Treść opublikowana przez Chowix
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Tylko że jak wyciągnąłem te klamki to one były jak po wojnie jednej nogi brakowało a jednej pól tułowia
-
[B5 APU] Srebrna Strzala by Amstaff
No ładna sztuka Widzę także masz podtlenek LPG Bezawaryjności !
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
hmm myślę że w sobotę przysiądę przy tym i pociągnę do przednich drzwi kable z tylnich [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________No właśnie co dotknę to zawsze muszę coś zepsuć Pytanie do Was może ktoś akurat też ma to samo.. Potrzebuje takiej sprężynki bo pękła mi w obu stronach Tz już ktoś się do nich dobierał i akurat ktoś to zepsuł
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Pewnie linki, ja rozebrałem już 2 razy szyberdach i też okazało się że linka. Po wyczyszczeniu nic nie poskutkowało. Ja miałem problem że jedna strona ciągła a druga nie.. W twoim wypadku pewnie 2 linki strzeliły
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Podpięte jest to pod kostkę od sterowania elektrycznymi szybami. Kostka ta ma 5 wtyków wygląda to mniej więcej tak - - - || Dlaczego tam ? Sprawa jest jasna bo gdy zgasimy auto i wyłączymy światła to przyciski od elekt. szyb świeca nadal dlatego też klamki będą świeciły nawet gdy zgasimy auto. Klamki gaszą się bodajże po 2-5min albo gdy zamkniemy auto na klucz.
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Tylko gdzie się puzniej przecisnąć do przednich drzwi ja tam patrzyłem to kabla chyba nie przecisnę tam :/ ?
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Fotki trochę niewyraźne bo za ciemno :/ a na flashu by nic nie było widać.. Na żywo wygląda całkiem fajnie Tylko myślę jak by tu zrobić z tyłem :/
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
no jak na razie mamy słońce i nie bardzo widać co i jak ale wieczorem nie ma problemu
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
No i udało się zamontowałem to cudo na przednie drzwi Teraz muszę pomyśleć jak to zrobić na tylnich drzwiach :/ Na tyłach nie mam elektrycznych szyb hmm ino jak to pociągnąć z przednich drzwi do tylnich ? może ktoś już próbował tak ?
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Tak tak wiem, dlatego mam większy opornik, nie chce aby mi to przeszkadzało w czasie jazdy. będzie świeciło lekką czerwoną poświatą. Tylko mi chodzi o podłączenie tego bo gdzieś na jakimś forum właśnie widziałem wtyczkę otwierania szyb. I miała ona bodajże 4-5 wejść i teraz które to otwierania a które podświetlenie ?
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Ja mam dokładnie 12 diod Do tego opornik 900ohm i kabelki 0.22 albo 0.5mm kupiłem 13m bo może coś mi jeszcze wpadnie do głowy podświetlić Tylko nie zrobię wieś tuningu bo w tym kierunku nie ide. Pytanie do czego wpoiłeś kabelki ? zrobiłeś to tak jak w tutorialu czy inaczej ?
-
[ALL B5] Podświetlenie klamek.
Witam, Kiedyś przysiadłem i oglądałem wyniki Google dotyczące podświetlania klamek. Tak więc zakupiłem sobie diody oporniki i kable. Opis na forum jest mało dokładny (http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109711.0.html) Kiedyś właśnie przeglądałem albo to forum albo inne fora i na pewnym temacie na pewnej podstronie tematu było właśnie opisane gdzie co wpiąć.. Dokładnie mi chodzi o wtyczkę sterowania elektrycznego szyb.. Bo jutro się za to zabieram a nie chce aby wyskoczył mi jakiś zonk i nie będę wiedział co zrobić. Może ktoś to robił i ma dokładne fotki gdzie wpiął jaki przewód. I moje 2 pytanie Nie posiadam sterowania szybami w tylnich drzwiach czy mogę poprowadzić kable z przednich drzwi ? czy to nie przeciąży elektroniki ?
-
[B5 ADP] Moja perłowa Malinka :)
TheViP nie masz nie mów 1.6 daje rade Brat kupił Astre III CDTI 1.9 150KM to tam jest kopyto w porównaniu do 1.6 ale wystarcza
-
[ALL B5] Moje A4
A dlaczego go sprzedajesz ? Auto ładne parę modów i by było cudo a w jakiej cenie go sprzedajesz ?
