Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. dzieki za info...ale jeszcze musze podrążyć temat jednak A jak u mnie jest pokrętło i jeden przycisk MENU to oznacza poprostu że mam bardziej rozbudowany komp czy jeszcze mam jakieś inne dodatkowe bajery o których nie wiem
  2. Witam. Na wstępie od razu zaznaczam że jeżeli złe miejsce na wątek to proszę przenieść. Powiedźcie mi koleżanki i koledzy czym się różnią komputery pokładowe w b6, tzn w jednym jest pokrętło z przyciskiem MENU ( bez przycisku NAVI) w tunelu środkowym a w niektórych nie ma tego tylko jest zapalarka? Oznacza to że bez tego pokrętła B6 nie mają komputerów? Czy chodzi o to że sterowanie jest przeniesione z manetki przy kierownicy w tunel? Rozjaśnijcie mi proszę
  3. PS. 3. Sam przewód z wszystkimi uszczelkami i śrubami - koło 180zł + montaż
  4. Zobacz przewód odprowadzający olej z turbiny....taki metalowy troszkę harmonijkowy, on jest przykręcony do turbiny a z drugiej strony w ciskany i tam może ci lecieć a to jest ciężko zobaczyć. Ale jak tam przecieka to leci między innymi po skrzyni
  5. jak dla mnie wygląda na problem z maglem
  6. U mnie normalnie działa klakson tam gdzie są narysowane trąbki
  7. kolego podjedz do kogoś kto regeneruje pompy niech ci sprawdzi wydajność
  8. a może pompa nie jest juz tak wydajna jak powinna :gwizdanie:
  9. wygląda na wode. Chciałem się upewnić że nić furce nie grozi
  10. Witam. Czy to normalne że pocą się przewody, które służą do napełniania klimy z tymi zaworkami ( te metalowe, bodajże aluminiowe)? Wczeniej tego nie zauważyłem a teraz jak otworzyłem maskę przy ponad 20 stopniach to były całe mokre. Jak tak ma być to ok nie będę się doszukiwał Z góry dzięki za pomoc
  11. Nie chcę cię martwić kolego ale długo nie pojezdzisz, znowu ci spadnie. Plastik w gnieździe jest wyrobiony i to kwestia czasu ze spadnie :gwizdanie: Na szczęście koszty nie są duże
  12. Mozna wymienic spokojnie pompe bez problemu. Pompka sie okazała padnięta, nowa w intercarsie 55zł. Założona i po problemie. Wątek do zamknięcia
  13. Jak się okazało płynu hamulcowego było na równi z minimum. I na nierównościach pikała kontrolka Wczesniej jak zaglądałem to musiał stać pochylony że tego nie zauważyłem. Płyn wymieniony na nowy, nic nie pika można zamknąć temat
  14. u mnie było podobnie...i się okazało się że te plastikowe "czopki" od ramienia wyrobiły i trzeba było wymienić ramię. Niski koszt bo w ASO koło 20 zł. Więc krzywdy nie ma. Pozdrawiam
  15. Można wymienić bez rozbierania błotnika i wyciągania zbiorniczka?
  16. A który to bezpiecznik ?
  17. Witam. Otóż dzisiaj chciałem sobie zmyć brud z szyby a tu nic nie pryska pomyslałem ze może brak płynu to podjechałem zakupic cos na orlenie i dalej lipa. Po wcisnieciu zeby pryskało wycieraczki się załączają ale nic nie leci Wie ktoś co jest? To się stało nagle. Szukałem podobnego tematu ale nic nie znalazłem
  18. A czy można sprawdzić vagiem z którym czujnikiem abs-u jest coś nie tak?
  19. 3 razy mignie jak pika i koniec. Znika wszystko. Płyn na 100% jest w normie spradzałem od razu jak mi komunikat wyskoczył
  20. Witam . Na wstępie zaznaczam że nie wiem czy ten wątek jest w odpowiednim dziale, jak coś proszę modów o przeniesienie. Na bardzo dużych nierównościach poprzecznych, jak naprawde mocno zabuja autem to zapala się kontrolka wykrzyknika i pika 3 razy. Myślałem ze moze w jest mało płynu hamulcowego i jak zabuja to, to czujnik wyłapuje ale poziom jest ok. Dodam że poziom płynu chłodniczego, wspomagania również. Co może byc przyczyną ?
  21. U mnie nie zaobserwowałem takiego zjawiska
  22. Pytałem o te 205/45 bo sąsiad ma na sprzedaż tanio Micheliny roczne. Ale z tego co widzę to sobie daruje i wezmę 205/55. Dzięki za porady
  23. wygląda sytuacja następująco: teraz mam 4 laczki 215/55/R16. Moge zmienić przód na 205/45/R16 ?
  24. No właśnie...jeżeli chodzi o profil to musi być taki sam z przodu i z tyłu czy może być mniejszy z przodu? może być mniejszy ale tak żeby średnica całego koła z przodu i z tyłu nie różniła się zbytnio w tym linku wyżej możesz to sobie sprawdzić [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:30_________________________________________________napisz jaki masz teraz rozmiar tych opon ? Napisze jutro jaki jest dokładny rozmiar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.