Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na hamownie pewnie koło 17 w piątek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz ale co o której?
-
fabryczny zestaw głośnomówiący zostawić czy zdemontować
Odpuść uchwyt, ceny adapterów do współczesnych telefonów są chore. Np iPhone 4s to około 500pln. Jak masz kierownicę multi lub RNS-E, BNS5,0 to kup ori moduł BT z pełna funkcjonalnością, koszt z wiązką około 300-400pln, mikrofon wykorzystasz istniejący. Na forum jest obszerny temat o montażu takiego modułu. Jak nie masz MF, RNS-E lub BNS5,0 to lepiej kupić używanego Parota CK3100 na allegro można go dostać w wersji EN za mniej niż 200pln. Montujesz w aucie robisz aktualizacji i masz PL język i funkcjonalność większą niż ORI
-
Multifunkcja i gala w RNS D
To jest adapter do nawi no dx. Ty masz DX. Ale tan adapter wiele ci nie pomoże i tak musisz znaleźć sygnał z ABSu w słupku A po stronie kierowcy. Kierownica MF w B6 działa po CAN tak samo jak Komunikaty na FISie. Żeby RNS-D z nimi zagrało musisz podłączyć tuner TMC z 26 pinowego złącza w nawigacji podłączyć can do tunera TMC a z niego do zegarów, do niebieskiej wtyczki. Potem robisz odpowiednie kodowania i wszystko lata.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zagląda tu kto? czy jeszcze pijani? Łukasz kiedy jedziesz do Marcina? ja w środę a piątek hamownia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil zapodaj foty ze spota.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dominik jaki masz problem, jedziesz na hamownie i wszystko będzie jasne. Masz blisko bo w Łużnej, koszt też śmieszny bo 70pln a gość jest praktycznie cały czas, jak zadzwonisz to nawet o 19 zrobi pomiar.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak myślałem. To wiem gdzie, jak jedziesz na smolarnie i kamieniarzy, w sam raz żeby kupić nagrobek. W niedziele tam pełno pieszych się pląta bo chodzą po wale.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil kto ci robił program? Allegro A tak poważnie to sama turbina bez programu daje tylko tyle że łatwiej silnik osiąga ciśnienie a potem już N75 ją dławi. To gdzie to się ścigaliście? mierzył ktoś czas?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
17,7tys
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sprawdziłem na xp działa na win 7 nie bardzo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kapnąłeś się w czas. Już od poniedziałku mam nik taki jak na forum VW Jarek a gdzie to sprawdzić?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil to ile cię wyszła zamiana? Jak coś po na PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trzpień w gruszce gładko chodzi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wrzuć zdjęcia wirnika. Wyczyść wszystko na błysk. Ile miałeś luzu osiowego?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze że się przypomniałeś. Sprawdzę dzisiaj. Wczoraj bawiłem się z auto-datą Jarek kabel pod VCDSa 12.10.3 działa ale bez komplikacji się nie obyło. Na win8 nie ruszył i musiałem postawić wirtualny system XP a tam wszystko hula. Dzisiaj muszę przenieś etkę na nowego laptopa i będzie komplet. ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- KBR daje radę Oferta - Audi A6 - Witam!! Mam do sprzedania moją lalunie:) posiadam to auto cztery lata i cały czas coś modyfikowałem przy nim i to mi wyszło. Wymie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładny zestaw pasowały by jeszcze dwie 19"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał ładna. Cena jak za komplet też dosyć.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Musiał bym to na żywo obejrzeć. Ja b dalej szukałkostki mini iso za klimatronikiem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To poszukaj za radiem trzeciej kostki, to kostka od aktywnego tyłu. Jak znajdziesz tą kostkę to kup sobie adapter jak masz RCA to taki https://car-tronic.pl/gniazdo-mini-iso-2xrca-do-audi-vw-skoda-p288.html Jak nie masz to taki https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I tylne głośniki ci grają a sub nie? jak tak jest to niema bata ktoś coś modził, bo zasilanie tylnych głośników idzie właśnie przez tego suba.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
DjSzaman jak podłączyłeś tylne głośniki. Masz adapter życie cięte była wiązka i podłączony pod radio? Ogólnie to poszukaj tematów o aktywnym w technicznym opisywałem to już ze sto razy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil to kto był?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeszcze nie, miałem trochę roboty, ale wczoraj byłem u siostry i zgrałem sterowniki na USB, wiec pewnie dzisiaj w nocy będę instalował u siebie, ciekawe czy wspiera usb 3.0. A wersja to 12.10.3 ciekawe co to jest bo na stronie ross-techa jest oficjalnie wersja 11.11.5. Ta 12 to pewnie będzie beta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To kto jedzie do Starego Sącza? Ja będę wyjeżdżał z Chełmca gdzieś koło 16,30. Po pracy tylko skocze na myjnie przy orlenie na krakowskiej, bo mam całe auto z kurzu.