Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. Dziękuje Ci serdecznie, ale na wiosnę zacznę cokolwiek robić z autkiem Bo w zimę to naprawdę odechciewa się wszystkiego a tak to będę uzupełniał płyn i będzie ok
  2. ło to nawet tanio ! 360zł ? a nie wiesz czasem czy demontuje/montuje także ? jeżeli tak to jaka cena ?
  3. Ja miałem podobnie i po wyważeniu kół objaw znikł
  4. Nie no jak na razie nie ucieka mi płyn tak więc oby tak zostało Jak coś się będzie działo to skorzystam Dzięki !
  5. Jak możesz to pokaż jak naprawiłeś to ja mam problem chyba ze sprężynkami
  6. Kurde wie ktoś jak to rozkręcić ? tz wyjąć wyjąłem ale teraz nie wiem jak ten cały uchwyt rozkminić.
  7. Właśnie, można można odświeżyć zdjęcia ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________A mam pytanie. Czy po "kliknięciu" w nie powinny się otworzyć tz same pod wpływem działania sprężyny czy ręcznie się otwierają ? bo u mnie ciężko chodzą i chyba coś będę miał przestawione.
  8. Witam, nie orientuje się ktoś gdzie można zregenerować maglownicę, od strony kierowcy mam plamkę płynu ze wspomagania (ucieka niewiele) lecz lepiej teraz to zrobić niż później. Może ktoś się orientuje w kosztach takiej "imprezy", dziś wymieniłem zawieszenie a tu jeszcze to..
  9. Witam, denerwuje mnie to już tak więc zwracam się do was z prośbą o pomoc w sprawie odbioru sygnału radiowego przez radioodtwarzacz Concert I. takie radio posiadam Miałem audi gamma i odbierało wyśmienicie nawet dość słabe stacje. W tym mam problem tego typu (jakby bicie nachodzenie na siebie stacji) przerwy w poprawnym działaniu radia. Czego to jest wina ? Czytałem różne rzeczy że to sprawa anteny w moim aucie, że coś tam po 98 były inne anteny i te radia były montowane po którymś roku i inaczej idzie zasilanie anteny :/ różne cuda..
  10. A gdzie taka usługa jest realizowana Potrzebował bym blisko Tychów - Katowic Jeżeli ktoś wie niech da znać
  11. kurcze mi stukają dolne wahacze.. Boje się że będzie to większy koszt naprawy gdyby pękł
  12. Pytanie może nie na miejscu. Ale gdy wahacz pęknie dużo roboty jest później z autem (co do wymiany miałeś) ? Mnie się szykuje wymiana wahaczy przód dół bo góra już wymieniona na FEBI, no i mam wymieniać w tym miesiącu jak tylko pieniążki będą i się obawiam czy nim jeździć czy też nie. Plany co do autka dobre, "zmiana podswietlenia licznika" hmm nie wiem czy to dobry pomysł xD ale jak kto woli lapmy tylnie poliftowe może jeszcze przód :gwizdanie: Pozdro
  13. Tz mi dość dużo pali.. co do ustawiania o jakim mówisz to chyba przy sekwencji :/ bo niestety nie mam nic takiego.. Jedyne opcje to silnika krokowego (otwieranie) małe i max do tego przełączenie przy jakich obrotach i tyle..
  14. Miałem na COM3. Ok to sprawdzę na com 1 bądź 2 Za parę minut dam znać [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________nic nie pomogło pisze error port com Wybierz inny port COM.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:13_________________________________________________udało się Tylko teraz jak ustawić tz jakie parametry mu dać? DT Gaz System Basic +
  15. Witam, Problem mam z sterownikiem d.t. gaz system. Kupilem kabel za 40zł do interfejsu DT Gaz system. Podłączam najpierw do auta później do kompa i włączam auto przełączam na gaz i załączam program i zonk. Nie znaleziono sterownika. Co najpierw sprawdzić aby sie połączyć ? Gdzie moze lezec problem ? Próbowałem 4 sterowników i 10 programów z internetu kabel widzi jest na porcie COM3 tak wiec mysle ze tu nie lezy problem Moj sterownik to II generacja DT BASIC + Może ktos mial podobny przypadek i pomoze
  16. Chowix odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Prawdopodobnie ori są tam góre wymieniał mechanik.. ale cena jego jak w salonie Myślę czy na diagnostyce wyjdą wszystkie wahacze co są do wymiany.
  17. Chowix odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Tylko mój problem jest taki że nie posiadam kanału i albo poszukam sobie kogoś kto przy piwku mi to pomoże rozebrać albo wybulę za mechanika a już stuka niemiłosiernie i tu nie chodzi o wygodę a bezpieczeństwo.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________a co do diagnostyki to boje się o to że zobaczy że nie mam katalizatora to może mi dowód odebrać.. A jest u nas taki stary dziad za przeproszeniem co się uczepi słabej śrubki ..
  18. Chowix odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Witam, Prosiłbym o reaktywacje zdjęć Chciałbym wymienić parę wahaczy tylko nie wiem jak sprawdzić które są właśnie dobre Pewnie na stację diagnostyczną ale nie mam kata i nie wiem czy się nie doczepi.. Chodzi o dolne bo góre mam całą wymienioną.
  19. Dziwne te boczki Raczej nie ori chociaż mogę się mylić
  20. Ładna widać zadbana
  21. Aha dziękuje serdecznie za wyjaśnienie no szykuje się rezanko
  22. Witam, Mam pytanie z innej beczki W sobotę jadę na wakacje super i chciałbym podłączyć parę rzeczy tj GPS, CB RADIO i ew. Transmiter pod radio czyli 3 wtyczki. Kupiłem rozdzielacz do zapalniczki na 4 wejścia i pytanko moje brzmi czy jak podłącze te urządzonka to czy nie wpłynie to na pracę alternatora i aku ? Wiem może głupie pytanie ale wole być pewny [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:45_________________________________________________Aha dodam że jade Renault Thalia 1.4 PB
  23. Sory chodziło mi o stag-100 lub stag-50 różnią się one 1 funkcją jakąś (coś z zaworem czy coś takiego) ja mam D.T. system Gaz II generacji czyli parownik silniczek, krokowy i tona kabli. Powiedział że najlepiej wymienić na staga i będzie wszystko ok
  24. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    W moim przypadku poskutkowało nie mam problemów od 3-4 tyg (odpukaj)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.