Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Strefa Śmiechu
U mnie jeszcze na studiach był taki pacjent co robił podobnie: ostro był zrobiony i piętra pomylił. Wszedł do ludzi do mieszkania, usiadł w fotelu w pokoju przed tv. Ludzie się na niego patrzą, on na nich. Nikt nic nie mówi....on wstał i wyszedł
-
Siłownia
Nie kłamał
-
Siłownia
Pamiętaj tylko że jak bedziesz mieć za wysokie tętno przez dłuższy czas to nie brzuch a mięśnie spalisz Ps. Ja na brzucha to rower stacjonarny 1xtydz i piłka na hali 1,5h 1xtydz.
-
Siłownia
Brzuch to inna bajka
-
Siłownia
To że więcej nie idzie to raczej wina psychiki a nie braku siły Ja przy wadze 67kg stówkę raz wycisnę To co radzisz aby obejść tą psychikę Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 nie mam pojęcia. Ale we wszystkim tak jest, że jak coś nie idzie to się człowiek zniechęca. Może jakieś przedtreningówki dobre pomogą Ja zanim szarpnąłem stówe to wcześniej ponad 3 msc walczyłem z 90kg, aż w końcu się odblokowałem i się udało Po tym szybko stosunkowo poszło do 1oo, a teraz znowu się bujam i 105 nie chce iść. Ale mi się nie spieszy, małymi kroczkami do celu
-
Siłownia
To że więcej nie idzie to raczej wina psychiki a nie braku siły Ja przy wadze 67kg stówkę raz wycisnę
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
'99
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Witam Potrzebuję zakodować kluczyk do a4 b5, podpowie ktoś jak to zrobić? Do B6 znalazłem, ale mam problem z B5
-
Miszcz'owskie....A4 B7 2,0 Tdi 140KM..fwd...avant...zenon...szyberek....itp
Kiera będzie do wymiany jak się ciepło zrobi Już się czepiłeś ....
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Bell (chyba tak się pisze) na Kosynierów
-
1.6 TDI opinie, wady i zalety tego silnika
Nie wiem na co zwracać uwagę, ale mam służbowego golfa(przebieg ~50tyś) z tym silnikiem i powiem tak: - problem w zime, gaśnie nie chce odpalać, w ASO nie wiedzą co to, podobno nawet wysłali pytanie do de ale nic nie wskórali - małe spalanie - auto do przemieszczania, osiągi słabe Reszta jak w każdym innym VW
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Hehe spoko. Różni są studenci Ale zapłacisz więcej (850zł/kpl) i masz na 3 lata a nie co rok po 400zł
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mam Michelin Energy Saver z 2011r 4szt bieżnik super ok 6mm
-
Truckerzy
Cześć... mam prośbę. Znajomy poprosił mnie o zakup jakieś tv do tira. Na necie znalazłem coś takiego: LV5HD Hybrid USB - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Używał to cudo ktoś?
-
Siłownia
Robie podobnie. Z tym że robie na przemian barki i plecy z nogami. A brzuch robie przed treningiem, bo na końcu to już nie mam siły Na rozgrzewkę robię też drążek
-
Siłownia
Pany... można łączyć bcaa + przedtreningówka w jednym szejku przed siłką? Czy trzeba brać oddzielnie w jakiś odstępach czasowych?
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
Siema Bierz 18 Ja też się kiedyś zastanawiałem... odradzano mi że niby nie na Polskie drogi itp itd..... ale nikogo nie słuchaj i je bierz Nie będziesz żałował... wygląda kozacko i z jazdą nie ma większych problemów
-
Strefa Śmiechu
..yy.e...hmm... nie działa błąd "403":whistling: Chyba o to chodziło: Audi A8 Tuning - Auto Tuning, Coches con Fotos y Videos
-
Siłownia
Kupiłem i zobaczymy co z tego będzie. Wszędzie ma dobre opinie więc jest szansa że pieniądze nie będą wyrzucone w błoto
-
Porada 1,6tdi CR
Witam Potrzebuję porady, w jaki sposób mogę sprawdzić czy wtryskiwacze 1.6 tdi CR działają prawidłowo?Ew. proszę o podanie prawidłowych parametrów jakie powinny być przy wtryskiwaczach. Dodam że jest problem odpalania zimnego auta i falowanie obrotów.
-
Siłownia
No widzisz, ja na obiad jem praktycznie codziennie sporo węgli (przeważnie: ryż + coś lub makaron+ coś) i nie chce za dużo więcej węgli. Sylwetką raczej chce iść w kierunku Van Damme - czyli nie ilość a jakość , nie chce przytyć więcej jak 5kg.... i to jest max. Nie zależy mi na tym aby być dużym Chce się dobrze czuć. Dlatego wole coś pożywnego "wypić" na noc niż ryzykować i się najadać na noc. Żeby się najeść po siłce to bym musiał chyba z 1kg albo i lepiej tego twarogu zjeść, a tak wypije 0,5l i jestem pełny A co do creastoonu to wszędzie go chwalą, to chyba zaryzykuję jako ostatni posiłek na noc.
-
Siłownia
Może i faktycznie za duże ryzyko zalania..... ale późno chodzę na siłkę i nie chce nic jeść na noc. To może zamiast gajnera takie o to cóś: HI TEC CREASTERON/CREATESTON 3,4KG +85kaps WYS.24H (2953937839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I brać to w dni treningowe a np w nietreningowe tylko jakieś dobre białko np Hi Tec Whey C6?
-
Siłownia
Pomoże ktoś?
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
400-500 zł
-
Siłownia
Witam Pany Jako że nie mam czym się chwalić jeżeli chodzi o osiągniecia, ani nie mam dużego doświadczenia (1,5r na siłce) nie udzielałem się w tym wątku, a tylko byłem biernym "czytaczem" .... ale potrzebuję porady. Mianowicie: 1. Potrzebuję kupić gajner: ważne dla mnie żeby było jak najmniej cukrów, w miare dobry smak i wiadomo też i cena. Gajnera na codzień nie będę jadł, a tylko jako odżywka po treningu na siłce. 2. Potrzebuję też białko do spożywania w miarę codziennie jako uzupełnienie diety... ważne żeby nie było pszeniczne, jakiś też w miare dobry smak i również cena żeby była jakaś sensowna. W związku z tym iż macie większe doświadczenie, moglibyście coś mi polecić? Dodam że jest raczej chudy, bo waże 65kg a po świętach to nawet AŻ 67 , ale z siłą najgorzej nie jest.