Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. Jest tak naprawiona i prosta że odważników nie potrzeba nie jeżdżę daleko tym autkiem i szybko też nie Ogólnie zero stuków zero puków zero odważników
  2. 2 Skarby ---------- Post dopisany 06-07-2012 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 01:09 ---------- No i przyszedł czas na osiemnastki Kolor nieco odbiega od tego czego oczekiwałem ale i tak A tak wyglądały
  3. Na wszystko przyjdzie czas Za pare tygodni będę miał felgę ---------- Post dopisany 07-06-2012 at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 13:14 ---------- Małe odmłodzenie autka Efekt teraz
  4. Tz wiesz co tutaj sobie nie mogę na to pozwolić czyste pobojowisko nieraz jest i troche nie jara mnie ominajnie wszystkich dziur
  5. No i wskoczył gwint ta-technix - jest to mój pierwszy gwint. Moje odczucia takie, że na komforcie nie stracił, a siedzi i nisko Za pare tygodni będzie fela ale na ten czas na 15"
  6. Fullrun HP199. Opony Letnie Fullrun. Oponeo.pl Ogólna opinia z tego co widzę że są hałaśliwe
  7. Kolego mógłbyś podesłać kod koloru bądź skąd go masz ;> ? Także myślałem o pomarańczy np Orange GT z nissana.
  8. dokładnie a co do autka bardzo ładne dopieścić i będzie super
  9. "MTS lepszyy" - czyli :> ? Piszcie kolory jak coś
  10. Nie jest to może ten sam kolor ale mam 3 propozycje http://postimage.org/gallery/cblbks90/
  11. No chce uzyskać coś innego ale trzeba wziąć pod uwagę opinie - " COŚ TO ZROBIŁ " każdą krytykę przyjmę i prosiłbym o jakieś opinie na temat firmy ta-technix i ijego gwintu
  12. No to szykują się nieco grubsze mody 18" oraz gwint Myślę o zawieszeniu gwintowanym firmy TA-Technix co wy na to Myślałem także nad małym ekstrawaganckim posunięciu Wzór felgi - http://images24.fotosik.pl/244/0260b42227d47ce4.jpg Kolor http://img709.imageshack.us/img709/5306/savini3.png + dekoty w tym kolorze co wy na to
  13. Kontrolka mijania hmm prosto wytłumaczę - + bierzemy z postojówek (znajdziesz ją przy bezpiecznikach) a - bierzemy hmm gdziekolwiek (ja podpiąłem się też przy bezpiecznikach) wkręcamy żarówkę, odpowiednio zabezpieczamy i tyle
  14. hmm faktycznie jest niżej.. hmm spróbuje to podciągnąć na tych śrubach z przodu zderzaka ! Dziękuje za wszelkie uwagi
  15. Dziękuje jeszcze wiele przede mną Ale to bardzo motywuje
  16. Już niebawem szykowanie do zmian lampek przednich na (oczywiste) po liftingu W najbliższym czasie także gwint z racji tego, że stoii duuużo za wysoko Ale wszystko w swoim czasie Ostatnia sesja ---------- Post dopisany 07-05-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 20:35 ---------- Krzesały sie iskry ! w dłoń poszedł młotek ! i tak oto mamy lampiony
  17. Podobnie jak kolega widocznie masz odbłyśniki albo soczewkę do regeneracji ja mam zestaw 6000K i oba świecą identycznie
  18. Hmm w tym miesiącu bieda.. A jakiej firmy że 100zł ? Na allegro po 50 zł są żarniki :/ Powiem szczerze lepiej świecą na tych hidach w suche dni to powiem cud miód
  19. No i zamontowane wszystko całe lampy wraz z tymi zamówionymi hidami.. Poleciłbym tą firmę jakby przysłali to co chciałem ale niestety Doszedł do mnie zestaw ale z żarnikami 6000k no cóż.. Powiem tyle, że w deszcz fatalnie.. tak jak koledzy mówią 6000K ładnie wygląda ale na tym kończą się +.. poleciłbym pewnie z 4300 albo 5000 ale max 5000...
  20. Kupiłem jak na razie 5000K w przyszłym miesiącu kupię 4300 jak będzie niedostatecznie widocznie
  21. nie nie 6000 nie wchodzi w grę jeszcze wiecie mój wzrok - okulary to muszę i chce mieć biało nie niebiesko ---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 12:42 ---------- Zamówiłem cyfrowe za małą kase http://allegro.pl/citroen-xsara-zestaw-hid-xenon-ksenon-xenony-i2252065416.html zamówione 5000 barwa dojdą lampki dojdą ksenony dam znać .
  22. zaryzykuje wezmę 5000 i 4300 jak mi zostanie kasy i porównam pewnie jeżeli chodzi o noc i dzien to powinno być ok ale jak się będą w deszczu sprawować.
  23. a co sądzicie o barwię między 4300 a 6000 czyli 5000 ?
  24. Planuje planuje Planuje kupić H7 SLIM z przetwornicami cyfrowymi Ogólnie barwę celuje na 5000. Mówią, że 6000 w deszczu sobie zbytnio nie radzą, ale to są tylko jakieś tam wyczytane plotki nie doświadczyłem, ale myślę żeby ktoś kto ma tą barwę się wypowiedział.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.