Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wrzuć foto tej kierownicy? Może do golfa by pasowała? Poduszka ma jeden czy dwa zapalniki?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie było bo inaczej cały czas był by obraz z tv. Może faktycznie w rns-d to wyzwala obraz z tunera.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Już patrzyłem ale to nie to. Ten drugi może by jakoś dało radę ale lepiej poczekać i kupić coś dobrego. Ewentualnie ekran pod sufit z DVD i wyjściem AV na RNS-D Dixon a ty co chcesz działać?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A foty robiłem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzisiaj wypatrzyłem nowy mod do audi ciekawe czy do VW jest takie. Bezpieczeństwo ponad wszystko czwarte światło stopu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja myślałem że wstyd to jest jeździć A4 w pustaku i odpustowych ledach. Kiedyś ten temat już chyba poruszaliśmy? Co do szukania lamp to chyba każdy może wejść na forum albo allegro i znaleźć, to co dla mnie jest promocją dla innych może być drożyzną.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko niech nie zapatrzy się na twoje tylne. Do III to najlepiej seryjne z GT 2xH1.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał nie kompleks porównał bym swojego z kimś innym, bo w gronie A4 ostatnio mody leżą. Jedynie ty i Adam działacie, a Adam nawet grubo, dixon może się czuć zagrożony jeśli chodzi o najlepsze wnętrze B5.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
STASIU227 przyjedź gofrem będzie nas dwóch
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Akjam pod magnes podklej folię i będzie dobrze.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja kupiłem z pl menu Zawsze nagrywa się x1 I tylko program clonCD
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To nie będziesz jutro na spocie? Jak nagrywasz? Przez cloneCD? Jakim profilem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam już pobrane. Ale po ostatnich zabawach została mi tylko jedna płyta. Kup na jutro płyty i będziemy próbować.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wyślij linka do spolszczenia. Ale ja i tak wypalam na Win7 bo tylko w służbowym lapku działa mi nagrywarka.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szkoda tylko że ładowarka zdechła przy pierwszym podłączeniu. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Są rzeczy ważne i ważniejsze, a rodzina jest najważniejsza. To poczekamy troche na konkretne foty środka. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kwestia ustawienia. A ja mam już pełny pakiet V6 I koła przygotowane Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mogę zabrać. Masz sprawne gniazdo zapalniczki? bo bateria mi padła w laptopie. A na nowym W8 jeszcze nie próbowałem odpalić VAGa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Adam w niedziele się pochwalisz. Wszystko podłączone?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No u nas plac jest już ogarnięty. CAT dał radę- Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego
Tym się raczej nie połączysz. VAG COM lub VCDS. Bez kiery multi szkoda twojego zachodu, wtedy żeby odebrać połączenie będziesz musiał odbierać na telefonie, a to jest bezsens.- Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego
Jak nie masz rns-e to nic nie szkodzi. Grunt żeby była kierownica multi. Wtedy nią sterujesz a wszystko wyświetla się na fisie. Fabrycznie jest montowany tak jak pisałem w puszcze pod dywanikiem przed fotelem pasażera. Musisz zdjąć osłonę progu i podnieść cały dywanik. Tam jest taka puszka a w niej montowany był fabrycznie moduł na specjalnej piance.- Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego
Przeczytaj ten temat i wszystko będzie jasne. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/- Podłączenie Samsunga Galaxy S do standardowego zestawu głośnomówiącego
coś z audi w nazwie. - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt