Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
No ok. Wiem który to jest pierwszy pin. Ale u mnie nie widać który kabel idzie do którego pinu bo cała wiązka wchodzi w kostke i tam się dopiero rozdziela, a tego juz nie widac. Dlatego proszę o kolor kabelka
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Panowie Dzisiaj zainstalowałem manetkę i oczywiście swieci się kontrolka sprysków. Zmasowałem kabelek przy wtyczce niebieskiej Czyli wychodzi na to że nie ten kabel co trzeba Może mi ktoś podać jaki kolor ma kabel do zmasowania? U mnie przy wyczce nie widać który idzie do pierwszego pinu Zmasowałem żółty z białym paskiem
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
I kupiłem na aledrogo komplet za sto złotyszy Bez żadnej ryski
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Nie chodzi o problem z kasą... tylko ciężko coś znaleźć na necie. Tempomatu nie odpuszcze bo mam zakupiony A co do plastików to mam te gówniane, jakiegoś nadzwyczjnego przebiegu nie mam bo 200tys a się dziadostwo ściera
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Pozdrawiam
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore bo tylko lipa z tego wyjdzie Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H Sorry że tak d...e truje
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore bo tylko lipa z tego wyjdzie Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Dziękuję bardzo A czy można zamówić tylko dolną a zostawić górną bez tempo? Obejdzie się wtedy bez cięcia? Wejdzie wtedy manetka od tempomatu?
-
[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej
Witam Czy numery 8K0 953 515, 8K0 953 516 to numery obudowy (górnej i dolnej) kolumny kierowniczej do B6 pod tempomat?
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Jak masz auto na pompie to pewnie lej zwykłego. Ja tam lubie wypić coś dobrego to i dlaczego moja audica ma być gorsza
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
A wielkość dekielków 5-cio biegowych i 6-cio jest taka sama?
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Ja tam nie kombinuje i jeżdże tylko na Vervie. Moje auto jeszcze NIGDY odkąd je użytkuje nie widziało żadnego BIO czy tam EKO diesla także nie mam porównania czy lepiej czy gorzej jeździ na tych wynalazkach
-
[ALL B6] Przyciski do otwierania szyb
Eeee to lipa, myślałem że się obędzie bez zdejmowania. Dzięki za info
-
[ALL B6] Przyciski do otwierania szyb
Pany jak w temacie... czy można wymienić same przyciski do otwierania szyb i te co służą do blokowania drzwi? Jak można to prosiłbym o nr tych przycisków. Dodam że otwieranie szyb tylko na przód Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz
-
[ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
Nie występuje u mnie podobne zjawisko przy maksymalnym skręcie, obojętnie czy to w lewą jak i w prawą stronę
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
A jak zamocowałeś nowy dekielek jak ci otwory nie pasowały?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chciałem sprawdzić czy mam ori ks servisową
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
5 dyszek :gwizdanie:
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Chłopaki, a dekielek z oznaczeniem biegów na gałce ma taki sam rozstaw zaczepów w wersji 6-cio i 5-cio biegowej? Wystarczy ściągnąć dekielek z gałki 5-tki i założyć do 6-tki? Czy są jakieś z tym problemy?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chłopaki, Gdzie w Koszalinie można obszyć kiere skórą? Możecie polecić jakiś zakład. Nie szukam ludzi co w garażach robią tylko jakieś zakłady żeby w razie czego mieć jakąś gwarancje. Na necie znalazłem: http://www.tapicer.koszalin.pl/kontakt.php <- nie obszywają :angry http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208463.msg2452506;boardseen#new <= ja juz sprawdziłem historia zgadza się z ks. servisową, koszt nie duży a uspokoi człowieka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Leje ten sam i jest spoko
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
Pracuje w drogownictwie i przestojów nie widać póki co. Ale po 2013 będzie bida z nędzą bo dopłaty Unijne się kończą Szał budowlany się skończył ale krzywdy nie ma
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Pany... a jaki jest koszt wymiany rozrządu w ASO? Chodzi mi mniej więcej robocizna + częsci
-
[B6 AVF] Wycieraczki?
To wymień same gumy z wycieraczek
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
na MZK mają długo czynne. Chyba do 21-22 codziennie