Treść opublikowana przez Chowix
-
[INNE] Brak ssania ,gaśnie,i błedy 557,537 Audi a3
"537regulacja lambda" - odpowiada za dawkowanie paliwa być może to jest problemem. Hmm może czujnik temperatury ? Ssanie włącza się gdy silnik jest zimny jak mi wiadomo..
-
[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
Modyfikacja super zakupony za 20zł z przesyłką na allegro i wszystko śmiga mam wersję "dużą"
-
[B5 ADP] Co to za część silnika?
Normanie jak to czytam to się boje Prawdziwi konstruktorzy ! Szacun !
-
[ALL B6] Paliwo
DO działu Problemy techniczne To jest wątek dla pokazywania swoich bryk i nie piszcie koledzy pouczających postów
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
pisze w pierwszym poście w filmikach
-
[ALL B5] granatowa perełka.
No no Lampki nie są takie złe zderzak ja pierwszy raz taki widzę i mi nie przypadł do gustu Szerokości !
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
Jutro kupię WD-40. Dziś to polałem colą może bd chociaż smaczniejsze i dam wam znać jutro co i jak Dziękuje serdecznie za dobre rady !
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
wybacz że wprowadziłem w błąd. tak jakby to tak łatwo szło to bym tu nie zawitał http://s2.postimage.org/4qtgso6k8/SDC10891.jpg http://s2.postimage.org/4qtxc1ni0/SDC10893.jpg http://s2.postimage.org/4qtlra81k/SDC10892.jpg nie wiem jakim sposobem to odkręcić. Jakieś porady.
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
jeszcze mam pytanie, bo trzeba chwycic kluczem 19 tam przy maglownicy tam gdzie sie wkręca drążek i drugim kluczem próbować odkręcić ? nie można kręcić samym drążkiem ?
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
Witam, mam problem ze zdjęciem drążków kierowniczych, tj od maglownicy, czy znacie jakieś sposoby odkręcenia ich od maglownicy ?
-
[ALL B5] Walka z drobnymi wyciekami miski i klawiatury
Starczy spokojnie i jeszcze połowa zostanie bo nie nakłada się tego dużo. Dziękuje! To zamawiam
-
[B5 ADP] DT gaz system a stag, pomocy, brak niskich obrotów
Witam, mam parę pytań do Was, otóż mam instalację D.T. Gaz System, posiadam interfejs. Mam kłopot z tą instalacją, że przez ten cały rok jeździłem na PB i wszystko ok ale ceny już mnie przerastają i postanowiłem spróbować na LPG. Wszystko śmiga, lecz nie trzymie w ogóle obrotów. Po prostu gaśnie. Próbowałem korygować pokrętłem od wolnych obrotów (kiedyś to działało) teraz to sam nie wiem. Reduktor lovato. Oczywiście jak wejdzie w >2000 obrotów to autko śmiga, lecz jak zejdzie poniżej tych obrotów to auto nawet gaśnie. Otóż dostałem opinię taką (od gazownika) aby wymienić sterownik na staga (XL,50,100) można wiedzieć czym one się różnią ? Nie mam dużych funduszy i chciałbym to niskim kosztem zrobić. Czy lepiej bawić się na tej instalacji ?
-
[ALL B5] Walka z drobnymi wyciekami miski i klawiatury
A jeszcze zapytam, taka tubka wystarczy w zupełności na klawiature i miskę ? i coś zostanie czy warto zainwestować z tą w spreju która ma 200ml ?
-
[B5 ADP] Problem z jazdą na PB
co do zamienników pompki paliwa to przekonałem się na własnej skórze... Zamiennik to chwilowa pomoc.. Mi ona służyła około 2-3 miesięcy i się rozszczelniła - tryskała na wszystkie strony Zakupiony został w intercars oryginalna i służy mi już 6 miesięcy i (odpukać) śmiga jak miło
-
[ALL B5] Poliftowa konsola bez klimatyzacji ?
Witam ! chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zamontowania poliftowej konsoli z tunelem nie mając klimatyzacji automatycznej tylko manualny nadmuch ? Tak mi się wydaje, że gdzieś chyba! widziałem to...[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________up.
-
[ALL B5] Jak się dostać do auta?
w sumie jakbyś półkę zdjął (wystarczy do góry szarpnąć) to byś przy pomocy jakiegoś drutu pociągnął za otwieranie kanapy.
-
[ALL B5] Jak się dostać do auta?
hmm a wtyczkę widzisz ? jeżeli tak to znajdź gdzieś które piny za co odpowiadają.
-
[ALL B5] Jak się dostać do auta?
a nie lepiej podpiąć 12V pod odpowiedni pin w pompce żeby zaczęła sama pompować ? (jakiś aku z innego samochodu) Znajdź sobie gdzie idzie 12V podepnij masę też i sama otworzy
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
hmm ja mam teraz 2 zlecenia do wykonania, ale jak skończę to może byłbym zainteresowany może jakieś strony Cie zainspirowały już ? jakieś propozycje wykonania kolorystyka ?
-
Projektowanie stron, Tworzenie stron :)
A co dokładnie potrzeba
-
[B5 ADP] Nie działają dwie wskazówki na zegarze.
Dzięki za info, nie warto naprawiać lepiej już kupie z FISem, ale dziękuje za dobre rady ! Czas jeździć na kilometry
-
[B5 ADP] Nie działają dwie wskazówki na zegarze.
Brak vagu.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:12_________________________________________________poza tym chodzi o 2 zegary. Temperatura i paliwo.
-
[B5 ADP] Nie działają dwie wskazówki na zegarze.
Witam, dziś się zorientowałem że nie działają mi dwie wskazówki (temperatury i paliwa) najpierw myślałem "kur.. zaś tankować?!" a tutaj po 30min jazdy "nie zagrzał się na zegarach" w nawiewach ciepełko leci, zatankowałem 10L tak więc powinno się dźwignąć. Od czego zacząć ? I czy można to naprawić ?
-
[B5 ADR] Jak zmienić kolor podświetlenia zegarów?
tak tak zdrapie tylko mnie już ręka bolała bo chciałem to idealnie zdrapać Jak zamówię te diody to wtedy się za to wezmę dokładnie
-
[B6 ASN] Problem z drżeniem silnika,które odczuwalne jest na całym aucie
Drżenie - Poduszki, sprzęgło ? a co do oleju to może tak jak mówisz ta trasa.. ?