Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Albo zamiast felg kupię turbo ASZ i golf będzie celował w 160PS 330NM, przy serii 101PS 240NM była by zabawa. Tylko ciekawe jak długo.
  2. Wiem do czego pijesz a właściwie do kogo. Ogólnie z markowymi felgami 18" i rozstawie 5x100 jest lipa. Na allegro przy tych dwóch parametrach jest 29 ofert, dla 5x112 ponad 300
  3. W replice made in italy a to jest german
  4. Ja dogaduje sprawę kolejnych felg do Golfa i faktycznie może będą 18" konkretnie takie. jak sprzedam swoje 17" do końca przyszłego tygodnia to przygarnę chyba te koła.
  5. Bo to iOS a nie android. Ja pamiętam jak miałem HTC HD2 to zmieniałem softy co tydzień, bo na XDA wychodziło tego pełno, nawet Androidy były.
  6. Łukasz Picasa ogarnięta, coś było z ich serwerem.
  7. Co do felg to fajna 16 przy Łukasza glebie też da radę. Ja lubię golfa docisnąć po sądeckich dziurach, więc żadne repliki w 18" nie wchodzą w grę. Wystarczy że dziennie przez most heleński muszę przejechać dwa razy i rzeczywistość weryfikuje pragnienia Podobją mi się bbs dare lm ale w tym sezonie to co drugi golf z forum VW będzie jeździł na takich.
  8. Ja za moją 17" z audi płaciłem 100pln. Ale gość robi na zimno i powoli je naciąga.
  9. Michał abonament już unich kupiłeś Przy mercedesie gość prostuje. Tani nie jest. A dobrą felgę wyprowadzi z kwadratowej.
  10. Przeczytaj temat, pisałem ci już parę dni temu, ale ciężko jest przeczyta. Jak byś nie mógł znaleźć to post #7
  11. Michał zabierz jedną felgę w niedzielę.
  12. S4 nawet blisko, wolant kiedyś ci się marzyło, kolor super. AUDI S4 4.2 V8 Manual 6bieg. Szwajcar JAK NOWY !!! (3060798666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. czyli repliki. Ori felga nie była na dwa rozstawy.
  14. Jak są dobrej jakości to można jeździć. Ja 17" miąłem w replice made in italy i prostowałem raz przez dwa sezony.
  15. Gdzie i jak? Za 40 pln to ładnego baranka ci zrobią.
  16. Kamil na początek sprawdź czy to są ori felgi. Jak zamiennik to felgi plus malowanie + pewnie dekle bo będą w kiepskim stanie i już nie będzie taka okazja.
  17. Wczoraj swojego zaktualizowałem do ios 6.1.2 i zrobiłem JB programem Evasi0n 1,4 ale mam mieszane uczucia bo telefon potrafi przymulić na 5.1.1 + JB chodził lepiej i dużo programów z Cydi nie jest kompatybilnych z ios 6 A co do wracania to zawsze mogłeś wrócić z moimi obrysami
  18. Ale w podpisie masz limonkę a nie banana
  19. Pasuje ta zmieniarka. Złącze 8 pin. Co do podłączenia to tak jak piszesz. Pewnie nie wciąga bo ma płytę w napędzie. Wyciągniesz ją w ustawieniach.
  20. Najpierw poczytaj, a potem zadawaj pytania. Czytnik odtwarza tylko płyty z mapami. Adapter jest poto żeby działała navigacja w sensie prowadziła cię. Co do podswietlenia to pewnie świeci się bo niema sterowania o którym pisałem wcześniej.
  21. Czeka cię wiecej dłubania musisz do kostki zasilania doprowadzić trzy kable Podświetlenie z licznika albo z wyłącznika świateł (w wyłączniku kabel szary z niebieskim paskiem) Zasilanie po stacyjce cienki czerwony przy stacyjce. I najważniejszy gala 21 pin kostki zielonej w liczniku. Opis które piny w kostce zasilania navi masz na obudowie. Potem kupujesz adapter np taki https://www.car-tronic.pl/adapter-plugplay-do-montazu-vw-mfd-i-audi-navi-plus-p190.html
  22. No chyba Wolant cię tak nie podsumował że musisz skończyć ze sobą trzy tygodnie w Hameryce i całkowicie oderwany od rzeczywistości ale grunt że apple jest
  23. tak jak ci kolega wyżej napisał. Doprowadzić na pin safe stałe napięcie +12V. Możesz podłączyć się pod sąsiedni kabel.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.