Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
[ALL] Mogą być różne opony?
No właśnie...jeżeli chodzi o profil to musi być taki sam z przodu i z tyłu czy może być mniejszy z przodu?
-
[ALL] Mogą być różne opony?
Mam założone felgi 16' a na nic oponki 215 z przodu i z tyłu. I teraz pytanie... Muszę zmienić opony z przodu i czy moge wsadzić do przodu opony 205? a z tyłu dalej mieć 215? Felg nie zmieniam 4x16'. Nie bedzie to dupnie wyglądało? Z góry dzięki za pomoc
-
[ALL] MTU ubezpieczenie Auta .. ..
Jeżeli chodzi o OC to można brać z MTU. Ja zanim ubezpieczyłem swoje ałto to łaziłem po wszystkich firmach i wyszło że w MTU jest najtaniej. Rozbieżność cenowa była spora bo tam OC wyszło coś koło 600zł a chociażby w PZU chcieli dziady koło 1000 (grubo ponad 900) przy max zniżkach. Także jeżeli chodzi o samo OC to można brać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zgadzam się całkowicie Te 8l w zime to pic na wode. Bez sensu są takie wypowiedzi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ło matko :gwizdanie: Jeżeli dobrze zrozumiałem że ci pali 8l w mieście w zime to gratuluje poczucia humoru
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
a po jakim mniej więcej czasie "pyka" przekaźnik ? Bo u mnie jakoś nic nie słychać albo ja nie słyszę
-
[B6 AWX] Nie grają głośniki
Może kable są poprzerywane/przecinane
-
[B5 AFN] -21 dlugi rozruch,zaświecenie kontrolki płynu chlodniczego
Dodam jeszcze że temp w nocy było koło -20, a przy odpalaniu wg termometru było -17
-
[B5 AFN] -21 dlugi rozruch,zaświecenie kontrolki płynu chlodniczego
U mnie podobnie z tą kontrolką. Z tym ze długo aż tak kręcic nie musiałem. Możliwe zeby gdzieś płyn zamarzł?? W sumie wątpie bo mam zimowy i kontrolka gasnie po ok 1-2 minutach, więc siłą rzeczy i tak by sie nie rozgrzał
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Przy tej aurze na zewnątrz to dyszka lekko idzie diesla ..... ale w sumie powinienem napisac ze ponizej 5 schodze ;p zeby sie dostosowac do co niektórych na forum
-
[B5 ALG] Problem z ASR (brak)
A przycisk od ASR odsakuje? Znaczy czy jak sie go nacisnie to zostaje wciśnięty? I jak sie drugi raz nacisnie to dopiero odskakuje?
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
Najlepiej 10cm jeszcze klejem zaciągnąć i ładnego baranka zrobić ot w temacie
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
Kurcze forumowicze.... Kolega zaczynając temat pisał o krótkich dystansach a Wy tu wyjezdzacie z jakimis trasami po 200km. Jezeli jezdzi tylko na krotkich dystansach to nie zdazy mu sie nagrzac do 90 i juz musi wyłączać machine To co Wy piszecie ze przy jakies tam temp. termostat zmienia obieg? On nie ma tego problemu bo do tej temp moze nie dochodzic. A ciepło by sie chciało miec. Ten karton moze i przyspieszy nagrzanie. Próbuj kolego Pozdrawiam
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
A u mnie mróz -20 czy -2 nie ma różnicy. Odpala za pierwszym razem. Róznica tylko w długości grzania świec. Więc wszystko ok z ałtem Ps. nie dodaje zadnych uszlachetniaczy do diesla. Leje tylko Ultimate, albo diesela z shella. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
Bzdura :gwizdanie: Nikt Ci kasy nie wypłaci na pewno
-
[B5 AKN] Rozrząd czy już wymieniać?
Mi powiedziano że, żeby było bezpiecznie to wymieniać co 90-100tys
-
[ALL] Multitronic zjeżdza z górki do tyłu
Chociaż nie mam automata to mnie też ciekawi czy to jest możliwe...wypowiadajcie sie forumowicze...
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
U mnie wg kodu wyposażenia powinien byc 80Ah. Polecono mi Centre future ca770 i jest ok
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
Powiem ci ze sie nie znam na tym za bardzo zapala sie i działa To jest najważniejsze
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
U mnie po przekręceniu kluczyka zapala sie na chwile kontrolka ABS-u i takze on działa. Nie wiem co sie u ciebie z tym porobiło
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Chyba musi samochód stac w ogrzewanym garażu
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
U mnie jak jest włączone ogrzewanie to przy korkach i jezdzie powoli po miescie nie ma szans na nagrzanie do 90. Jak sie jedzie szybciej i obroty sie zwiekszają to automatycznie temp silnika rośnie do 89-90. Jezeli znowu zaczna sie korki i obroty spadaja temp tez spada do ok 80. Tak chyba musi byc bo skoro sporo ciepla silnik oddaje na ogrzewanie to ni jak nie ma szans na nagrzanie
-
[ALL] Super starter K2
Próbował ktoś używać Super starter K2? Wg znajomych bardzo dobrze sie sprawuje i spełnia swoją funkcje. W sklepie kosztuje 10zł. Zaryzykować chyba mozna. Gośc w sklepie powiedział ze nie można psikać tym spray'em dużo bo w ogóle nie odpali.
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
A u mnie -21 i z odpaleniem pupa Ale po reanimacji prostownikiem gitarra
-
[B5 ALL] Jakie głośniki na tylną półke do sedana?
Dzieki koledzy za rady