Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Szyberdach - czy są jakieś problemy?
Mam w B7 ..... zero problemów jakichkolwiek Same korzyści.
-
Wypadek w pracy - potrzebny ktoś z ZUS'u, kto zajmuje się odszkodowaniami
Cześć. Dzięki za zainteresowanie..... ale mam do Ciebie "pińcet" kilometrów
-
Wypadek w pracy - potrzebny ktoś z ZUS'u, kto zajmuje się odszkodowaniami
Witam Jak w temacie potrzebuję kontaktu osoby zajmującej się odszkodowaniami w ZUS'ie. Nie chodzi o odszkodowania komunikacyjna natomiast o wypadek w pracy.
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Aktualizacja.... przyszedł pocztą wyrok, bez odbycia sprawy. Do zapłaty 300zł + koszty sądowe (50zł) ..... bez punktów
-
A4 (b6) 2.5tdi sport tiptronik, rok 2003
"kont wtrysku"
-
Kupno telewizora LED 47-50cali
Co do sony.... może nie tv ale laptopa. Mam sony vaio i w porównaniu z hp pawilion, dell czy asus to właśnie porównanie typu Audi-Chevrolet. Wykonanie sony bije ma głowę w/w firmy. I nie mówię tu o laptopach za 1,5tyś zł, tylko o takie z przedziału 3-3,5tyś. Ps. Jedyną wadą jest to że się łatwo brudzi.
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Kolego, nie ma żadnego poziomego oznakowania ... na pewno dam znać jak się skończyło. Zbieram się do stworzenia na piśmie tego co chce im powiedzieć.
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
A ile jest za kolizje?
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Dzięki Kolego. Mi chodzi o to żeby była obopólna wina, a nie tylko moja. Ps. Jaki jest mandat,pkt i ew. dodatkowe koszta sądowe za moją imprezę?
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Ok, macie rację, powinienem się upewnić czy mogę wykonać manewr. Ale tak samo babka powinna się upewnić że może wykonać manewr. Wychodzi że obopólna wina. Chyba że źle rozumuję
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Do protokołu to nie wiem czy wpisali, zapisali sobie do swojego kajecika. Powiedziałem im, że oni widzieli czy miałem kierunek czy nie. Jak spiszę co chce powiedzieć w sądzie to wkleję tutaj do oceny.
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Dokładnie, policjant sam mi powiedział, że nie lubi pisać tego wniosku i po sądach latać . Ale ja też nie lubię dużo rzeczy a muszę robić - tak mu odpowiedziałem
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Witam Pokrótce opiszę moją sytuację.... Jadę sobie drogą przez wioskę służbowym busem (pickupem), jako że to w odległości ok 100m od mojej budowy jadę wolno ok. 30km/h, wrzucam kierunek lewy, zwalniam do ok 10-15km/h jadę tak z 30m i zaczynam manewr. Mniej więcej w połowie no może 3/4 szerokości drogi widzę kątem oka że ktoś jest koło mnie ale już nic nie zdążyłem zrobić. Okazało się że babka jechała za mną, nie zauważyła mojego kierunku i mnie chciała wyprzedzić. Ona twierdzi że go nie miałem, ale mam 2 świadków że tak nie było. Przyjechała policja i Pan szanowny Policjant stwierdził, że to moja wina ponieważ nie upewniłem się że mogę wykonać taki manewr. Na co ja: że upewniłem się, dodatkowo wykonywałem manewr dość długo, nie był to żaden gwałtowny ruch. Mandatu nie przyjąłem i sprawa poszła do sądu. Policjanci pisali sobie coś w radiowozie, a ja stałem z Panią dalej i rozmawiałem. Przy mnie powiedziała że nie widziała kierunku (policjantom powiedziała że go nie dałem). Jak to usłyszałem kazałem jej podejść do radiowozu i to powtórzyć, podeszła.... ale powiedziała że się nie zna i nic nie będzie mówić. Zatem sam to powtórzyłem milicjantom, ale jakoś nachalnie nie chcieli słuchać. Spisali zeznania i wsio. Co o tym myślicie?
-
[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Ładna Ałdi, miałem w takim samym kolorze Ps. Jak coś mam bardzo ładne opony 16 do ożenienia
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Kolego, u mnie w starym B5 2,5Tdi było spalone 5 świec i w zimę odpalał
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jest zakaz sprzedawania zwierząt w takich miejscach z tego co się orientuję
-
Siłownia
Tomasz, widzę kupiłeś sobie nowe okulary
-
[B6 AWX] auto moje
O k**wa ........ Rozglądaj się na okolicznych giełdach za cześciami, i oczywiście aledrogo, tablica przez pół roku .... może coś się trafi... masakra ... czuję się tak jakby mi go ktoś ukradł
-
[B6 AWX] auto moje
Dolphin gray ładnie wygląda A jak się auto sprawuje?
-
[B6 AWX] auto moje
Ale ładne Ałdi
-
Jakie zegarki nosicie?
A tu moje Seiko Arctura
-
Siłownia
Ma
-
Światła do jazdy dziennej.
Też uważam że to zbieg okoliczności Szukaj przyczyny gdzie indziej, zacznij od bezpieczników bo to nic nie kosztuje
-
Drgania przy ruszaniu, bez gazu wszystko ok
Wymienione i koniec problemu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dokładnie