Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Między garażami na północy to: Wąwozowa 1a, 22zł mycie z woskowaniem. Korzystałem i jest spoko Ręczna Myjnia RMK - Kontakt - www.myjnia-rmk.pl
-
Strefa Śmiechu
Rejestracja PełO
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Podczas wycieczki prawie połowa super carsów się rozsypała
-
Siłownia
dokladnie ewentualnie HMB BMH jest lepsze bo szybsiejsze w działaniu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Powiedz gdzie i o której będziecie szli
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja wiem, każdy jest co dzwoni i pisze
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tak myślałem ... przyzwyczaiłem się do zawracaczy doopy .... tyle już propozycji różnych miałem że głowa mała. A co następnego auta to pisałem wcześniej: Zmiana na: - działkę + rower - b7 + Yamaha R6 lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Czyli w sumie nie chcesz dopłacać
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak dobrze dopłacisz to nie widzę problemu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A co ukrywałem się? Zmiana na: - działkę + rower - b7 + Yamaha R6 lub coś z tego: B8, E90, E60, Passat CC albo jakaś C-Klasa
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- Siłownia
Chciałbym szarpać 110 6 razy ...ale póki co przy mojej mikrej wadze szybkich postępów nie robie- Siłownia
u mnie konkret, nowy rekord na płaskiej, 110 udało mi się szarpnąć wreszcie niestety teraz święta, więc będzie wpierdzielane na potęgę, po nowym roku mam operację ryja i przerwa od siłki będzie. ale planuję znowu się redukować, będę próbował "Intermittent Fasting", pochwalę się rezultatami Po nowym roku też będę atakować 110- Drgania przy ruszaniu, bez gazu wszystko ok
Witam Kumpel prosił żeby zapytać......auto A4 B7 BLB 2005r, przebieg 220 000km, przy ruszaniu z gazem wibruje auto. Jak rusza na samym sprzęgle bez gazu to jest ok. Podpowie ktoś co to może być? Z góry dziękuję.- Siłownia
Właśnie o to mi chodzi. Smak to sprawa drugorzędna zatem Hi Teca powder'a polecam- Siłownia
Hi Teca bcaa powder, smaki obrzydliwe , jedyny nadający się do picia wg mnie to mango-melon- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja już Cię nie widuję, nie mieszkam już u Ciebie po sąsiedzku- [ALL] Spoty w Koszalinie?
To chyba mnie widujesz kolego- Lusterka zewnętrzne grzane i sterowane el a tylko sterowane elektrycznie - pytanie
A jak się ściąga obudowę z lusterka? Już sobie poradziłem także do zamknięcia.- Lusterka zewnętrzne grzane i sterowane el a tylko sterowane elektrycznie - pytanie
Czyli są te same kostki i nie będzie problemu?- [ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
Został mi tylko metalowy stelaż. Reszta się wysypała. Kupiłem całe i zrobię przekładkę....jak się da A jak się ściąga obudowę z lusterka? Już sobie poradziłem- [ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
Witam wszystkich Dzisiaj przez swoją głupotę straciłem lusterko zewnętrzne lewe. Mam na aucie lusterko tylko sterowane elektrycznie, a na aledrogo znalazłem w tym samym kolorze tylko że dodatkowo grzane. Czy przeszkadza to montażu u mnie? Kostki są takie same? Będzie można dalej sterować elektrycznie? Mechanizm otwierania i wtyczki mam całe przy lusterku, w związku z tym czy mogę przełożyć tylko tą część "ruchomą" lusterka? Nie wiem czy mnie rozumiecie Chce ominąć procedurę rozbiórki połowy samochodu. Foto mojego lustra poniżej ---------- Post dopisany 26-10-2013 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2013 at 23:42 ---------- Pomoże ktoś?- Lusterka zewnętrzne grzane i sterowane el a tylko sterowane elektrycznie - pytanie
Witam wszystkich Dzisiaj przez swoją głupotę straciłem lusterko zewnętrzne lewe. Mam na aucie lusterko tylko sterowane elektrycznie, a na aledrogo znalazłem w tym samym kolorze tylko że dodatkowo grzane. Czy przeszkadza to montażu u mnie? Kostki są takie same? Będzie można dalej sterować elektrycznie?- Siłownia
Chłopaki mam do odsprzedania ok 25 saszetek Dorian Yates NOX POMP zainteresowany ktoś? Ile dokładnie sztuk jutro powiem jak przeliczę. Saszetki oczywiście nie uszkodzone, kombinowane itp. Pozdro- Siłownia
Size-On Gaspariego. Wg mnie się opłaca (mega przyrost siły i masy mięśniowej w moim przypadku). Kupiłem TREC Cm3 Bardzo dobry wybór, już dwa razy brałem - Siłownia