Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Jaki adapter kupic by chodzia Nawigacja plus Audi b5
Spokojnie możesz sobie darować tą kostkę. Te piny są aktywne przy symphony tu masz wszystko pokazane Audi pinouts Zestawu głośnomówiącego ani nawigacji nie masz bo piny za nie odpowiedzialne są puste.
-
System operacyjny Android
Aplikacji z androida nie odpalisz na BlackBerry. Terminale BlackBerry są fajne ale ich używanie ma sens jeśli operator oferuje wykupienie usług związanych z BlackBerry OS i o ile korzystasz z poczty korporacyjnej. Jak szukasz telefonu do rozrywki to kup Androida lub iOS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko jak jest różnica miedzy Missouri a sirio turbo? Bo chyba tylko 100pln w cenie. Co do radia to 520xl ma lepsze filtry ale nie ma homologacji i oficjalnie nigdzie nie kupisz nowej. A jak są to podruby.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zamiast wydawać kasę na presidenta kup sirio i będzie zadowolony a kasę przeznacz na radio. Nie koniecznie presidenta. Radia Yosan chwalą ale jak dla mnie to wyglądają jak zabawki z odpustu, wolę klasykę, bez zbędnych świecidełek i od pięciu lat w swoich autach mam Presidenta johnny II ASC. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Tanio kupisz teraz stabo 3003
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jak masz moduł z pełną funkcjonalnością to tak.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przy presidencie masz jeden problem. Jak zostawiasz auto na ulicy to musisz chować antenę bo zaraz zmieni właściciela tak nasza rzeczywistość.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiem że są takie zaślepki ale u mnie otwór jest idealnie okrągły nie owalny i nie będę kaleczył auta klejeniem teraz mam inną wizję na to niż klej do szyb:decayed: A masz na myśli jakiś konkretny model antenki bo sam nigdy nie interesowałem się cb a może to było by dobre rozwiązanie dlatego jestem ciekaw jaką polecałbyś żeby miała dobre parametry i oczywiście była przykręcana Dominik każda montażowa będzie lepsza od magnesowych. Jak nie chcesz przepłacać to sirio TURBO 800 S TURBO 1000
-
Jaki adapter kupic by chodzia Nawigacja plus Audi b5
Jak byś zrobił zdjęcie to by nie zaszkodziło. Czerwona kostka jest od telefonu i nawigacji. Masz zestaw głośnomówiący albo małą navi? Jak k zestaw głośnomówiący to musisz przełożyć piny dwa do kostki mini iso Tel+, tel-. I sprawdzić czy pokrywa się tel mute.
-
wzmacniacz bose czy samo radio?
rozwin ten temat troche. jak to dziala ? chce miec wszystkie 4 glosniki bez puszki i dodatkowo mam suba swojego A jak ma dziłać. Jak masz bose to całość jest aktywna i idzie przez wzmacniacz w bagażniku. Żeby skorzystać z tego adaptera i podpiąć jeszcze nie ori suba musisz mieć w radiu trzy pary wyjść RCA. Pod przednie i tylne podpinasz adapter, a pod pre-out dedykowane dla suba dodatkowy wzmacniacz i skrzynkę. Jak masz radio z najniższej półki to będziesz miał tylko jedna parę wyjść RCA, i nic nie zdziałasz z tym adapterem, wtedy tylko puszka cię ratuje.
-
Strzaly w glosnikach bose
line level = wejście liniowe sygnał audio podawany z RCA w twoim radiu lub mini iso w fabrycznym. Myślę że bose masz dołożone i to będzie właśnie ten wzmacniacz.
-
Radio Beta CC Gubi fale
Pewnie padł wzmacniacz antenowy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie. Po prostu nie wiem ile sobie cenią.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Półka KW wariant 2. Co do ceny sie nie wypowiadam. A jak stan? Wiesz ile kosztuje regeneracjia takiego gwintu? Z używkami jest loteria.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tu masz numer <br /><br />
-
Strzaly w glosnikach bose
Nie wiem jaki masz ten wzmacniacz ale taki powinien być w b5 fabrycznie montowany.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Na początku było ok. Ale po pól roku ekran zaśniedział w końcówce i nie było połączenia.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Robiła to firma która zajmuje się tym tematem od 20lat i taka tandetę odwalili. Ja już byłem gotowy rozwalać przód w audi żeby przetoczyć komutator wentylatora klimy i zmienić szczotki. A wystarczyło wywalić przedłużkę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To z SUVem będzie cieżko. Forda musisz zaraz posłać do gazu. On jest na ramie? Lepiej zostaw a4. Ja powoli zaczynam tęsknić za swoją. Wczoraj po pracy byłem w Niepolomicach i golf na letnich kapciach ledwo dobil do licznikowych 195km/h. A średnia z trasy wyszła ponad 6l/100km. Audi mi paliło 6,6 w takich warunkach. Lepiej sie zastanów i zostaw A4 chyba że coś sie sypie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Raz miałem okazję jechać X5 i byłem pod wrażeniem. Kawał auta a prowadzi się świetnie. Celuj w MLa z 2,7 CDi do 30 tys pln kupisz ładny egzemplarz.
-
separator antenowy do nieseryjnego radia
To sprawdź miernikiem czy jest napięcie na wyjściu z separatora. Napięcie ma być podawane na środkowy przewód.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz jego namiary rzuć na PW. Co do forda to jak to co pisze to stan faktyczny to ujdzie. Ale Jeep fajniejszy. Za X5 nie patrzyłeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu masz linka Zaloguj - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - A ile cenił sobie E60?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I szacun za to. Ja do auta podchodzę raczej praktycznie i lubię jak auto ładnie się zbiera ze świateł. Michał będziesz w niedzielę swoja? Jest jakieś zainteresowanie po wystawieniu na otomoto?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Z tymi przedłużkami do kabli antenowych jest ciężko. Ja miąłem w A4 zrobiony rzekomo przez profesjonalny serwis CD. I same problemy z nim były. Antena rewelacja nie jest bo to ori florida ale kabel z którego została zrobiona przedłużka prawie nie miał ekranu który na dodatek był kiepsko połączony przy końcówce i antena łapała mi zakłócenia od wszystkich urządzeń elektrycznych.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szukasz silnika z MKIII. Teraz już wszystko jasne bo w MKIV 110PS TDI to AHF. Co do podmianki z A4 to jest więcej problemów prócz skrzyni. Cała reszta osprzętu jest inaczej mocowana. Fajnie to będzie latało w tak lekkiej budzie. Tylko przy twojej glebie to chyba w Sączu nie poszalejesz.