Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Jak budżetowa to skup się na przednich drzwiach, Wygłusz je i zmień głośniki na 16cm z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowy Bo głośniki współosiowe takie jak podałeś w linku nie są wstanie zapewnić odpowiedniej sceny dźwięku. Tył odpuść bo tylko wprowadza zamęt i złudzenie przestrzenności.
  2. Najprawdopodobniej padł ci wzmacniacz antenowy. Temat poruszany już na forum.
  3. Kolor wymiata. Ale do tego bardziej będzie pasował raczej dach w połysku. Tak samo jak lusterka i felgi. A nowy grill to co? udało się trafić RS
  4. Ale felgi i dach zostawiasz w połysku?
  5. Andrzej wybór koloru świetny, czarne dodatki bardzo na miejscu, ale ten Plasti Dip jakoś mnie nie przekonuje, widziałem w Krakowie na targach tego ich białego golfa i folia robi lepsze wrażenie. A jaka felga jedzie do ciebie czyżby RS6 20" ???
  6. Np nie głupi. A czym robisz kolor?
  7. Jak się nie znasz to naturalnym krokiem było by poszukanie w google albo na forum ale ciężko na to wpaść. Żeby niebyło że sam OT to masz trop resztę doczytasz. Na początek wymiana głośników w przednich drzwiach z 13cm na 16cm i jak chcesz to zrobić profi to dodatkowo ich wygłuszenie. Drugi krok to montaż dodatkowego wzmacniacza i skrzyni (nie tuby) w bagażniku. O wszystkim było na forum, a o zmianie głośników jest obszerny temat z foto relacją.
  8. AUTO ANTI (amplifier control) - wzbudzenie dodatkowego wzmacniacza UART RXD - nie wiem UART TXD - nie wiem REVERSE - sygnał włączenia biegu wstecznego (pewnie do włączenia kamery cofania) BRAKE - sygnał z hamulca ręcznego (filmy oglądasz tylko na postoju) ACC - + po stacyjce? TAK
  9. Piotrek gratulacje, no i żeby zdrowo się chowała Pociecha. P.S. coś ty robił tą ręką
  10. jarek_ns odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Odśwież sobie trochę pamięć bo w sprawie VFIZ to pisałem do ciebie ponad rok temu jeszcze na forum vwgolf.pl z niku jarek_ns to sprawdź sobie co tam ustaliliśmy a potem temat przeszedł na forum A4 i były kolejne PW i kolejne zapewnienia a efektu żadnego, wiec już w połowie roku odpuściłem temat, po kolejnych nie dotrzymanych terminach. I tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.
  11. Jak spisz w Krakowie pijany to jak masz słyszeć
  12. Ja już proponowałem ale małe zainteresowanie
  13. Tylko musisz pamiętać że przy tym radiu fis nie wyświetla informacji z radia, a do kierownicy multimedialnej potrzeba specjalny adapter.
  14. Co do Cieniawy to faktycznie. Ale jak dostane syna kuzynki na przyczepkę to tak w sam raz. Całkiem u góry jest trochę bystrzej, resztą wieczorem nie chce mi się daleko jeździć. W sobotę jak nie będzie nic do roboty to pojadę do Szczawnicy na Palenicę, bo dawno nie byłem.
  15. jarek_ns odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    W pisz sobie w googe "VFIZ " i poczytaj na ilu forach już to obiecywał i poczytaj czy ktoś to kupił i ma zamontowane w aucie. Temat VFIZ śledziłem na kilku forach i niestety nikt tego nie dostał więc chyba pora zejść na ziemię.
  16. Taki to pożyje. Ja dzisiaj jadę na narty tylko zastanawiam się gdzie. Jak pojadę sam to pewnie Rytro a jak wcisną mi jakiegoś dzieciaka to Cieniawa.
  17. Teraz to będzie samochód kompletny. Gratulacje
  18. Od nas z forum. Ale z ceną to lekko przesadził Łukasz a co z klapą USA?
  19. Jak byś coś więcej wiedział o tych stacjach to zauważył byś że są taki same. Ja korzystałem z dynavin dedykowanego do A4 B6/B7. i BMW Jak miałeś kiedyś telefon z androidem i procesorem 600mhz to powinieneś się domyślić jak to chodzi. O płynności możesz zapomnieć. Filmy fakt odtwarzał prawie wszystkie kodeki ale z rozdzielczością powyżej VGA jest problem z płynnością. Jedyna zaleta androida to duża dostępność nawigacji a i to ma pewne wady. Spróbuj odpalić auto mapę na tanim tablecie i zobaczysz jak to działa. A tu niestety parametry cpu i gpu są na tym samym poziomie. Na koniec to żeby nie było że same wady to jest jedna zaleta a właściwie dwie dynavin współpracuje z multi kierownicą i fisem i obsługuje google maps co przy odpowiednim pakiecie danych i zasięgu 3g daje fajne możliwości. Ciekawy jestem tylko czy zamierzasz na tym radiu zainstalować sobie kalkulator i angry birds żeby korzystać z wszystkich funkcji radia. Bo jak tak to zdecydowanie lepszą alternatywą jest app radio od pionnera.
  20. Poczytaj o miopocket instalacja tego dodatku pozwoli ci wgrać dowolna mapę. [h=3][/h]
  21. Kto się wybiera na spota? Ja będę.
  22. Typowy objaw dla wzmacniacza.
  23. Dokładnie o to. Ale w tym miesiącu odpuszczam. Kupiłem już felgi i sringi i parę innych pierdoł i ponad tysiąc wydany na auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.