Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moze klaczek sie zdecyduje? ile on to ceni? Niestety nie. Sam zastanawiam się czy malować swoje 17" czy szukać czegoś innego. Ale jak będę zmieniał to na ori VW i opony 205.
-
Wzmacnaicz + radio
Nie. Oplot obydwóch przewodów łączysz razem i podłączasz do pinu 2, a plus prawy do 1, plus lewy do 3. Fabryczny wzmacniacz załatwi ci mostkowanie kanałów. Kup dobre kable RCA i ułóż je z dala od kabli zasilających.
-
Wzmacnaicz + radio
Tak 1 i 3 to lewy i prawy + a 2 to minus.
-
Zamiana Navi+ na RNS-E
W ostatnich dniach to już drugi mądry któremu nie chciało się przejrzeć tematu.
-
Wzmacnaicz + radio
Masz dobrą rozpiskę. Jak nie zamierzasz wkładać ori radia to daj sobie spokój z podłączaniem tylnych głośników pod ten wzmacniacz. Jak dobrze wyciszysz drzwi przednie i tylne to tego suba nawet nie usłyszysz. Jak rezygnujesz z ori radia a masz w Pionku wyjście dedykowane subwooferowi to podepnij głośniki pod radio a tubę pod wyjście RCA i będziesz miał pełna kontrolę. Jak zrobisz to tak jak fabryka przykazała to sub będzie się ściszał razem z tylnymi głośnikami.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Taśma starego typu ata. Sata się nie nada
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wejdzie.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
W ASO lub możesz dopasować pin z taśmy napędu CD lub dysku twardego.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co do A6 to sam sposób wypowiedzi właściciela jak dla mnie go skreśla, taki typ Cwaniaka co pozjadał wszystkie rozumy. Co do podpisywania umowy z Włochem co go na oczy nie widziałeś to następny bajer. Jakiś rok może dwa temu policja i skarbówka zlikwidowała komis w Stadłach koło Podegrodzia. Gdzie ludzie też kupowali auta z umową od Włocha. Około 150 osób kupiło auta od tego samego gościa, każda umowa była wypisywana w Polsce przez babkę z komisu, a efekt wyszedł taki że znajomy kupił pracownikowi auto bo ten ma komornika na głowie i wylądował w sądzie ze sprawą karną, podobnie jak reszta klientów. Jako że dobrowolnie poddał się każe to za fałszowanie dokumentów dostał grzywnę i koszty postępowania jakieś 3 tys. Ja też miałem przeboje z pierwszym golfem, bo handlarz od którego kupiłem auto zaniżał ich wartość, z tym że ja miałem fakturę od gościa i byłem czysty ale koleś dostał dwa lata wczasów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał to jest to auto twojego kolegi? AUDI A4 B7 (2831356907) - motoAllegro Robił już w nim z pompą oleju i wałkami?
-
Problem radio alpine
To wpinaj sie pod bezpiecznik chyba 15. Z przewodu i żarówki zrobisz prubówkę i sprawdzisz czy to jest to. Ewentualnie cienki czerwony w wiązce przy kierownicy.
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
Ale robicie wywody a w drugim poście jest to napisane.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Człowieku ale to jest sygnał na głośnik.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Szczerze mówiąc to nie wiem czy dobrze robisz podpinając pod 14 i 15. Jak to jest to złącze to raczej podpiął bym się pod pin 1 i 3 <br /><br />
-
bns 5.0 czy Symphony III
BNS5,0 ma nad Symphony jedną podstawową przewagę, obsługuje fabryczny moduł BT. Możesz odbierać połączenia, sprawdzać książkę i historię połączeń, jak masz moduł z pełną funkcjonalnością.
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
Jak nie połyka ci płyty to jest to uszkodzenie mechaniczne. Jak wciągnie płytę to mapa ładuje się automatycznie. Popraw zdjęcie bo nie działa.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Biały przewód pin 9
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To i tak ulgowo Cię potraktowali.
-
rns a głośniki tył
Kryzys. Nikt teraz nie trzyma stanów magazynowych. Bo to są utopione pieniądze. W Nowym Sączu też jest sklep internetowy i oni też maja na stanie tylko tanie modele a cała wyższa półka jest na zamówienie do 48h.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gdzie Cię namierzyli?
-
rns a głośniki tył
Oczywiście. Kupujesz tylko przejściówkę z wyjściami RCA i masz dwie pary wyjść.
-
rns a głośniki tył
Wkładać Rns-e i psuć audio takimi pomysłami? Za coś takiego powinna być publiczna chłosta Zrób to tak jak należy. I nie baw sie w partyzantki.
-
Problem radio alpine
Kolego w fabrycznej kostce b6 jest tylko jeden plus. Do działania radia alipne potrzebujesz dwa. I albo podlaczysz oba po jeden z kostki, albo drugi tzw. Plus po stacyjce pociagniesz do kostki. Znajdziesz go w skrzynce bezpieczników lub wiązce stacyjki.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Dodatkowo jak już montować tak to koniecznie wzmacniacz z wyjściem na pilota który będzie sterować subem, bo radio nie ma takiej opcji.
-
Jak podlączyc 2gą tubę pod fabryczny bose ?
Będzie lepszy bas. Ale czy jest potrzebny to już kwestia gustu.