Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. No właśnie...jeżeli chodzi o profil to musi być taki sam z przodu i z tyłu czy może być mniejszy z przodu?
  2. Mam założone felgi 16' a na nic oponki 215 z przodu i z tyłu. I teraz pytanie... Muszę zmienić opony z przodu i czy moge wsadzić do przodu opony 205? a z tyłu dalej mieć 215? Felg nie zmieniam 4x16'. Nie bedzie to dupnie wyglądało? Z góry dzięki za pomoc
  3. Jeżeli chodzi o OC to można brać z MTU. Ja zanim ubezpieczyłem swoje ałto to łaziłem po wszystkich firmach i wyszło że w MTU jest najtaniej. Rozbieżność cenowa była spora bo tam OC wyszło coś koło 600zł a chociażby w PZU chcieli dziady koło 1000 (grubo ponad 900) przy max zniżkach. Także jeżeli chodzi o samo OC to można brać
  4. Zgadzam się całkowicie Te 8l w zime to pic na wode. Bez sensu są takie wypowiedzi
  5. Ło matko :gwizdanie: Jeżeli dobrze zrozumiałem że ci pali 8l w mieście w zime to gratuluje poczucia humoru
  6. a po jakim mniej więcej czasie "pyka" przekaźnik ? Bo u mnie jakoś nic nie słychać albo ja nie słyszę
  7. Może kable są poprzerywane/przecinane
  8. Dodam jeszcze że temp w nocy było koło -20, a przy odpalaniu wg termometru było -17
  9. U mnie podobnie z tą kontrolką. Z tym ze długo aż tak kręcic nie musiałem. Możliwe zeby gdzieś płyn zamarzł?? W sumie wątpie bo mam zimowy i kontrolka gasnie po ok 1-2 minutach, więc siłą rzeczy i tak by sie nie rozgrzał
  10. Przy tej aurze na zewnątrz to dyszka lekko idzie diesla ..... ale w sumie powinienem napisac ze ponizej 5 schodze ;p zeby sie dostosowac do co niektórych na forum
  11. A przycisk od ASR odsakuje? Znaczy czy jak sie go nacisnie to zostaje wciśnięty? I jak sie drugi raz nacisnie to dopiero odskakuje?
  12. Najlepiej 10cm jeszcze klejem zaciągnąć i ładnego baranka zrobić ot w temacie
  13. Kurcze forumowicze.... Kolega zaczynając temat pisał o krótkich dystansach a Wy tu wyjezdzacie z jakimis trasami po 200km. Jezeli jezdzi tylko na krotkich dystansach to nie zdazy mu sie nagrzac do 90 i juz musi wyłączać machine To co Wy piszecie ze przy jakies tam temp. termostat zmienia obieg? On nie ma tego problemu bo do tej temp moze nie dochodzic. A ciepło by sie chciało miec. Ten karton moze i przyspieszy nagrzanie. Próbuj kolego Pozdrawiam
  14. A u mnie mróz -20 czy -2 nie ma różnicy. Odpala za pierwszym razem. Róznica tylko w długości grzania świec. Więc wszystko ok z ałtem Ps. nie dodaje zadnych uszlachetniaczy do diesla. Leje tylko Ultimate, albo diesela z shella. Pozdrawiam
  15. Bzdura :gwizdanie: Nikt Ci kasy nie wypłaci na pewno
  16. Mi powiedziano że, żeby było bezpiecznie to wymieniać co 90-100tys
  17. Chociaż nie mam automata to mnie też ciekawi czy to jest możliwe...wypowiadajcie sie forumowicze...
  18. U mnie wg kodu wyposażenia powinien byc 80Ah. Polecono mi Centre future ca770 i jest ok
  19. Powiem ci ze sie nie znam na tym za bardzo zapala sie i działa To jest najważniejsze
  20. U mnie po przekręceniu kluczyka zapala sie na chwile kontrolka ABS-u i takze on działa. Nie wiem co sie u ciebie z tym porobiło
  21. Chyba musi samochód stac w ogrzewanym garażu
  22. U mnie jak jest włączone ogrzewanie to przy korkach i jezdzie powoli po miescie nie ma szans na nagrzanie do 90. Jak sie jedzie szybciej i obroty sie zwiekszają to automatycznie temp silnika rośnie do 89-90. Jezeli znowu zaczna sie korki i obroty spadaja temp tez spada do ok 80. Tak chyba musi byc bo skoro sporo ciepla silnik oddaje na ogrzewanie to ni jak nie ma szans na nagrzanie
  23. Próbował ktoś używać Super starter K2? Wg znajomych bardzo dobrze sie sprawuje i spełnia swoją funkcje. W sklepie kosztuje 10zł. Zaryzykować chyba mozna. Gośc w sklepie powiedział ze nie można psikać tym spray'em dużo bo w ogóle nie odpali.
  24. A u mnie -21 i z odpaleniem pupa Ale po reanimacji prostownikiem gitarra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.