Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Projektowanie stron, Tworzenie stron :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chciałbym wiedzieć ile jest tu maniaków tworzenia stron i ich projektowania :good:

Jeżeli już projektujesz może jakieś masz projekty portfolio, czymś się pochwalisz :tongue4:

Opublikowano

Kiedyś typowo amatorsko robiłem stronki w HTML i CSS. Podoba mi się głównie CSS. Chciałem spróbować Joomli ale zabrakło czasu ;) Nie lubie z kolei stron flash'owych :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Oj to ja też nienawidzę flash :/ chociaż niektóre strony ukazują jego potęgę :) a nic PHP MySql bibliotek jquery ?

Opublikowano

Ja projektuje zawodowo niestety .... obecnie nie stricte strony WWW a aplikacje Android/iOS jednak języki webowe takie jak HTML nie są mi obce. W zawodzie od 6 lat.

Opublikowano

a jest ktos na forum pracujacy w jakiejs wiekszej agencji interaktywnej/reklamowej?

Opublikowano
  • Autor

Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął :hi:

Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało :good:

Opublikowano

a jest ktos na forum pracujacy w jakiejs wiekszej agencji interaktywnej/reklamowej?

Jest ktoś pracujący w małej agencji reklamowej :kox: :kox:

Swoją drogą, "agencja reklamowa" - ciężko o pojęcie bardziej względne :decayed:

Opublikowano

agencja reklamowa to nie firma "robia wizytowki i ulotki" :)

Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął :hi:

Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało :good:

a potrafisz cos?

Opublikowano

agencja reklamowa to nie firma "robia wizytowki i ulotki" :)

To jest drukarnia :kox: :kox:

Generalnie na tę chwilę agencje to praktycznie wszystko od robienia długopisów do wielkich kampanii audio/video marketingowych.

Co kto lubi :kox: :kox:

Opublikowano

Ja pracuje w "dużej agencji" .... nazywa się Wirtualna Polska :wallbash::kox:

Opublikowano
  • Autor

agencja reklamowa to nie firma "robia wizytowki i ulotki" :)

Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął :hi:

Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało :good:

a potrafisz cos?

No oczywiście że coś potrafię ;)

zgarnijnagrode.com / beta.zgarnijnagrode.com

przykładowa realizacja to adammikosz.com , c-gsm.pl - którą odnowię (http://chowix.netshock.pl/lay.png)

było bardzo wiele stron których nie zapisałem :/ wrr pare offline

Opublikowano

no to szukaj... moim zdaniem powinienes zaczac od stazu w duzej agencji, najszybciej nauczysz sie czegos sensownego i praktycznego

tylko niestety w Krakowie nie ma zadnej porzadnej sieciowki, sa wylacznie mniejsze agencje, ale do Opcom, P&G, Handmade, Insigni moglbys sprobowac sie dostac.

Opublikowano
  • Autor

Teraz dopiero jestem po maturach i planuje oczywiście studia zaoczne. Ale studia zaoczne to $, dlatego też szukam pracy. To jest moje hobby i zainteresowanie jak i sposób na zarobek.

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Ale dziękuje za propozycję !

Opublikowano

Ja projektuje zawodowo niestety ....

Czemu niestety? Trzeba lubić to co się robi. :)

Ja bym chętnie się do takiej agencji przyjął :hi:

Aktualnie szukam pracy - tworzenie stron internetowych to by mnie najbardziej interesowało :good:

Z samego tworzenia stron ciężko na chleb uzbierać.

Jeśli lubisz to i chcesz dobre pieniądze robić zajmij się programowaniem na poważnie.

I wtedy już nie do agencji tylko konkretnie na developerkę.

Opublikowano

bawie sie w robienie stronek. od html + css, przez joomle i sklepy internetowe do flash'a, którego zabardzo nie lubie

kumple maja firme zajmujaca sie profesjonalnie stronami www.nerdart.eu

Opublikowano

A może mi ktoś zrobi stronę :gwizdanie:

Opublikowano

A może mi ktoś zrobi stronę :gwizdanie:

jaka ?
Opublikowano

A może mi ktoś zrobi stronę :gwizdanie:

jaka ?

Mam w podpisie. Sam coś grzebałem ale nie wszystko mi wychodzi jak bym chciał.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja pracuje w "dużej agencji" .... nazywa się Wirtualna Polska :wallbash::kox:

Siemano Kolego, jak będziesz online, daj znać, bo ja tam też teraz pracuję, chętnie bym się spiknął w wolnej chwili :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Potrzebuje pomocy w utworzeniu strony. Mozecie polecic uslugi jakiegos speca? Strona informacyjna, wiec za duzo roboty nie bedzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.