Treść opublikowana przez Chowix
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Z immo mam spokój (odpukaj) zrobiłem adaptację przepustnicy i wszystko śmiga Jak miałem problem z immo to szybko wyciągałem i wkładałem kluczyk do stacyjki tak energicznie aż autko teraz energicznie się zapala
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
ja zapłaciłem 80 zł nowa taka z allegro z gwarancją na 1rok Mam jeszcze problem niekiedy mi auto nie chce odpalić.. kreci kreci i nic a po 1-2 min odpali.. sporadycznie ~1,2 razy na dzień..
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Udało się Tak to była pompa paliwa Wymieniona, wyczyszczone wszystko i śmiga ! Dziękuje za info i pozdrawiam
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
Nie mialem okazji zobaczyc bo bardzo często jeżdżę na LPG..
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Dzięki Luka3s i dawcav6 za dobre rady fudi sprawdzę
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
No na razie brak jakichkolwiek funduszy :gwizdanie: Zajmę się tym albo przed 17 albo po 27 ale na pewno napisze
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
No niestety sam wymontowałem sobie pompę.. I nie działa tz po przekręceniu w stacyjce nie reaguje na nic.. jak jeszcze mogę ją sprawdzić czy działa ? bo może akurat napięcie nie dochodzi do pompy ?
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
No i niestety nie pomógł nawet 2 kluczyk ( czeka mnie niemiłe grzebanie w autku No nic ale i tak dziękuje za wszelkie sugestie i propozycje naprawy !
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Dzięki Luka3s, jutro sprawdzę oby to bylo to !! Byłbym HAPPY
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Tz ja mam II generację w swojej a4. hmm no nie wiem zobacze jutro co z tą pompą podniosę go i zobaczę.. a jeszcze jak by ktoś miał schemat gdzie dokładnie jest pompa itd chętnie mi pomoże i serdecznie dziękuje za pomoc !
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
W jakich granicach stoi pompa paliwa ? ;(
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Kurde chyba to będzie pompa paliwa :/ Znacie jakieś sklepy gdzie można tanio kupić ? Jakieś rabaty itd ?
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Sprawdzę pompę.. świece prawie nowe (~1-2 miesiące temu wymieniane).. Odpalanie na gazie to wg mnie bez sensu bo parownik nie jest rozgrzany wiec nie poda tego co powinienem..[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 13:26_________________________________________________Słychać tylko przepustnicę tz słychać dźwięk spod maski.. a z tego co chyba się domyślam to pompa jest z tyłu tak ?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 13:29_________________________________________________Czy to właśnie pompa paliwa ? bo z tyłu nic nie słychać
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Witam, Mój problem dotyczy silnika ADP 1.6 96r, autko mi nie odpala.. Myślałem, że to sprawa słabego akumulatora no ale to jednak nie to, naładowałem akumulator i dalej nie pali. Kręci kręci ale nic nie chyta. Od czego radzicie sprawdzić przyczynę ? - Sprawdziłem bezpieczniki (wszystkie) - OK - Immo - nie miga - Wszystkie kontrolki na desce prawidłowo znikają. - Brak Kabla VAG Myśle że coś tu nie tak z paliwem (tj nie dochodzi) - Stan paliwa powyżej rezerwy (tj ponad czerwone kreski) Jak sprawdzić czy paliwo dochodzi itd Jakieś sugestie ?
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
Piękna Piękna iii ... Piękna Bezawaryjności
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
wymieniają wszystko prócz aluminiowego ramienia Nie znam się na tym w 100% ale ludzie śmigają ponad 35 tys km na tym. Więc za tą śmieszną cenę wydaję się bardziej korzystne. Kupisz ori za cenę 2,3x większą a trwałość masz praktycznie taką samą. Poza tym na nasze drogi nie wiem czy się opłacają ori . Kwestia pieniędzy i własnego zdania Tyle
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Twój wybór Pytałeś - odpowiedziałem
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Przeczytaj wątki na forum.. Jeżeli to nie pomoże zadzwoń do firmy i się zapytaj. Ogólnie chodzi o wymianę tych tulei.
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
Ogólnie chodzi o to, że oddajesz swoje wahacze a oni Ci dają już inne zregenerowane
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
No niestety jak narazie brak funduszy i autko stoi ale w sierpniu albo lipcu się za to zabiorę co do zdzis, to wydaje mi się że na wymianie tulejów wahacza itd tych gum.
-
[B5 ADP] Sterownik D.T. i Stag
Dzięki za informacje
-
[B5 ADP,96r,LPG IIgen] Czy ma sens zmiana na sekwencję??
Tez mam II generację.. Ogólnie gazownik mi powiedział, żebym wymienił sterownik na stag'a i dbał o przeglądy filtry i dobry gaz.. i powinno być i tak zrobię.. Kupuje stag-100 z okablowaniem silniczkiem krokowym i kablem usb do niego i tak zostawię.. powiedział że przy takiej mocy wystarczy II generacja.. No chyba że masz za dużo kasiurki
-
[B5 ADP] Sterownik D.T. i Stag
witam, niestety posiadam instalację D.T Gaz system.. Nie stać mnie na staga 300 i pytanie mam a nawet 2.. Może ktoś wie do czego są te przełączniki na sterowniku ? http://images43.fotosik.pl/302/22732a3d6e5feb14.jpg Oraz czy wymiana samego sterownika D.T wystaczy ? czy trzeba okablowanie tez zmieniać ? Trzeba cały komplet kupić ? http://allegro.pl/item1061501585_stag_50_uklad_sterujacy_ac_nowy_komplet_slask.html ?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:55_________________________________________________oo jeszcze widze stag 100 w takiej samie prawie cenie http://www.allegro.pl/item1070005059_kontroler_uklad_stag_100_centrala_centralka.html
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
No witam, byłem u gazownika w Chrzanowie którego polecił mi kolega z a4-klub. Na instalację powiedział mi całkiem dobrze ale sterownik powiedział najgorszy z możliwych . Wylot spalin coś tam co2 ([?]Chyba) ma być około 0.2 a ja mialem 5.0 :gwizdanie: Mówi że S4 ma podobne spalanie Podobno robi co chce. Polcił mi stag300 ale cena tez dość wysoka bo 220zł. Muszę zakupić kabel do tego sterownika i ściągnąć sterowniki i sam wgrywać co jakiś czas.
-
[B5 ADP] Głośnik lewy tył buczy
Witam, odkręciłem głośnik w tyle odpiąłem go to teraz mi ten drugi kompletnie padł.. (nie gra).. a ten co buczył dalej sobie buczy.. sprawdzałem membranę nie jest pęknięta Dziękuje chociaż jednemu użytkownikowi za radę[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________Jeszcze mam pytanie ten jeden ma wzmacniacz ? bo coś ma pod sobą.. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________Oto fotki rozebranych głośników głośnik ([?] bez wzmacniacza) głośnik ([?] z wzmacniaczem) [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:45_________________________________________________Sprawdziłem prostym sposobem głośniki podłączając je na krótko pod wieże, działają, tylko teraz nie wiem jak sprawdzić ten wzmacniacz ;/ nie wiem co z tym fantem zrobić.. czy to może wina radia ? ;/ radio ori gamma s[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:06_________________________________________________Dobra sam sobie poradziłem pozdro..