Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzisiaj kupiłem springi eibach pro-kit. Dosłownie jakieś 20 min temu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Problem z wieszaniem się kierownic turbiny leży trochę głębiej i jest mocno związany z kondycją wtrysków.
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Odcinasz rca z jednej strony, łączysz masy razem i do 8, A plusy kanałów lewego i prawego odpowiednio do 6 i 7
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Jak nie masz rca to tak. Jak masz to jest ci nie potrzebny.
-
które radio polecacie?
Wpływu na dźwięk raczej niema. Ta puszka działa jako wzmacniacz w momencie prowadzenia rozmowy telefonicznej. Jeśli chodzi o ten zestaw to bez problemu na allegro kupisz wyświetlacz i pilot używane osobno i całość możesz spiąć razem. Jednak jak zdecydujesz się na deh6400bt jest to bez sensu bo to radio posiada wbudowany taki zestaw. Wtedy lepiej te pozostałości starego zestawu usunąć. Obawiam się że muzyka zawsze będzie odtwarzana na dwóch głośnikach.
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Wejście sygnału z radia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miśki nie chce ktoś kupić felg Ronal 17x8 et35 5x100 Felgi z mojego MKIV Cena do dogadania. Ale myślę że rozsądna. W felgach na rancie schodzi lakier bezbarwny jedną wyczyściłem.
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Jak jesteś zdecydowany na zabudowę to dobrze mieć wcześniej głośnik. Popatrz na to pomiędzy kombi a sedanem chyba wnęka wiele się nie różni. Audi A4 kombi obudowa subwoofera - Sklep BASSER
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Nic to nie da bo głośnik jest fatalny. Ogólnie to jest zabawka. Jak masz już kable i szkoda ci miejsca to zrób zabudowę, mały głośnik 20cm w małej obudowie upchniesz za nadkolem.
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
Lepiej odpuść temat. Szkoda twojego zachodu. Jak nie planujesz wkładać ori radio to lepiej kup byle suba w zamkniętej skrzynce i wzmacniacz i będziesz dużo bardziej zadowolony. Ale jak byś bardzo chciał to musisz zrobić odpowiednią wiązkę. opis 1 12V 2 głosnik lewy + 3 głośnik lewy- 4 masa 5 załączenie subwoofera 6 wejście lewy 7 wejście prawy 8 masa wejść 9 głośnik prawy + 10 głosnik prawy - Podłączyć musisz zasilanie, masę i sterowanie oraz sygnały. sygnał możesz podpiąć pod rca lub przez specjalny adapter pod tylne głośniki. Ale moim zadaniem szkoda roboty.
-
które radio polecacie?
Deh-6400bt miałem w golfie i mam mieszane uczucia. Z jednej strony rewelacyjny zestaw głośnomówiący parrot, duże możliwości konfigurowania dźwięku, sam dźwięk też ok ale mi osobiście bardziej leży charakterystyka alpine, dużym plusem jest tak jak sam pisałeś usb z tyłu radia i obsługa kart SDHC. Ale żeby nie było tak super to niestety ale ergonomia obsługi radia jest co najwyżej przeciętna, w audi radio jest wyżej zamocowane niż w MKIV i może to nie będzie tak przeszkadzało ale wyświetlacz jest mały i ma taki natłok informacji że na szybko ciężko jest się połapać. Oczywiście idzie to wszystko konfigurować. Jakość materiałów na panelu jest przeciętna, ogólnie panel wygląda jak zabawka, względem CDA9855 czy nawet CDA9883r, które są dużo lepiej wykonane. Co do kenwooda nie wypowiadam się bo oglądałem je tylko w sklepie ale odpadły przez usb na panelu. Jak masz jakieś pytania co do pioneera to pisz.
-
czy jest różnica miedzy wzmakiem BOSE z Avanta a z SEDANA ? B6 - PILNE
Najprościej będzie sprawdzić numery czy są takie same.
-
Bns 5 wymiana na navigatie Parrot---opinie
Akurat tym modelem to się nie bawiłem ale miałem do czynienia z radiem na androidzie i jakoś szału nie robiło. Radio posiada kupę funkcji których nikt nigdy nie użyje. Owszem ma też potrzebne funkcje ale za te pieniądze to wolę sprawdzoną stacje multi np. pioneer lub jvc. Podstawowe funkcje są podobne a jakość o niebo lepsza.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Można wyjąć licznik bez zdejmowania kierownicy. Ale jest z tym wtedy więcej gimnastyki. Lepiej odkręcić kierownicę. Co do akumulatora to zaleca się odpięcie ale ja już zakładałem XX fisów i jeszcze nigdy nie odpinałem akumulatora.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis zmieniałeś skrzynię z 5 na 6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek jak gałka zemisa jest z A3 to i tak nie będzie pasowała do ciebie. bo wsteczny jest przy jedynce.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba siara bo znudził mu się 6cio biegowy 1Z
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek tylko ja szukam modelu po 2010r z chromem. Żeby pasowały do reszty wyłączników
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale ic ci się mieścił w zerzaku.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może da się pospawać. S4 chyba gorzej wygląda od twojego. Chyba że tylny też zmieniasz na s4.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niebiescy by ci zasugerowali odśnieżenie auta z drobną bonifikatą A b5 już po wymianie popychaczy?
-
Zmieniarka usb sd
Nie koniecznie. Sprawdź vagiem kodowanie radia. Ostatnia cyfra mówi pod jaki osprzęt jest zakodowane radio. Ostatni cyfra kodowania mówi jaki osprzęt obsługuje radio. Dodaj do swojej wartości 2 i i zobaczysz co będzie. Tu masz linka do całego opisu kodowania Audi Radio Generation II - Ross-Tech Wiki
-
audi concert PROBLEM
Może być uszkodzony wzmacniacz antenowy. Na próbę podłączą zamiast anteny kawałek kabla i zobaczysz jak wtedy będzie.
-
Zmieniarka usb sd
A radio masz zakodowane pod obsługę zmieniarki?
-
Audi a4 b6, 2003r radio
Najlepiej zadzwonić do sprzedawcy. My akurat organizujemy spoty w Nowy Sączu. Szczegóły w dziale spoty.