Treść opublikowana przez Chowix
-
[B5 ADP] Problem z silnikiem, dławienie i strzelanie.
Odłączyć ? Gdy odłączę przepływomierz to po paru sek auto ma te objawy i gaśnie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 01:35_________________________________________________Dzisiaj spróbowałem odłączyć przepływomierz i o dziwo inaczej chodzi (troche lepiej) chodzi przez pewien czas normalnie po czym znowu mam takie przepały w dolocie takie szczelanie i znowu normalnie i znowu szczelanie itd albo spada mi do minimalnych obrotów (100-900) poszarpie i znowu normalnie.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:19_________________________________________________Mechanik sprawdził pod kątem komputera przepustnica ok przepływomierz ok :gwizdanie: Do wymiany Cewka Kable zapłonowe kopułka no i dodatkowo wymieniam uszczelka na pokrywie zaworów filtr paliwa wymiana w poniedziałek-wtorek tak więc nie ma tragedii
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Witam, poczytałem trochę i mam parę pytań zainstalowałem oświetlenie pod nogami po otwarciu obojętnie jakich oświetlają się wszystkie (na razie kierowcy i pasażera) Chcę zrobić tak, że otworze pasażera drzwi to tam się oświetli i tak na każde drzwi. z tym obrazkiem na 1 str - po otwarciu danych drzwi tzn których ? pasażera czy jak ? + biorę z tejże wtyczki na zdjęciu i minus także ? co jeżeli chce zrobić na tył oświetlenie skąd brać kostki ? PS. jeżeli było nie bijcie dajcie linka człowiekowi ;P
-
[B5 ADP] Słabe ogrzewanie
Sory za Offtopic. On nie wie z czym ma problem tak więc napisał, że z nawiewów ma letnie powietrze. Spróbuj tak, bo ja mam ten sam problem, na rozgrzanym silniku gdy przy gazujesz czy leci ciepłe powietrze ? letnie leci na jałowym biegu i niskich obrotach ? Mi powiedziano że zapchany jest termostat ? ze mam go przeczyścić no ale za zimno i sie za to nie biore
-
[ALL B5] moja pierwsza A4 1.6 :)
o silniczek znajomy No małe mody a tyle radości dają
-
[B5 ADP] Problem z silnikiem, dławienie i strzelanie.
Witam, mam problem z silnikiem ADP. Po odpaleniu auta, silnik pracuje przez chwilę prawidłowo po czym zaczyna szarpać strzelać, dodając gaz strzela niekiedy wskoczy na większe obroty po czym strzeli parę razy i gaśnie. Takie same zjawiska na LPG, odpiąłem sterownik LPG i to samo. Odłączyłem akumulator na noc podłączyłem zaadaptowałem przepustnicę (na 2 min przekręciłem stacyjkę w pozycji załączenia się diod na desce) i to samo, w dolocie nie ma żadnych dziur. Objawy się choćby dostawał nie tą mieszankę co trzeba choćby powietrze się cofało ?
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Jednym trafią się dobre części drugim nie no. No chyba że geometrii i zbieżności nie zrobiłeś.
-
[ALL B6] Problem z kontrolką poziomu oleju
Być może błąd trzeba usunąć.
-
[B5 ADP] Problem z rezerwą i wskaźnikiem paliwa
hmm a skąd dostaje sygnał rezerwy paliwa ? z pływaka ?
-
[B5 ADP] Problem z rezerwą i wskaźnikiem paliwa
Witam, problem mój dotyczy wskazówki paliwa jak i rezerwy. Chodzi o to, że wskazówka mi już opadła do końca a rezerwa dopiero teraz się zaświeciła. Czy to normalne ? Ile w końcu mam paliwa ? Na co patrzeć na rezerwę czy na wskazówkę ?
