Treść opublikowana przez Chowix
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
Teraz dopiero jestem po maturach i planuje oczywiście studia zaoczne. Ale studia zaoczne to $, dlatego też szukam pracy. To jest moje hobby i zainteresowanie jak i sposób na zarobek. Zobaczymy co z tego wyjdzie Ale dziękuje za propozycję !
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
a potrafisz cos? No oczywiście że coś potrafię zgarnijnagrode.com / beta.zgarnijnagrode.com przykładowa realizacja to adammikosz.com , c-gsm.pl - którą odnowię (http://chowix.netshock.pl/lay.png) było bardzo wiele stron których nie zapisałem :/ wrr pare offline
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
Dokładnie tez mam standardowe zawieszenie i jest bardzo komfortowe, lecz tak jak mówisz na zakrętach trzeba bardziej przyhamować
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
Oj to ja też nienawidzę flash :/ chociaż niektóre strony ukazują jego potęgę a nic PHP MySql bibliotek jquery ?
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
Witam, chciałbym wiedzieć ile jest tu maniaków tworzenia stron i ich projektowania Jeżeli już projektujesz może jakieś masz projekty portfolio, czymś się pochwalisz
-
[B5 ADP] 1.6 , Szaraczek, potrzebna pomoc w intentyfikacji częsci!
1 Tag 2 wstaw zdjęcia w [i MG] [/img] Teraz co do autka Powiem tak: Dużo przed Toba Dodaj do planów kierunki boczne Oczywiście plany są zacne i prawidłowe Powodzenia w modach
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
zwykłe żarówki. Faktycznie masz rację muszą być albo bardzo wydajne SMD albo dodatkowe diody LED
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
Tak więc zabrałem się za to: 1. Rozbieramy zegar aż będziemy mieć 2 tarcze Zdrapujemy czerwony "lakier" Efekt
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
aha aha rozumiem Jak się za to zabiorę zrobię to na pewno wkleję Ale troszkę ważniejsze są sprawy niż to Dziękuje Ci serdecznie za wypowiedź
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
widać że nie robiłes tego. Przy zastosowaniu tylko 12 diod zamiast żarówek powoduje nierówne świecenie i jest niezbyt. Ja będe dokładał diody ale narazie czasu na to brak. A no oczywiscie masz rację, reasumując dioda SMD 4zł x 12 ~ 55 z przesyłką. Tylko chciałbym zobaczyć czy opłaca się kupować te diody czy odpowiadać będzie mi ten "żółty" nie mam zdjęć z okresu kiedy było żółto :gwizdanie: Kolego, a jakie diody masz tam zastosowane ? SMD czy zwykłe LED ?
-
[ALL B5] Walka z drobnymi wyciekami miski i klawiatury
hmm dla świętego spokoju wezmę to co Ty masz
-
[B5 ADP] Problem z ukladem paliwowym 1.6 101km.
A cewka ? nie ma gdzieś przebicia ?
-
[B5 AWT] Wibracje silnika ! obłęd
A nie masz brudnej przepustnicy ? W sumie to może być wszystko Ja mam takie minimalne szarpanie gdy dodam gazu po czym puszcze pedał to szarpnie.. Także jest to denerwujące, ale znów tych wibracji nie mam w ogóle.. Może krzywo siedzi silnik, bo mówiłeś że wymieniałeś ?
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
A no oczywiscie masz rację, reasumując dioda SMD 4zł x 12 ~ 55 z przesyłką. Tylko chciałbym zobaczyć czy opłaca się kupować te diody czy odpowiadać będzie mi ten "żółty"
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Właśnie żeby ksenon mieć w pełni prawnie trzeba mieć samo-poziomowanie ?
-
[ALL B5] Walka z drobnymi wyciekami miski i klawiatury
a pytanie mam czy silikon ten: http://allegro.pl/silikon-masa-uszczelniajaca-reinzosil-czarny-200-i1609847138.html Niby to samo a cena niska ? Czy to musi być pasta http://chopper.net.pl/product_info.php?products_id=1280 Proszę o pomoc bo mi wycieka gdzieś albo spod miski albo klawiatury i muszę to zatamować;/ wymieniłem uszczelkę ale chyba ta miska klawiatury jest lekko zagięta i nic to nie daje. A Twoje rozwiązanie wydaje się być właśnie te które ja szukam
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
hmm a może masz fotkę z tego wiesz bo za duzo czerwonego w aucie usypia
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Ja tylko zaproponowałem jak by to wyglądało :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
a pytanie. Jaki kolor uzyskamy jak tylko zetrę tą warstwę czerwoną i pozostawię zwykłe lampki ?
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
tu masz z czarną maską
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Hmm mnie chodziło o przedni zderzak np brak kratki oraz odprysk lakieru masz co do tej maski hmm jak już to czarna albo czerwona Ale to w końcu Twoje autko My tylko możemy chwalić albo krytykować albo hmm nakierować
-
[B5 ADP] Problem z ukladem paliwowym 1.6 101km.
Właśnie pompa też z wyższej półki ? Ja kupując zamiennik też miałem takie przygody oczywiście znikły wraz z zakupem tej droższej oczywiście sprawdź wtryski być może ciśnienie jest ok tylko nie umie się przebić przez wtryski. Być może nie doczytałem ale jaką masz instalację gazową (której generacji) ? Na kompie nic nie pokazało ? Hmm czujnik masz wymieniony tak więc przyczyną on nie może być. Filtry ? Paliwa oczywiście też ? No cóż jeszcze może być ? Ja u siebie miałem tak że zapalił za 3-6 razem na chwilę po czym gasł. Okazało się że pompa daje za małe ciśnienie. jeżeli na gazie jeździ to immo nie może być nie ? czy się mylę ? Tyle ode mnie
-
[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P
Małe poprawki lakiernicze i będzie dobra Powodzenia w modzeniu !
-
[B5 ADP] Audi a 4 1.6 pali około 16 l PB
Zdziwiłbyś się Mam 7.5 litra przy emeryckiej / ekologicznej jeździe. Sam się zdziwiłem No to gratuluje wyniku Widocznie masz w pełni sprawne auto. U mnie prawdopodobnie jest sonda do wymiany ;/ bo pali ~11 L :/