Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. U mnie jeszcze na studiach był taki pacjent co robił podobnie: ostro był zrobiony i piętra pomylił. Wszedł do ludzi do mieszkania, usiadł w fotelu w pokoju przed tv. Ludzie się na niego patrzą, on na nich. Nikt nic nie mówi....on wstał i wyszedł
  2. Nie kłamał
  3. Pamiętaj tylko że jak bedziesz mieć za wysokie tętno przez dłuższy czas to nie brzuch a mięśnie spalisz Ps. Ja na brzucha to rower stacjonarny 1xtydz i piłka na hali 1,5h 1xtydz.
  4. Brzuch to inna bajka
  5. To że więcej nie idzie to raczej wina psychiki a nie braku siły Ja przy wadze 67kg stówkę raz wycisnę To co radzisz aby obejść tą psychikę Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 nie mam pojęcia. Ale we wszystkim tak jest, że jak coś nie idzie to się człowiek zniechęca. Może jakieś przedtreningówki dobre pomogą Ja zanim szarpnąłem stówe to wcześniej ponad 3 msc walczyłem z 90kg, aż w końcu się odblokowałem i się udało Po tym szybko stosunkowo poszło do 1oo, a teraz znowu się bujam i 105 nie chce iść. Ale mi się nie spieszy, małymi kroczkami do celu
  6. To że więcej nie idzie to raczej wina psychiki a nie braku siły Ja przy wadze 67kg stówkę raz wycisnę
  7. Witam Potrzebuję zakodować kluczyk do a4 b5, podpowie ktoś jak to zrobić? Do B6 znalazłem, ale mam problem z B5
  8. Kiera będzie do wymiany jak się ciepło zrobi Już się czepiłeś ....
  9. Bell (chyba tak się pisze) na Kosynierów
  10. Nie wiem na co zwracać uwagę, ale mam służbowego golfa(przebieg ~50tyś) z tym silnikiem i powiem tak: - problem w zime, gaśnie nie chce odpalać, w ASO nie wiedzą co to, podobno nawet wysłali pytanie do de ale nic nie wskórali - małe spalanie - auto do przemieszczania, osiągi słabe Reszta jak w każdym innym VW
  11. Hehe spoko. Różni są studenci Ale zapłacisz więcej (850zł/kpl) i masz na 3 lata a nie co rok po 400zł
  12. Ja mam Michelin Energy Saver z 2011r 4szt bieżnik super ok 6mm
  13. Cześć... mam prośbę. Znajomy poprosił mnie o zakup jakieś tv do tira. Na necie znalazłem coś takiego: LV5HD Hybrid USB - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Używał to cudo ktoś?
  14. Robie podobnie. Z tym że robie na przemian barki i plecy z nogami. A brzuch robie przed treningiem, bo na końcu to już nie mam siły Na rozgrzewkę robię też drążek
  15. Pany... można łączyć bcaa + przedtreningówka w jednym szejku przed siłką? Czy trzeba brać oddzielnie w jakiś odstępach czasowych?
  16. Siema Bierz 18 Ja też się kiedyś zastanawiałem... odradzano mi że niby nie na Polskie drogi itp itd..... ale nikogo nie słuchaj i je bierz Nie będziesz żałował... wygląda kozacko i z jazdą nie ma większych problemów
  17. ..yy.e...hmm... nie działa błąd "403":whistling: Chyba o to chodziło: Audi A8 Tuning - Auto Tuning, Coches con Fotos y Videos
  18. Kupiłem i zobaczymy co z tego będzie. Wszędzie ma dobre opinie więc jest szansa że pieniądze nie będą wyrzucone w błoto
  19. Witam Potrzebuję porady, w jaki sposób mogę sprawdzić czy wtryskiwacze 1.6 tdi CR działają prawidłowo?Ew. proszę o podanie prawidłowych parametrów jakie powinny być przy wtryskiwaczach. Dodam że jest problem odpalania zimnego auta i falowanie obrotów.
  20. No widzisz, ja na obiad jem praktycznie codziennie sporo węgli (przeważnie: ryż + coś lub makaron+ coś) i nie chce za dużo więcej węgli. Sylwetką raczej chce iść w kierunku Van Damme - czyli nie ilość a jakość , nie chce przytyć więcej jak 5kg.... i to jest max. Nie zależy mi na tym aby być dużym Chce się dobrze czuć. Dlatego wole coś pożywnego "wypić" na noc niż ryzykować i się najadać na noc. Żeby się najeść po siłce to bym musiał chyba z 1kg albo i lepiej tego twarogu zjeść, a tak wypije 0,5l i jestem pełny A co do creastoonu to wszędzie go chwalą, to chyba zaryzykuję jako ostatni posiłek na noc.
  21. Może i faktycznie za duże ryzyko zalania..... ale późno chodzę na siłkę i nie chce nic jeść na noc. To może zamiast gajnera takie o to cóś: HI TEC CREASTERON/CREATESTON 3,4KG +85kaps WYS.24H (2953937839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I brać to w dni treningowe a np w nietreningowe tylko jakieś dobre białko np Hi Tec Whey C6?
  22. Pomoże ktoś?
  23. Witam Pany Jako że nie mam czym się chwalić jeżeli chodzi o osiągniecia, ani nie mam dużego doświadczenia (1,5r na siłce) nie udzielałem się w tym wątku, a tylko byłem biernym "czytaczem" .... ale potrzebuję porady. Mianowicie: 1. Potrzebuję kupić gajner: ważne dla mnie żeby było jak najmniej cukrów, w miare dobry smak i wiadomo też i cena. Gajnera na codzień nie będę jadł, a tylko jako odżywka po treningu na siłce. 2. Potrzebuję też białko do spożywania w miarę codziennie jako uzupełnienie diety... ważne żeby nie było pszeniczne, jakiś też w miare dobry smak i również cena żeby była jakaś sensowna. W związku z tym iż macie większe doświadczenie, moglibyście coś mi polecić? Dodam że jest raczej chudy, bo waże 65kg a po świętach to nawet AŻ 67 , ale z siłą najgorzej nie jest.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.