Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. Teraz dopiero jestem po maturach i planuje oczywiście studia zaoczne. Ale studia zaoczne to $, dlatego też szukam pracy. To jest moje hobby i zainteresowanie jak i sposób na zarobek. Zobaczymy co z tego wyjdzie Ale dziękuje za propozycję !
  2. a potrafisz cos? No oczywiście że coś potrafię zgarnijnagrode.com / beta.zgarnijnagrode.com przykładowa realizacja to adammikosz.com , c-gsm.pl - którą odnowię (http://chowix.netshock.pl/lay.png) było bardzo wiele stron których nie zapisałem :/ wrr pare offline
  3. Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało
  4. Dokładnie tez mam standardowe zawieszenie i jest bardzo komfortowe, lecz tak jak mówisz na zakrętach trzeba bardziej przyhamować
  5. Oj to ja też nienawidzę flash :/ chociaż niektóre strony ukazują jego potęgę a nic PHP MySql bibliotek jquery ?
  6. Witam, chciałbym wiedzieć ile jest tu maniaków tworzenia stron i ich projektowania Jeżeli już projektujesz może jakieś masz projekty portfolio, czymś się pochwalisz
  7. 1 Tag 2 wstaw zdjęcia w [i MG] [/img] Teraz co do autka Powiem tak: Dużo przed Toba Dodaj do planów kierunki boczne Oczywiście plany są zacne i prawidłowe Powodzenia w modach
  8. zwykłe żarówki. Faktycznie masz rację muszą być albo bardzo wydajne SMD albo dodatkowe diody LED
  9. Tak więc zabrałem się za to: 1. Rozbieramy zegar aż będziemy mieć 2 tarcze Zdrapujemy czerwony "lakier" Efekt
  10. aha aha rozumiem Jak się za to zabiorę zrobię to na pewno wkleję Ale troszkę ważniejsze są sprawy niż to Dziękuje Ci serdecznie za wypowiedź
  11. widać że nie robiłes tego. Przy zastosowaniu tylko 12 diod zamiast żarówek powoduje nierówne świecenie i jest niezbyt. Ja będe dokładał diody ale narazie czasu na to brak. A no oczywiscie masz rację, reasumując dioda SMD 4zł x 12 ~ 55 z przesyłką. Tylko chciałbym zobaczyć czy opłaca się kupować te diody czy odpowiadać będzie mi ten "żółty" nie mam zdjęć z okresu kiedy było żółto :gwizdanie: Kolego, a jakie diody masz tam zastosowane ? SMD czy zwykłe LED ?
  12. hmm dla świętego spokoju wezmę to co Ty masz
  13. A cewka ? nie ma gdzieś przebicia ?
  14. A nie masz brudnej przepustnicy ? W sumie to może być wszystko Ja mam takie minimalne szarpanie gdy dodam gazu po czym puszcze pedał to szarpnie.. Także jest to denerwujące, ale znów tych wibracji nie mam w ogóle.. Może krzywo siedzi silnik, bo mówiłeś że wymieniałeś ?
  15. A no oczywiscie masz rację, reasumując dioda SMD 4zł x 12 ~ 55 z przesyłką. Tylko chciałbym zobaczyć czy opłaca się kupować te diody czy odpowiadać będzie mi ten "żółty"
  16. Właśnie żeby ksenon mieć w pełni prawnie trzeba mieć samo-poziomowanie ?
  17. a pytanie mam czy silikon ten: http://allegro.pl/silikon-masa-uszczelniajaca-reinzosil-czarny-200-i1609847138.html Niby to samo a cena niska ? Czy to musi być pasta http://chopper.net.pl/product_info.php?products_id=1280 Proszę o pomoc bo mi wycieka gdzieś albo spod miski albo klawiatury i muszę to zatamować;/ wymieniłem uszczelkę ale chyba ta miska klawiatury jest lekko zagięta i nic to nie daje. A Twoje rozwiązanie wydaje się być właśnie te które ja szukam
  18. hmm a może masz fotkę z tego wiesz bo za duzo czerwonego w aucie usypia
  19. Ja tylko zaproponowałem jak by to wyglądało :gwizdanie:
  20. a pytanie. Jaki kolor uzyskamy jak tylko zetrę tą warstwę czerwoną i pozostawię zwykłe lampki ?
  21. tu masz z czarną maską
  22. Hmm mnie chodziło o przedni zderzak np brak kratki oraz odprysk lakieru masz co do tej maski hmm jak już to czarna albo czerwona Ale to w końcu Twoje autko My tylko możemy chwalić albo krytykować albo hmm nakierować
  23. Właśnie pompa też z wyższej półki ? Ja kupując zamiennik też miałem takie przygody oczywiście znikły wraz z zakupem tej droższej oczywiście sprawdź wtryski być może ciśnienie jest ok tylko nie umie się przebić przez wtryski. Być może nie doczytałem ale jaką masz instalację gazową (której generacji) ? Na kompie nic nie pokazało ? Hmm czujnik masz wymieniony tak więc przyczyną on nie może być. Filtry ? Paliwa oczywiście też ? No cóż jeszcze może być ? Ja u siebie miałem tak że zapalił za 3-6 razem na chwilę po czym gasł. Okazało się że pompa daje za małe ciśnienie. jeżeli na gazie jeździ to immo nie może być nie ? czy się mylę ? Tyle ode mnie
  24. Małe poprawki lakiernicze i będzie dobra Powodzenia w modzeniu !
  25. Zdziwiłbyś się Mam 7.5 litra przy emeryckiej / ekologicznej jeździe. Sam się zdziwiłem No to gratuluje wyniku Widocznie masz w pełni sprawne auto. U mnie prawdopodobnie jest sonda do wymiany ;/ bo pali ~11 L :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.