Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
x2
-
[B6 AWX] Pytanie o servotronic
Witam Który symbol z wlepki w bagażniku potwierdzi istnienie servotronica?
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
I ja się dołożyłem
-
[B6 AWX] Kontrolka oleju świeci się i nie chce zgasnąć...
A no chyba że tak
-
[B6 AWX] Kontrolka oleju świeci się i nie chce zgasnąć...
Raczej tak , w Twoim przypadku (według profilu [AWX]) masz na pewno i powinieneś mieć tarcze 288 To w takim razie w których b6 na pewno było to za dopłatą? Że piszesz że w moim jest na pewno
-
[B6 AWX] Kontrolka oleju świeci się i nie chce zgasnąć...
Podłącze się.... a czy we wszystkich b6 są klcki hamulcowe z czujnikami zużycia? Chodzi mi czy we wszystkich b6 świeci się komunikat jak się klocki konczą?
-
[ALL B6] Potrzebny nr świecy
Dziękuję bardzo
-
[ALL B6] Potrzebny nr świecy
Witam Podałby mi ktoś nr świecy od webasto? nr vin: WAUZZZ 83 1 3A271293 Dziękuję z góry
-
[ALL] Dolphin grey : zdjecia
Nosb delfina Ci mogę podesłać jutro na mejla bo akurat taki mam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Przy zakupie w październiku '10 miał 193tys. - wartość o tyle pewna że zgodna z książką servw. i potwierdzone w ASO
-
Jaki internet bezprzewodowy bez abonamentu do laptopa
Mam podobnie. Nie polecam PLAY'a
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wtrącę się ale.... czy ktoś może mi wytłumaczyć czym się różni tryb long life od zwykłego użytkowania? Oprócz tego że olej się wymienia później? I co w tym oleju jest takiego że wytrzymuje po 30 000 tys a normalnie wymiana znacznie jest szybsza? Jak ktoś ma jakąś lekturę to z chęcią poczytam Z góry dzięki
-
[B6 AWX] Webasto - błąd 01491
Dzięki wielkie za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy dużo trzeba rozebrać żeby dostać się do wiecy?
-
[B6 AWX] Webasto - błąd 01491
Witam Nie działa mi webasto. Przeskanowałem vag-iem i wyszedł błąd: 1 Fault Found: 01491 - Glow-Plug for Heater (Q9) - Świeca żarowa dla grzejnika Q9 30-00 - Open or Short to B+ Co dalej z tym? Pomoże ktoś?
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
1 litr, ale lepiej dolac 0,5 litra, wtedy 0,5 litra oleju jest mniej do rozgrzania, a wiec wczesniej uzyska temperature robocza po rozruchu zimnego silnika. A w przypadku dolewki to mam plakietke Arala z 5w30. W związku z tym dolać mogę olejem obojętnie jakiej firmy byle był 5w30? Czy to musi być Aral?
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
Chłopaki i dziewczyny a ile ml oleju jest między min a max ? Znaczy jak zapali sie kontrolka poziomu oleju z napisem MIN ile go trzeba dolać żeby był na środku?
-
Tropical Island Berlin
Byłem... fajna sprawa. Na duży + że dość tanio i praktycznie cała obsługa mówi po Polsku ( jak by ktoś sie bał niemieckiego)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Dodam od siebie, że jak miałem wcześniej 2,5 tdi to też zauważyłem że na vervie orlenu przejeżdzałem więcej km niż na zwykłym dieslu za tę samą kasę. Teraz jeżdze AWX-em ale tylko na vervie to nie mam porównania
-
[ALL B6] Kilka nurtujących pytań
A dlaczego nie moge wybrać z menu wentylacji? Ogrzewanie moge jest 8 stopni i mi się ani wentylacja ani webasto nie włącza. Jak ustawiam sobie to mi w liczniku miga symbol i znika i koniec
-
[ALL B6] Kilka nurtujących pytań
Z chęcią wam fotki zrobie.....ale nie wiem nawet które to webasto pod maską
-
[ALL B6] Kilka nurtujących pytań
Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem B6 1,9 AWX męczy mnie kilka pytań....oto one: 1.Posiadam fabryczne webasto z obsługą w środkowym tunelu. Czy można dokupić pilot dla wygody? 2. Czy to prawda że webasto działa od 5 stopni w dół? W wyższej temp nie można go uruchomić? 3. Czym się różni ogrzewanie postojowe od wentylacji? bo mam do wyboru albo standheizung albo ventilation - nie wiem czy dobrze napisałem 4. Mój FIS nie ma takiej opcji jak chwilowe spalanie itp. Wyświetla tylko info z radia(mam audi concert), temp powietrza i ile km na baku zrobię. Czy można jakoś uaktywnić o chwilowe spalanie? Nie posiadam sterowania kompem w manetkach tylko mam w środkowym tunelu jeden przycisk z napisem MENU i te kółko. Nic więcej. To chyba na tyle dzięki za odp z góry.
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
Użyłem zmywacza do paznokci i zdrapałem paznokciem. Pół godziny i po sprawie
-
[ALL B6] Różnice pomiędzy komputerami
Jest webasto
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
Witam Pytanie jak wyżej czyli: Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ? Czym to zeskrobać żeby nie porysować szyby?
-
[ALL B6] Różnice pomiędzy komputerami
Jak odbiore ałto to muszę się dokładnie przyglądnąć :> dzięki za info