Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukaszowi opowiadałem jak przyjechał kupiec po A4. BMW na gwincie. Na parking wjeżdżał tyłem , bo z przodu by zderzak zostawił na podjeździe.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja na seryjny zawiasie zaryłem spodem o kostkę brukową przy zjeździe na wólki przed przejazdem kolejowym. A potem poprawiłem o studzienkę na Barbackiego. Wczoraj wieczór jak wracałem do domu poczułem się jak w Audi za starych dobrych czasów na trójce tracił golf tracił przyczepność
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Załóż jeszcze 18" i będziesz miał wóz najszybszy w mieście Lepiej delikatnie go podnieś i załóż dystanse żeby koła nie chowały się we wnękach.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Różnica jest wyraźna.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I oto chodzi może lepiej jest przewalić pług do śniegu i ledy. Szukam ori xenonów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja dzisiaj dołożyłem do MKIV dokładkę z V6
-
A3 1.9 TDI AHF 1998 by Mike "Brzydkie kaczątko" Pracowóz
Michał fajna biedroneczka lakier i będzie OK. Ale A4 lepsze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wróciłem do domu po 19 i nie grzebałem. Łukasz a ja dla odmiany dzisiaj przedarłem spodem na barbackiego i jutro muszę zerknąć czym konkretnie.
-
Helikalna antena CB
nic bardziej mylnego im antena "mniej szumi " tym jest gorsza bo ma słaby z zysk (czułość) i ściąga tylko bliskie stacie. W dodatku rozczaruje was antenę Florydę też się stroji jak każdą inną do danego auta i miejsca w samochodzie. co do odbioru strojenie niema znaczenia ale jest znaczące podczas nadawania , zasięgu słyszalności naszego nadawania . ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- Podróbki na pewno nie kupie - nauczony problemami znajomych z podróbkami- wole dołożyć kilka zł i mieć pewność że mam dobrą antenkę. Na twoim miejscu bardziej rozważył bym już zakup anteny President Missouri . Miałem obie i wiele innych krótkich i długich do testów począwszy od takich po 15cm a skończywszy na takich o długości ponad 200cm i takich co wyginały dach przy dużych prędkościach nawet zamocowane na magnesie na niektórych Japończykach czy Tik-Takach. Bawiłem się w QSL -ki i to przez kilka lat a nawet mam jeszcze stacjonarkę Jak masz możliwość to podepnij sobie froridę i sprawdź SWR ruszając tym pierścieniem. Jak coś ci się zmieni to ci wyślę zgrzewkę browara. Bo tak się składa że sprawdzałem i niema żadnej różnicy. Nawet producent to podaje w opisie anteny. Ale że jest trochę racji w twojej wypowiedzi to dodam że inne anteny inne anteny takie jak np. pirat są już normalnie strojone, choć po przełożeniu na inne auto wielkich różnic niema.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co z golfem? idzie na konserwy? czy odratują
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko Allegro.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba a ty myślałeś że oni to robią z troski o obywateli? poczekaj dopiero teraz zacznie się nagonka na kierowców, żeby łatać dziurę w budżecie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie straż gminna tylko wiejska Co do przeganiania to ja nie płacę mandatów w gminie Chełmiec, bo prędzej czy później i tak przyjdą do Mnie po jakiś protokół i może im to sie nie opłacać. Jako ciekawostkę to powiem ci że przez pierwsze dwa miesiące radar zarobił 200tys. tak że musieli przyjąć osobnego pracownika do wypisywania mandatów.
-
Problem z radiem symphony II
Odszukaj wzmacniacz antenowy, w sedanie b5 nie mam pojęcia gdzie jest. W b6 jest nad tylna szybą przy podsufitce. Sprawdź połączenia, jak nie będzie poprawy to wzmacniacz do wymiany.
-
skąd wziąść mocne 12V po stacyjce w pobliżu radia ?
Nie pamiętam już który to bezpiecznik ale łatwo to sprawdzisz miernikiem. W VW jest to 15.
-
Helikalna antena CB
Znam ten bul, jak bym miał wyższy wjazd do garażu to pewnie bym inna antenę kupił. Też nie widzi mi się codzienna gimnastyka. Nie kupuj podróbek, tylko ori.
-
Nawigacja a odtwarzanie płyt CD A4 B5
To nie są mapy dx więc niema mapy PL
-
Problem z radiem symphony II
Oczywiście że są tak samo. Zasilanie wzmacniacza w fabrycznym radiu idzie po kablu antenowym z gniazda antenowego. Do pionka powinien być separator, jak go nie było to pewnie ktoś wywalił wzmacniacz i połączył antenę na krótko.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Capy ze straży wiejskiej mają taki fajny fotoradar. A w tym budynku co jest na zdjęciu ja pracuje .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzisiaj nie sprawdze ale jutro po pracy napewno.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jak wyłączysz obsługę telefonu to wtedy masz przerzucanie stacji lub płyt w zmieniarce. Ale to tez chyba nie działa. Ogólnie już dawno było wyjaśnione że połączenie kiery multi z B6 z concertem 3 to kiepski pomysł. Jedynie RNS-E z nowszych tworów audi działa poprawnie z kierą multi B6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sprawdzę w sobotę i dam ci znać.
-
Helikalna antena CB
5 lat jeżdżę z ori floridą i godząc się na pewne ograniczenia jest to dobra antena. Na plus zaliczył bym trwałość i solidny magnes, ja kilka razy przewiozłem ja na dachu przy prędkości 220km/h. Na minus zdecydowanie jest zasięg. W mieście jest kiepsko na trasie obleci ale szału niema. Odbiór jest bardzo dobry. Ja używam jej z radiem johnny II ASC i fajnie to się sprawdza bo zestaw nie łapie tylu zakłóceń co dłuższe anteny.
-
demontaż radia skoda dance z fabii 2
Ranka przy radiu jest na wcisk. Jak ją zdejmiesz to pod spodem są cztery śruby, odkręcasz je i masz radio w dłoni.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co potrzebujesz? kiedyś plątał się po strychu silnik w częściach bez tłoka ale nie wiem czy ojciec go nie wyrzucił, bo siedział tam z 15 lat. Którą wersję składasz?