Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Zemis musisz zrobić aktywny tył bo RNS-E ma tylko wyjście na pasywny przód. A sam panel znaleźć jest ciężko. Jak byś znalazł to zmienisz bez problemu.
  2. to kicha bo sprawdził bym podłączenie w liczniku.
  3. Jesteś w domu czy na delegacji?
  4. Co od navi to zostaje tylko sprawdzić czy galę podłączyliśmy do właściwego pinu w kostce licznika.
  5. A nie patrzyłeś czy działa pogłaśnianie radia przy zwiększeniu prędkości? ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- to ile chcesz za ten tuner?
  6. Nie mam pojęcia, z tymi zmieniarkami do RNS-D jest problem bo jedne działają a inne nie i ciężko jest powiedzieć jaka pasuje do rns-d
  7. Ja przy zmienie z 195 na 225 szerokości opony poczułem. Ale szybko to można naprawić robiąc program Teraz też czekam na letnie koła. I albo będzie sam program, albo turbo ASZ + program. Ogólnie to podobno pompki w AXR maja potencjał na 180PS
  8. Podaj na pin 17 kosztki 26 pinów. W tygodniu wyjąłem swoje mfd i sprawdziłem kable w adapterze. Możesz też zmienić zasilanie. Najlepiej podepnij pod cienki czerwony kabel wychodzący ze stacyjki, jak zdejmiesz obudowę to go dobrze widać.
  9. A jaka jest szerokość felgi? Przy 8" i ET 45 pasowały by dystanse 10mm
  10. Właśnie nie. Ale Wolant ma.
  11. American Boy to kiedy wkładamy moje sprężyny w niedzielę jadę ostatni raz na narty tak że jak koleiny u mnie na osiedlu znikną można powalczyć.
  12. Notabene drogie jak diabli. Pytałem się go o heble do B6. Jak nie jest ci pilne to szukaj sam na allegro czasem ludzie sprzedają i nie wiedzą co, a wtedy idzie trafić komplet za śmieszne pieniądze. Kamil na wiosnę może byś strzelił parę fotek mojemu Goferowi
  13. Masz moją płytkę to możesz spokojnie zmienić na EN. Bez zmiany softu. A lektor będzie PL. Znajdź instrukcję gzie to jest w opcjach bo po włosku to ciężko będzie dojść co i jak. A w ramach rozliczenia przyjmę tuner TV
  14. Na 99% trzeba aktywować gale w liczniku. Albo zmienić ustawienia. Bo satelity chyba widzi.
  15. Żeby ci się znowu coś nie objawiło na aucie
  16. Michał ja jade dzisiaj po konwerter napięcia 12/5 i wtyczkę pod euro. Kupię drugą cześć iso i zrobię przejściówkę do zasilania. Jak bedziesz jechał to zdejmij osłonę z kierownicy i plastiki po stronie kierowcy. Ja jechałem w sobotę wieczorem i nic sie nie działo.
  17. Jakby ktoś chciał się wypowiedzieć to zapraszam Zaloguj - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
  18. Kamil wrzuć foty z ostatniego spota.
  19. Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie: Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko Pośmiewisko to robisz z siebie sam, co zrobiłeś w swoim aucie, założyłeś LPG, wielka modyfikacja, przeszczep do swojego pustaka skrzynie sześciobiegową jak ten Gość, a potem wygłaszaj swoje mądrości.
  20. W Kurowie też dzisiaj były atrakcje http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=kurow-zderzenie-dwoch-samochodow&lang=pl Vectre to chyba z dwóch złożyli. A drugiego ciągło do wody http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=nowy-sacz-ulica-tarnowska-samoch&lang=pl No ja dzisiaj jechałem z Sącza do Myślenic o 6 rano i było wesoło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.