Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
[ALL B6] Różnice pomiędzy komputerami
dzieki za info...ale jeszcze musze podrążyć temat jednak A jak u mnie jest pokrętło i jeden przycisk MENU to oznacza poprostu że mam bardziej rozbudowany komp czy jeszcze mam jakieś inne dodatkowe bajery o których nie wiem
-
[ALL B6] Różnice pomiędzy komputerami
Witam. Na wstępie od razu zaznaczam że jeżeli złe miejsce na wątek to proszę przenieść. Powiedźcie mi koleżanki i koledzy czym się różnią komputery pokładowe w b6, tzn w jednym jest pokrętło z przyciskiem MENU ( bez przycisku NAVI) w tunelu środkowym a w niektórych nie ma tego tylko jest zapalarka? Oznacza to że bez tego pokrętła B6 nie mają komputerów? Czy chodzi o to że sterowanie jest przeniesione z manetki przy kierownicy w tunel? Rozjaśnijcie mi proszę
-
[B5 AKN] Kapie olej nie wiadomo skąd ??
PS. 3. Sam przewód z wszystkimi uszczelkami i śrubami - koło 180zł + montaż
-
[B5 AKN] Kapie olej nie wiadomo skąd ??
Zobacz przewód odprowadzający olej z turbiny....taki metalowy troszkę harmonijkowy, on jest przykręcony do turbiny a z drugiej strony w ciskany i tam może ci lecieć a to jest ciężko zobaczyć. Ale jak tam przecieka to leci między innymi po skrzyni
-
[ALL B5] Permanentny problem ze wspomaganiem
jak dla mnie wygląda na problem z maglem
-
[ALL B5] Gdzie powinien byc przycisk klaksonu w B5 - kierownica trojramienna?
U mnie normalnie działa klakson tam gdzie są narysowane trąbki
-
Płukanie układu wspomagania w A4 B8
kolego podjedz do kogoś kto regeneruje pompy niech ci sprawdzi wydajność
-
Płukanie układu wspomagania w A4 B8
a może pompa nie jest juz tak wydajna jak powinna :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pocenie się przewodów....
wygląda na wode. Chciałem się upewnić że nić furce nie grozi
-
[ALL B5] Pocenie się przewodów....
Witam. Czy to normalne że pocą się przewody, które służą do napełniania klimy z tymi zaworkami ( te metalowe, bodajże aluminiowe)? Wczeniej tego nie zauważyłem a teraz jak otworzyłem maskę przy ponad 20 stopniach to były całe mokre. Jak tak ma być to ok nie będę się doszukiwał Z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Wycieraczka przednia - problem
Nie chcę cię martwić kolego ale długo nie pojezdzisz, znowu ci spadnie. Plastik w gnieździe jest wyrobiony i to kwestia czasu ze spadnie :gwizdanie: Na szczęście koszty nie są duże
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Mozna wymienic spokojnie pompe bez problemu. Pompka sie okazała padnięta, nowa w intercarsie 55zł. Założona i po problemie. Wątek do zamknięcia
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie na nierównościach
Jak się okazało płynu hamulcowego było na równi z minimum. I na nierównościach pikała kontrolka Wczesniej jak zaglądałem to musiał stać pochylony że tego nie zauważyłem. Płyn wymieniony na nowy, nic nie pika można zamknąć temat
-
[ALL B5] Wycieraczka przednia - problem
u mnie było podobnie...i się okazało się że te plastikowe "czopki" od ramienia wyrobiły i trzeba było wymienić ramię. Niski koszt bo w ASO koło 20 zł. Więc krzywdy nie ma. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Można wymienić bez rozbierania błotnika i wyciągania zbiorniczka?
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
A który to bezpiecznik ?
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
otóż nie wiem
-
[ALL B5] Nie działają spryskiwacze
Witam. Otóż dzisiaj chciałem sobie zmyć brud z szyby a tu nic nie pryska pomyslałem ze może brak płynu to podjechałem zakupic cos na orlenie i dalej lipa. Po wcisnieciu zeby pryskało wycieraczki się załączają ale nic nie leci Wie ktoś co jest? To się stało nagle. Szukałem podobnego tematu ale nic nie znalazłem
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie na nierównościach
A czy można sprawdzić vagiem z którym czujnikiem abs-u jest coś nie tak?
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie na nierównościach
3 razy mignie jak pika i koniec. Znika wszystko. Płyn na 100% jest w normie spradzałem od razu jak mi komunikat wyskoczył
-
[ALL B5] Dziwne zachowanie na nierównościach
Witam . Na wstępie zaznaczam że nie wiem czy ten wątek jest w odpowiednim dziale, jak coś proszę modów o przeniesienie. Na bardzo dużych nierównościach poprzecznych, jak naprawde mocno zabuja autem to zapala się kontrolka wykrzyknika i pika 3 razy. Myślałem ze moze w jest mało płynu hamulcowego i jak zabuja to, to czujnik wyłapuje ale poziom jest ok. Dodam że poziom płynu chłodniczego, wspomagania również. Co może byc przyczyną ?
-
[B5 AFB] Gwizdanie z tłumnika...
U mnie nie zaobserwowałem takiego zjawiska
-
[ALL] Mogą być różne opony?
Pytałem o te 205/45 bo sąsiad ma na sprzedaż tanio Micheliny roczne. Ale z tego co widzę to sobie daruje i wezmę 205/55. Dzięki za porady
-
[ALL] Mogą być różne opony?
wygląda sytuacja następująco: teraz mam 4 laczki 215/55/R16. Moge zmienić przód na 205/45/R16 ?
-
[ALL] Mogą być różne opony?
No właśnie...jeżeli chodzi o profil to musi być taki sam z przodu i z tyłu czy może być mniejszy z przodu? może być mniejszy ale tak żeby średnica całego koła z przodu i z tyłu nie różniła się zbytnio w tym linku wyżej możesz to sobie sprawdzić [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:30_________________________________________________napisz jaki masz teraz rozmiar tych opon ? Napisze jutro jaki jest dokładny rozmiar