Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
[ALL B6] Radio Concert od B6
Czy istnieje możliwość ustawienia w radiu aby przy włączeniu tegoż że sprzęty była zawsze stała głośność. Zdarzy mi się głośniej muzykę posłuchać a po odpaleniu auta niektórzy mogą dostać zawału bo ustawiona jest głośność przed zgaszeniem auta. Czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wszystko już jasne Dziękuję bardzo za pomoc
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Dzięki wielki A czy zmasować można z boku przez dekielek czy trzeba wyciągać licznik?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam bardzo wielką prośbę.... a mianowicie czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie kostki do zmasowania ( to ta odpowiedzialna za kontrolkę od płynu się żeby się nie świeciła) i zaznaczyć który to pin jest do zmasowania. Dziękuję bardzo z góry
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
gdzie obszywacie? i za ile $?
-
[B6 AVF] Kradziez Radia
Coś w tym jest. Znajomemu nawalił central ( w czwartek) w Mondeo '04. Z racji końca tygodnia umowił się na poniedziałek na naprawę i tak otwierał i zamykał z klucza.....do soboty bo mu buchnęli auto. Chyba wyczaili że coś jest nie tak. dodam że stawiał pod blokiem tym autem od ponad roku. Ale pierwszy raz zepsuł się zamek
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mi gościu tam powiedział że własnie robi ktoś dla nich te softy.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
100zł jeszcze. Bo tyle chcą za zhamowanie. Więc jak jesteś lepiej poinformowany ode mnie to możesz mi powiedziec co tam jest nie tak.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dlaczego tragiczną?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A ktoś się przypadkiem wybiera na czypa do gdańska?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Link odnośnie czego?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chłopaki.....Chipował się ktoś na Lechickiej? http://www.chiptuningkoszalin.pl/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
60zł
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Chłopaki.... a podałby mi ktoś nr tego całego siłownika ( ten element z tłoczkiem) ze schowka co z biegiem czasu coraz ciężej chodzi? Auto jak w profilu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja coś mogę mieć :gwizdanie:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ta taśma 4E0953541A jest z modelu B7, Ty potrzebujesz 8E0953541E lub 8E0953541D a ta taśma nie podejdzie do kiery czteroramiennej z multi z B6? Bo nie chcę kiery z B7 Nie podejdzie bo jest inna wtyczka do okablowania poduszki, napisałem o jakim numerze potrzebujesz taśmę Eee to lipa.... nie chce ktoś się zamienić na taśmę do multi do B6? Oddam z chęcią taśmę do multi do B7 12-pinową
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ta taśma 4E0953541A jest z modelu B7, Ty potrzebujesz 8E0953541E lub 8E0953541D a ta taśma nie podejdzie do kiery czteroramiennej z multi z B6? Bo nie chcę kiery z B7
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Pany.... czy taśma 4E0953541A będzie działać z modułem 8E0953549N? Taśma jest 12-pinowa ale nie jestem pewiem czy będzie obsługiwać multifunkcję wraz z kierą czteroramienną z B6?
-
[B6 AWX] Kasowanie ilości dni/km do serwisu
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Tomasz działa już. Dobrze wszystko zrobiłeś
-
[B6 AWX] Kasowanie ilości dni/km do serwisu
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Już wyświetla wszystko
-
[B6 AWX] Kasowanie ilości dni/km do serwisu
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Qrcze, zrobiłem już ponad tysiąc
-
[B6 AWX] Kasowanie ilości dni/km do serwisu
Panowie i Panie, Czy jak zostanie zresetowana ilość dni/km do serwisu (zrobione Vcds'em), to od razu zaczyna od nowa liczyć czyli wyświetla po wciśnieciu kluczyka przy licznikach np 540 dni, czy wyświetlają się same "------", a ilość dni wyświetla się jak się zbliży np na 300dni a tak jak jest więcej to poprostu nie wyświetla?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
W Koziej praktycznie zawsze jest nabity
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Działa Działa Znam osobiście gościa który koordynuje rozstawienie fotoradarów na terenie miasta
-
[ALL B7] Czy w B7 1.9 tdi występowała skrzynia 6 biegowa?
Piątki były w b7