Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis musisz zrobić aktywny tył bo RNS-E ma tylko wyjście na pasywny przód. A sam panel znaleźć jest ciężko. Jak byś znalazł to zmienisz bez problemu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A na pewno od RNS-D?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ok
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to kicha bo sprawdził bym podłączenie w liczniku.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jesteś w domu czy na delegacji?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co od navi to zostaje tylko sprawdzić czy galę podłączyliśmy do właściwego pinu w kostce licznika.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A nie patrzyłeś czy działa pogłaśnianie radia przy zwiększeniu prędkości? ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- to ile chcesz za ten tuner?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie mam pojęcia, z tymi zmieniarkami do RNS-D jest problem bo jedne działają a inne nie i ciężko jest powiedzieć jaka pasuje do rns-d
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja przy zmienie z 195 na 225 szerokości opony poczułem. Ale szybko to można naprawić robiąc program Teraz też czekam na letnie koła. I albo będzie sam program, albo turbo ASZ + program. Ogólnie to podobno pompki w AXR maja potencjał na 180PS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podaj na pin 17 kosztki 26 pinów. W tygodniu wyjąłem swoje mfd i sprawdziłem kable w adapterze. Możesz też zmienić zasilanie. Najlepiej podepnij pod cienki czerwony kabel wychodzący ze stacyjki, jak zdejmiesz obudowę to go dobrze widać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jaka jest szerokość felgi? Przy 8" i ET 45 pasowały by dystanse 10mm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Polak potrafi Audi B6,5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Właśnie nie. Ale Wolant ma.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
American Boy to kiedy wkładamy moje sprężyny w niedzielę jadę ostatni raz na narty tak że jak koleiny u mnie na osiedlu znikną można powalczyć.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Notabene drogie jak diabli. Pytałem się go o heble do B6. Jak nie jest ci pilne to szukaj sam na allegro czasem ludzie sprzedają i nie wiedzą co, a wtedy idzie trafić komplet za śmieszne pieniądze. Kamil na wiosnę może byś strzelił parę fotek mojemu Goferowi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz moją płytkę to możesz spokojnie zmienić na EN. Bez zmiany softu. A lektor będzie PL. Znajdź instrukcję gzie to jest w opcjach bo po włosku to ciężko będzie dojść co i jak. A w ramach rozliczenia przyjmę tuner TV
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na 99% trzeba aktywować gale w liczniku. Albo zmienić ustawienia. Bo satelity chyba widzi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał masz spolszczenie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał jutro 7.30
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żeby ci się znowu coś nie objawiło na aucie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał ja jade dzisiaj po konwerter napięcia 12/5 i wtyczkę pod euro. Kupię drugą cześć iso i zrobię przejściówkę do zasilania. Jak bedziesz jechał to zdejmij osłonę z kierownicy i plastiki po stronie kierowcy. Ja jechałem w sobotę wieczorem i nic sie nie działo.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakby ktoś chciał się wypowiedzieć to zapraszam Zaloguj - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil wrzuć foty z ostatniego spota.
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
Śmiejesz się z kolegi a masz zwykłą serie i to 1.6 + LPG:nabijasie: Silnik jak silnik, gdybym kupował jeszcze raz dokonałbym dokładnie tego samego wyboru Z tym że ja do auta podchodzę z szacunkiem a kolega sam robi z siebie pośmiewisko Pośmiewisko to robisz z siebie sam, co zrobiłeś w swoim aucie, założyłeś LPG, wielka modyfikacja, przeszczep do swojego pustaka skrzynie sześciobiegową jak ten Gość, a potem wygłaszaj swoje mądrości.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W Kurowie też dzisiaj były atrakcje http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=kurow-zderzenie-dwoch-samochodow&lang=pl Vectre to chyba z dwóch złożyli. A drugiego ciągło do wody http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=nowy-sacz-ulica-tarnowska-samoch&lang=pl No ja dzisiaj jechałem z Sącza do Myślenic o 6 rano i było wesoło.