Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dolphin grey : zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos taki lakier na aucie ? Zdjecie z bliska lakieru by mnie interesowalo :wink4:

Opublikowano

A pamiętacie B5 Angeliki ? - ona miała lakier fest ! :kox: :kox:

slawka trzeba by zapytać, może by pamiętał.

Opublikowano
  • Autor

Rags chodzilo mi bardziej o kogos kto ma takie auto zeby cyknal dokladna fote z bliska :) i nie gray tylko grey ! :P

Opublikowano

na A3 mam ten lakier, także jak spamiętam to jutro cyknę (napisz dokładnie jak chcesz) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No tak z wierzchu i z bliska ( chodzi mi mniej wiecej jak ma grube ziarenke matalic ;) )

Opublikowano

oki, coś się postaram

a co Ty kombinujesz z tym kolorem :mysli: :?:

Opublikowano
  • Autor

malowac swoją :) Proste ;)

Opublikowano

malowac swoją :) Proste ;)

fakt, malowanie w tym projekcie będzie najprostsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Ja mam :decayed:, ale o jakie zdjecie dokladnie chodzi?

Opublikowano
  • Autor

Z bliska :) Zeby oblukac jak wygladaja drobinki w sumie :) Bo nie wiem czy daytona czy dolphin + pewnie zrobie maly bonusik do barwy :)

Opublikowano

malowac swoją :) Proste ;)

Tyyle pięknych kolorów jest..a Ty chcesz na szaro :decayed: To już Twój czarny lepszy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ten tez jest gites :) Chcialem cos na czym widac ksztalt i poszerzeni ( na czarnym to wszystko ginie :/ ) . Odpadaja jakiekolwieg oczojeby ( imola , orange ) , nogaro tez tak sobie. Chcialem cos jasniejszego ale ciagle ciemne , klasyczne i na pewno nie kujace w oczy :) I prosze nie watpic w wybor trzy dni mnie leb bolal od myslenia na jaki :decayed: Na pewno to nie bedzie zwykly szaraczek :)

Tutaj masz daytona grey :

DSC_0005.jpg

A tutaj ( niestety bardzo kiepskie ) dolphin grey + maska carbon :

ricksB7.jpg

Opublikowano

Daytona fajna..grube ziarno :kox:

Nie myślałeś nad jakimś błękitem.. brązem ze złotem, gunmetalu ? :kox:

Opublikowano

Niestety nie zrobie, albo przynajmniej nie pokaze :wallbash: Moj sprzet foto jest do du.y i nie widac efektu. Dolphin gray do RS4 nie zachwyca, ale ja jestem zadowolony :hi:

Opublikowano

Daytona jest :good: , chyba lepiej od "delfina" .

Opublikowano

Daniel porobiłem parę zdjęć ale straszna lipa wyszła i jeszcze bateria padła :( , postaram się jeszcze jutro coś przy lepszym świetle cyknąć (daj @ w razie W wyślę oryginały)

Opublikowano
  • Autor

On nie ma zachwycac... Kolor nie ma byc wizytowka auta :) Ono ma po prostu dobrze wygladac... A w czarnym nie ebdzie widac ksztaltow a kazdy inny albo mi sie nie podoba albo zbyt krzykliwy a ja chce skromnie :gwizdanie:

Chlopaki spokojnie :) Podeslijcie co macie to nie konkurs foto :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.