-
GOLF V 1.6 FSI kręci, ale nie odpala
podobno ? Może zrób logi i to może pomoże specom
-
[ALL B5] a4 tuning
Nie zaśmiecajmy mu topicu Moim zdaniem przedni zderzak ujdzie jeszcze tylko progi i tylni zderzak coś innego. Nie każde auto ma być identyko... Byle się właścicielowi podoba. Pozdro
-
[ALL B5] Odpięcie instalacji gazowej II generacja
Witam, mam pytanie. Nie lubię na gazie jeździć ciągłe kłopoty z tym i chciałbym odłączyć gaz bo denerwuje mnie przełączanie na benzynę za każdym razem jak chce go odpalić. I teraz wystarczy odpiąć sterownik z gazu i po sprawie czy trzeba w coś ingerować ? Instalacja D.T. Gaz System II Generacji z parownikiem silniczkiem krokowym itd. Poza tym chciałbym mieć normalny obieg płynu chłodzącego (chyba pompa nie wyrabia bo na biegu jałowym mam letnie powietrze w nawiewie), a tam pociągnięte węże paru metrowe że bym się tym owinął no niestety.. Proszę o jakieś propozycje.
-
[B5 ADP] Przycisk centralnego na drzwiach kierowcy.
Ogólnie mam nieoryginalny alarm, i tam były pociągnięte i przylutowane kable z alarmu do tegoż przycisku. Rozlutowałem to i zrobiłem to metodą skręcenia 2ch kabli i zadziałało ogólnie też przeczyściłem sprężonym powietrzem przycisk energicznie naciskając go.
-
[B5 ADP] Przycisk centralnego na drzwiach kierowcy.
Witam, mam mały, duży problem, chodzi o otwieranie drzwi przyciskiem centralnego w drzwiach kierowcy. Otóż zamykanie działa mi poprawnie ale otwieranie nie działa wogule. Jest charakterystyczne cykanie z przycisku ale no nie działa. Otwieranie z pilota (nieoryginalny alarm) jak i otwieranie poprzez zamek w drzwiach działa poprawnie i bez problemów. Ale no ten przycisk. Jakaś rada co do tego ?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________Poradziłem sobie. do zamknięcia
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
No dokładnie w mojej chyba są nowe sprężynki bo chodzi jak nowa
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
hmm mówisz żeby "haczyki" na szybę dać? W sumie mam blendę to tam mogę haczyki zrobić wcale nie głupi pomysł Tylko jakie haczyki dać ? bo gumowe niehuhu nie wytrzyma. Bo roleta swoją siłę ma.
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
hmm myślę jakby to tu wymodzić
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
aha to takie buty.. hmm teraz myśle jakby to zrobić na domowy sposób [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:51_________________________________________________Dziękuwa za zdjęcia ![br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 01:52_________________________________________________Kurde ty masz materiałowe słupki :/ ? Ja mam jasny plastik..
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
Ja mam roletę, nie Siatke Siatkę to pokazał kolega Miroo dla przykładu Dziękuwa kamulator za chęci. Pozdro będę czekał
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
Nikt nie ma rolety w sedanie ?;/
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
aha. A ma ktoś zdjęcie aby się rozeznać jak to by mniej więcej zrobić ?
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
A można wiedzieć gdzie i jak one wyglądają bo chciałbym sobie takie zrobić ale nie ori
-
[B5 ADP] Tylna roleta - Sedan
Witam, zakupiłem ostatnio półkę tylną z roletą. Wcześniej nie mialem. I chciałbym się zapytać o co zachaczana jest ta roleta ? Jest ona oryginalna.
-
[ALL B5] Żarówki T5/R5 LED
ok kupiłem normalne z oprawkę za 1,5 http://allegro.pl/bosma-5848-501276k-12v-1-2w-b8-4d-10szt-hurt-i1346823479.html Jakby ktoś potrzebował. LEDów nie polecam j.w.
-
[ALL B5] Żarówki T5/R5 LED
Witam, powoli zaczynają padać mi żarówki w liczniku i czas na rozglądanie się za nimi. Trafiłem na diody Led walcowate. Pytanie czy one będą świeciły jak trzeba czy po prostu ich światło będzie za słabe, ktoś może już ma w swojej niuni ? 2 pytanie. Jeżeli ten LED nie wypali to znalazłem tanio http://allegro.pl/bosma-1918-50123512-12v-1-2w-t5-i1364146221.html tylko czy da się je dać w te oprawki ?