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
ja niedawno miałem wymianę to koszty były niewielkie - pasek rozrządu (conitech) - pasek klinowy (conitech) - pasek wieloklin-owy (conitech) - pompa wody (ori) - rolka napinacza (SKF) za to dałem 305zł za wymianę dałem 200zł wraz z płynem chłodniczym (wymiana pompy to trzeba)
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Ja zakupiłem autko 1.6 z instalacją II generacji Nie narzekam bo nic się z nią nie dzieje szczerze ? osiągi są bardzo porównywalne z PB. Oczywiście czy PB czy LPG to nie grzeszy mocą ale nie narzekam Stać mnie na to co mam
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
No Perezip Wymieniłeś moje przyszłe plany no ale funduszy brak tak wiec wiesz: Powoli do przodu A co do tego efektu to sama pasta. Nałożyłem ją aby zrobiła się tak jakby taka warstwa matowa, po czym wytarłem energicznie i małe ryski lekko znikły Oczywiście to nie to samo co maszyną ale zawsze coś pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z szyberdachem
Witam, dziś go poskładałem. Pomogłem mu się podnieś (siłownikiem z prawej strony szyberdachu) lekko szarpiąc i poszedł w góre. Myślę że to sprawka linki.. Nie orientuje się ktoś o cenach naprawy i częściach ?
-
[B5 ADP] Problem z szyberdachem
Witam serdecznie. Mam od tygodni problem z szyberdachem, nadeszły ciepłe dni to zabrałem się za niego. Zdjąłem podsufitkę no i dostałem się do szyberdachu. 10 śrubek i szyberdach w moich rękach. Problem mam taki, że gdy przełączę na pozycję otwarcia to lewa strona (kierowca) próbuje się otworzyć, a prawa "śpi" Szyberdach wyczyściłem wysmarowałem (WD-40) i nic nie poskutkowało. Jutro prześle Wam zdjęcia jak to wszystko wygląda. Otóż mam do Was parę pytań. 1. Gdy miałem wyciągnięty szyberdach i pomogłem mu się otworzyć tj. to z działającej strony na końcu szyberdachu gdzie szyny się kończą oczom pojawił się taki pręt a z drugiej strony go nie było ? Czy brakuje mi w nim części ? 2. Chciałbym go chociaż ustawić w pozycji prostej tj abym go nie miał zapadniętego. 3. Jutro wyśle fotki szyberdachu ale mówię od razu że mam ułamaną taką rzecz w nim tj tak jakby ogranicznik tej zasłony chyba.
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
A taka niemiecką Chyba 40zł dałem W razie czego mogę zdjęcie posłać..
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
A powiem Ci że napracowałem się ręcznie 4 godzinki żeby było pięknie hmm niezły pomysł
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
cerB to dlatego 2 kratkę mam na śrubkę zakręconą cocoo24 Dziękuje [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:28_________________________________________________I nadeszła wiosna I czas na mycie i polerkę a oto efekt
-
[B5 ADP] Jaka temperatura cieczy chłodzącej przy LPG?
Witam, wg mnie to jest nie normalna sprawa.. Mam LPG i czy w postoju czy w czasie jazdy nawet w korkach wskazówka jest minimalnie przed 90*C. Na benzynie jest to samo. Nie znam się na tym za bardzo ale spróbuj rad kolegów.. Pozdrawiam
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Super kolor i ten silniczek i QUATTRO I te wyposażenie.. ;( Marzyć mi pozostało :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja nowa A4
A może angels eyes po lifcie Co do autka ładnie utrzymane Nie będe się powtarzał o s4, zrób jak uważasz Co do kodów X0A = National sales program germany B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112 G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.) H6S = Opony 195/65 r 15 v J1P = Akumulator M57 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,6 l Q1A = Siedzenia normalne 1AC = System przeciwblokujĄcy -abs- 1G2 = Koło zapasowe dojazdówka 2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz. 3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane 3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl T6S = 4-cylinder gasoline engine 1.6 l unit 050.a 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 8AC = Radio 8GD = Alternator 8RE = 4 glosnik (passiv) 1LA = Faustsattelbremse przod 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe I według wklejki masz ADP Popraw temat i profil Witam kolege ADP