Treść opublikowana przez Chowix
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
Dziękuje Ci serdecznie, ale na wiosnę zacznę cokolwiek robić z autkiem Bo w zimę to naprawdę odechciewa się wszystkiego a tak to będę uzupełniał płyn i będzie ok
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
ło to nawet tanio ! 360zł ? a nie wiesz czasem czy demontuje/montuje także ? jeżeli tak to jaka cena ?
-
[B5 AHU] Drgania kierownicy przy prędkości 60 km/h
Ja miałem podobnie i po wyważeniu kół objaw znikł
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
Nie no jak na razie nie ucieka mi płyn tak więc oby tak zostało Jak coś się będzie działo to skorzystam Dzięki !
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Jak możesz to pokaż jak naprawiłeś to ja mam problem chyba ze sprężynkami
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Kurde wie ktoś jak to rozkręcić ? tz wyjąć wyjąłem ale teraz nie wiem jak ten cały uchwyt rozkminić.
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Właśnie, można można odświeżyć zdjęcia ?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________A mam pytanie. Czy po "kliknięciu" w nie powinny się otworzyć tz same pod wpływem działania sprężyny czy ręcznie się otwierają ? bo u mnie ciężko chodzą i chyba coś będę miał przestawione.
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
Witam, nie orientuje się ktoś gdzie można zregenerować maglownicę, od strony kierowcy mam plamkę płynu ze wspomagania (ucieka niewiele) lecz lepiej teraz to zrobić niż później. Może ktoś się orientuje w kosztach takiej "imprezy", dziś wymieniłem zawieszenie a tu jeszcze to..
-
[B5 ADP] Radio concert I (kasetowy) Słaby odbiór radia
Witam, denerwuje mnie to już tak więc zwracam się do was z prośbą o pomoc w sprawie odbioru sygnału radiowego przez radioodtwarzacz Concert I. takie radio posiadam Miałem audi gamma i odbierało wyśmienicie nawet dość słabe stacje. W tym mam problem tego typu (jakby bicie nachodzenie na siebie stacji) przerwy w poprawnym działaniu radia. Czego to jest wina ? Czytałem różne rzeczy że to sprawa anteny w moim aucie, że coś tam po 98 były inne anteny i te radia były montowane po którymś roku i inaczej idzie zasilanie anteny :/ różne cuda..
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
A gdzie taka usługa jest realizowana Potrzebował bym blisko Tychów - Katowic Jeżeli ktoś wie niech da znać
-
[ALL B5] Moje A4 seria
kurcze mi stukają dolne wahacze.. Boje się że będzie to większy koszt naprawy gdyby pękł
-
[ALL B5] Moje A4 seria
Pytanie może nie na miejscu. Ale gdy wahacz pęknie dużo roboty jest później z autem (co do wymiany miałeś) ? Mnie się szykuje wymiana wahaczy przód dół bo góra już wymieniona na FEBI, no i mam wymieniać w tym miesiącu jak tylko pieniążki będą i się obawiam czy nim jeździć czy też nie. Plany co do autka dobre, "zmiana podswietlenia licznika" hmm nie wiem czy to dobry pomysł xD ale jak kto woli lapmy tylnie poliftowe może jeszcze przód :gwizdanie: Pozdro
-
[B5 ADP] Sterownik gazu DT gaz system
Tz mi dość dużo pali.. co do ustawiania o jakim mówisz to chyba przy sekwencji :/ bo niestety nie mam nic takiego.. Jedyne opcje to silnika krokowego (otwieranie) małe i max do tego przełączenie przy jakich obrotach i tyle..
-
[B5 ADP] Sterownik gazu DT gaz system
Miałem na COM3. Ok to sprawdzę na com 1 bądź 2 Za parę minut dam znać [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________nic nie pomogło pisze error port com Wybierz inny port COM.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 19:13_________________________________________________udało się Tylko teraz jak ustawić tz jakie parametry mu dać? DT Gaz System Basic +
-
[B5 ADP] Sterownik gazu DT gaz system
Witam, Problem mam z sterownikiem d.t. gaz system. Kupilem kabel za 40zł do interfejsu DT Gaz system. Podłączam najpierw do auta później do kompa i włączam auto przełączam na gaz i załączam program i zonk. Nie znaleziono sterownika. Co najpierw sprawdzić aby sie połączyć ? Gdzie moze lezec problem ? Próbowałem 4 sterowników i 10 programów z internetu kabel widzi jest na porcie COM3 tak wiec mysle ze tu nie lezy problem Moj sterownik to II generacja DT BASIC + Może ktos mial podobny przypadek i pomoze
-
Wymiana wahaczy dolnych
Prawdopodobnie ori są tam góre wymieniał mechanik.. ale cena jego jak w salonie Myślę czy na diagnostyce wyjdą wszystkie wahacze co są do wymiany.
-
Wymiana wahaczy dolnych
Tylko mój problem jest taki że nie posiadam kanału i albo poszukam sobie kogoś kto przy piwku mi to pomoże rozebrać albo wybulę za mechanika a już stuka niemiłosiernie i tu nie chodzi o wygodę a bezpieczeństwo.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________a co do diagnostyki to boje się o to że zobaczy że nie mam katalizatora to może mi dowód odebrać.. A jest u nas taki stary dziad za przeproszeniem co się uczepi słabej śrubki ..
-
Wymiana wahaczy dolnych
Witam, Prosiłbym o reaktywacje zdjęć Chciałbym wymienić parę wahaczy tylko nie wiem jak sprawdzić które są właśnie dobre Pewnie na stację diagnostyczną ale nie mam kata i nie wiem czy się nie doczepi.. Chodzi o dolne bo góre mam całą wymienioną.
-
[INNE] Beznadziejne odpalanie -VW Passat 1,8T
A co ma to do tematu ?
-
[ALL B7] limuzyna 2,0 TDI
Dziwne te boczki Raczej nie ori chociaż mogę się mylić
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6
Ładna widać zadbana
-
[ALL] Rozdzielacz zapaliniczki pytanko
Aha dziękuje serdecznie za wyjaśnienie no szykuje się rezanko
-
[ALL] Rozdzielacz zapaliniczki pytanko
Witam, Mam pytanie z innej beczki W sobotę jadę na wakacje super i chciałbym podłączyć parę rzeczy tj GPS, CB RADIO i ew. Transmiter pod radio czyli 3 wtyczki. Kupiłem rozdzielacz do zapalniczki na 4 wejścia i pytanko moje brzmi czy jak podłącze te urządzonka to czy nie wpłynie to na pracę alternatora i aku ? Wiem może głupie pytanie ale wole być pewny [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 11:45_________________________________________________Aha dodam że jade Renault Thalia 1.4 PB
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
Sory chodziło mi o stag-100 lub stag-50 różnią się one 1 funkcją jakąś (coś z zaworem czy coś takiego) ja mam D.T. system Gaz II generacji czyli parownik silniczek, krokowy i tona kabli. Powiedział że najlepiej wymienić na staga i będzie wszystko ok
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
W moim przypadku poskutkowało nie mam problemów od 3-4 tyg (odpukaj)