary to muszę i chce mieć biało nie niebiesko ---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 12:42 ---------- Zamówiłem cyfrowe za małą kase http://allegro.pl/citroen-xsara-zestaw-hid-xenon-ksenon-xenony-i2252065416.html zamówione 5000 barwa dojdą lampki dojdą ksenony dam znać .
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
zaryzykuje wezmę 5000 i 4300 jak mi zostanie kasy i porównam pewnie jeżeli chodzi o noc i dzien to powinno być ok ale jak się będą w deszczu sprawować.
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
a co sądzicie o barwię między 4300 a 6000 czyli 5000 ?
-
Ksenony a zwykłe lampy Valeo
Planuje planuje Planuje kupić H7 SLIM z przetwornicami cyfrowymi Ogólnie barwę celuje na 5000. Mówią, że 6000 w deszczu sobie zbytnio nie radzą, ale to są tylko jakieś tam wyczytane plotki nie doświadczyłem, ale myślę żeby ktoś kto ma tą barwę się wypowiedział.