Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Z tą zawiechą to się powstrzymam, wiadomo fajniej wygląda, ale aż tak mi nie zależy Zważywszy na przejściowość auta inwestować będę tylko w to co wypisałem w modach.
  2. To jest 1,9 a nie 2,0 Tdi, więc problemów z nim nie powinno być
  3. Usłyszane: - Od czego zależy rozmieszczenie ludności w Etiopii?? Odp. Od siły wiatru
  4. Witam wszystkich Po B5 i B6 nadszedł czas na B7 Auto kupione ze sprawdzonego źródła (tego samego co poprzednie b6). Posiada sprawdzony oryginalny przebieg (posiadam wszystkie wydruki z poszczególnych odwiedzin w serwisie z wpisanym przebiegiem) wraz z pełną książką serwisową, trzema kluczykami i kodem immo. Sprawdzone zostało pod względem wypadkowości - i .... wszędzie oryginalny lakier . Nie było żadnych przygód blacharskich itp. Auto traktuję jako przejściowe ponieważ zostałem zaskoczony sprzedażą poprzedniego i nie byłem przygotowany na zakup czegoś lepszego .....zatem zostało brać B7 trafiło się bardzo zadbane i nie zjeżdżone . Szkoda było nie wziąć Autko jakoś wyposażone ekstra nie jest ale też i krzywdy nie ma: - 2,0TDi BPW; - 2-ga połowa 2006 czyli mod. 2007; - ~195 000 km przelotu; - ciemny granat; - biXenonki; - DRL; - szyberek; - podgrzewane fotele z el. lędźwiami; - pakiet schowki; - dpf; - standardowe 16' fele; lato 18' - dekory alu szczotkowane; - pakiet światło; - nagłośnienie Audi Concert; - zawiecha 1BA (niestety ); - 2x el. szyby; - Mc Donald z tyłu w podłokietniku; - el. lusterka, podgrzewane. i najważniejsze: - 1oo% bezwypadek (żaden element nie był powtórnie malowany bądź wymieniany); - w DE jeden właściciel od nowości, ja jestem drugim ; - bardzo ładnie utrzymany. W maju będzie na sprzedaż Mody: - kiera trójramienna wielofunkcyjna; - może ledy A6 c6. Fotki (słabe, ale są) : Jak będzie ładna pogoda to coś dorzucę. Pozdro:banan:
  5. Nie ma potrzeby żebym pisał na forum takie rzeczy, bez obrazy oczywiście. Aktualizacja sprawy: Samochód sprawdzony u mechanika: zawory bezpieczenstwa i przewody były sprawdzone wcześniej, teraz po podłączeniu "jakieś" aparatury okazało się że to jest uszczelka albo uszkodzona głowica. Koszt naprawy najmniej 2tyś zł. Rodzina była umówiona ze sprzedawcą że się dzisiaj zdzwonią i ..... sprzedawca nie odbiera telefonu. Będą próbować do poniedziałku, a jak dalej nie będzie odbierał to będzie wystosowane odpowiednie pismo. I pytanie teraz: Czy można żądać zwrotu za naprawę auta? Ale nie chcieć oddawać auta? Ponieważ trzeba uniknąć zwrotu auta ze znanych przyczyn (wartość na umowie).
  6. Czyli jak uszczelka do wymiany to ok 800zł A jak będzie pęknięta głowica?
  7. Jutro będzie wiadomo czy sprzedawca pokryje kosztu naprawy czy nie. Także zobaczymy.... jak będzie cwaniak to weźmie auto i odda kasę z umowy. A jak jakaś "d*pa" to się przestraszy i zapłaci za naprawę. Nic więcej w tej kwestii się zrobić nie da. Przy okazji się zapytam czy się ktoś orientuje jaki to jest koszt naprawy? mniej więcej oczywiście, chodzi mi o rząd wielkości
  8. Ja tego nie wpisywałem bo to nie moje auto. Taka była wola kupującego. Nic mi do tego. Ja chce tylko pomóc w rozwiazaniu problemów z naprawą auta.
  9. Rodzina dzwoniła, powołała się na wady ukryte, na to iż to sprzedawca powinien pokryć naprawę itp. Koleś powiedział, że on nie wiedział, ale on musi porozmawiać z bratem bo to auto było ich dwóch własnością a on sam decyzji żadnej podjąć nie może. Jutro mają się zdzwonić. Problem natomiast wyszedł: jezeli on sie nie zgodzi na naprawę to zgodnie z przepisami można mu oddać auto i żadąć zwrotu wpłaconej gotówki. Ale jest psikus: na umowie jest wpisana niższa kwota, niż ta która rzeczywiście została wpłacona. Więc jak odda auto to rodzina będzie stratna. Zatem oddanie się nie opłaca. W związku z powyższym wchodzi w grę tylko jakoś zmuszenie jego do pokrycia kosztów naprawy.
  10. Potrzebuję jakaś podstawę, jak zadzwonię do sprzedawcy i mu powiem że ma zapłacić za naprawę bo to wada ukryta to mnie wyśmieje. Bo widnieje ten nieszczęsny zapis na umowie
  11. No własnie, nie wiadomo jak to ugryść, gdzie i do kogo pójść z tym Dodam tyle, że auto kupione w ostatni piątek.
  12. Witam Temat mnie osobiście nie dotyczy, ale kogoś z rodziny U mnie w rodzinie ostatnio został zakupiony pasek B5 FL 01r. 19,tdi 130Km. Wszystko fajnie ale przy powrocie do domu (trasa ok 170km) zapaliła sie kontrolka niskiego stanu płyny chłodniczego. Przy kupnie było w zbiorniku wyrównawczym troszke mniej niż min no ale , każdy myślał ze doleje i bedzie spoko. Sprzedawca (osoba prywatna co handluje autami), nie wspomniał nic o znikającym płynie, tylko stwierdził "faktycznie mało". W aucie jest mono navi, do której brakowało płyty, sprzedawca powiedział że cd oczywiscie działa, tylko nawi nie bo nie ma płyty. Jak się okazało później również i radio nie czyta płyt. Także też jest niesprawne. Na drugi dzień po przyjeździe został dolany ów płyn no i wszyscy myśleli że już będzie wszystko dobrze. Ale nie, po krótkiej jeździe po mieście i kawałek trasy znów ta sama historia. Auto u mechanika i się okazało że ma głowice do wymiany I teraz pytanie: na umowie jest ten nieszczęsny zapis o znajomości stanu, ale czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie pieniędzy na naprawę? ew co można w tej sprawie zrobić? Oczywiście w ogłoszeniu było stan techniczny bardzo dobry itp. Mechanikiem nie jestem ale to wg mnie wada ukryta, o której nie nikt nie został poinformowany.
  13. Fotoradar i zdjęcie nagiego rowerzysty Fotoradar w Białym Borze zrobił zdjęcie... gołemu rowerzyście! - 8 października 2012
  14. Płyty nie wyrzucaj. Odwiedzę Was za jakiś czas to odbiorę
  15. Dobra dobra Jak już będę miał czym się poruszać to zajadę z jakąś dobrą flaszką
  16. Powiem więcej..... jak będę miał czym jeździć to będę u ciebie na pewno Bo jeszcze za przerobienie mojej kiery na wersje EU z anglika się nie rozliczyliśmy :grin:
  17. No właśnie takie plotki krążą po mieście że jakiś kapeć
  18. Ty i te twoje hamulce pewnie nawet w rowerze masz 320/288
  19. pociąg może być. No cóż... cieszę się że jest zadowolony Spróbuj może ty mu przemówić że w 15' wygląda jak kupa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.