Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jak wyglada cena na tle densiona GW Light BT?
-
Rodzaje RNS E
To jest normalne.
-
Wybór radia pod fis
Jak licznik bez CAN to kaseciak Concert ewentualnie Chorus II lub Concert CD z B6 ale wtedy potrzny będzie emulator. Jak masz CAN w liczniku to radia z b6 spokojnie podłączysz bez emulatora, trzeba tylko poprowadzić wiązkę CAN z licznika do radia.
-
Zmiana Radia z Chorus na Concert = gorsza jakość dzwięku
Dużo kodowaniem nie pozmieniasz. Ale sprawdzić trzeba. Tu masz instrukcję do kodowania: [h=2]Coding[/h] 00?xx: Speakers 0 = Sound System (No passive Speakers) 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone) 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear) 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) [*]00x?x: Sound System Correction 0 = No Sound System (No Correction) 1 = Sound System (Bose) [*]00xx?: Configuration +1 = Active/Remote Supplied Antenna +2 = CD-Changer +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Do 1.6 trzeba było kupić około 55AH. 44 też pociągnie 1,6 ale będzie się bardziej męczył.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolor fajny. Ale nie szkoda ci malować twoje auto? Folie zawsze możesz zerwać ale lakier do droga w jedną stronę. Co do Stanlaka to też mi malowali auto i znają się na rzeczy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Andrzej to jednak nie folia? ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Stanlak w Librantowej.
-
Port telefoniczny w podłokietniku!
Ja u siebie miałem M pełna opcja i iP4s działał bez problemu. U Czakiego kupisz za około 400pln komplet.
-
Wycieraczki padły...
Niema sensu kupować nowego mechanizmu jak stary nie jest uszkodzony mechanicznie. Używka też długo nie pochodzi. Jest to typowa usterka, jak solidnie wszystko zrobisz to masz spokój na kilka lat. Jak będziesz wszystko rozbierał to zwróć uwagę na oringi które uszczelniają od góry oś wycieraczki. Jak są uszkodzone to koniecznie wymień je na nowe, bez problemu dostaniesz takie w w sklepach np. z łożyskami lub jakimś motoryzacyjnym. Jak będziesz czyścił mechanizm to wyczyść obie jego części mimo że jedna może być jeszcze luźna i spokojnie się obracać.
-
Navigation
Ewentualnie jak chcesz perfekt to zostaje ci zmiana panelu na taki od B5, czasem trafiają się na allegro, a wymiana nie jest trudna.
-
Bns 5.0
Nic to nie da. W necie nie krąży żadna działająca wersja spolszczenia do BNS5,0 a co gorsze to mapy też nie znajdziesz. W sprawie mapy możesz pisać do kolegi H4mm3r, on ma takie mapy ale ceny są mało zachęcające. Jak chcesz nawigacje to lepiej zmienić na RNS-E, albo zostać przy BNS5,0 i używać go jako odtwarzacza mp3 i obsługi telefonu.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Przekładka pinu B5 do C7 to linia 3 i dotyczy to tylko Audi A4 B6. W audi A3 z 2006r masz antenę diversity, zamień miejscami wtyczki i zobacz jak wtedy będzie odbierać.
-
Port telefoniczny w podłokietniku!
Oczywiście ze się da. Do iPhona 4s taki port kosztuje około 500pln.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil wrzuć na picase zdjęcia w pełnej rozdzielczości.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A masz olej w płynie chłodzączym? Jakieś inne objawy prócz wywalania płynu? Michał taką miałem myśl. Ale i tak chyba odpuszczę Q. I skupie sie na innym modelu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co tak odstawileś to A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ty czym będziesz A4 czy A3?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oczywiście tam tez jest parking.
-
Wymiana Audi Concert by Blaupunkt na nie oryginalne
To rozwiązanie jest lipne bo traci się możliwość regulacji przód/tył. Lepiej kupić adapter pod bose podpinany pod wyjścia głośnikowe.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fotele są chyba z opla. Ale to już przesada, wolał bym cywilne recaro wyjść z tego fotela to była by udręka. Poza tym wolę diesla, jakoś PB+LPG mnie nie przekonuje. A w moich warunkach 1,8T potrafi spalić ogromne ilości PB. Kiedyś mówiłem że miałem zamianę i przez tydzień jeździłem 1,8T z Q i średnio wyszło mi 15l/100km a wcale szybko nie jeździłem. A trzecia sprawa to sedan w b6 mi szczególnie nie leży. Co do CB to możesz przyczepić do tunelu po stronie pasażera, w b6 była też wnęka koło lewego kolana i tam się mniejsze radia fajnie mieściły. Jak zamontujesz to nigdy nie zrezygnujesz z CB. Ja mogę wywalić z auta radio ale bez CB łyso by się mi jechało. Jak jeździłem na studia do Krakowa to zwróciło się po pierwszym wyjeździe. A jako bonus zawsze wiesz gdzie są korki i jak je ominąć.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ona ma wzmacniacz FM wbudowany? bo planuje włożyć MFD i pasowało by żeby to jakoś działało. Nie chcesz radia do A3. Opchnę ci mojego pionka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Noo. Ale i tak się zastanawiam nad tym rozwiązaniem. Tylko szukam kogoś kto miał styczność z taką anteną i jest w stanie powiedzieć jak się ona zachowuje przy CB i FM. Ja się skuszę chyba na ta antenę President - Super Georgia to przedłużona wersja. Może ciekawie zbierać. A co do anten to sąsiad ma podróbkę floridy kupioną za 30pln (presenter) i twierdzi że nie widzi różnicy pomiędzy ori a podróba tylko z 200m już go nie słychać ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- Michał co temu różowemu nie pasowało w ogłoszeniu? pisał coś do ciebie na PW. Bo jak patrzyłem na jego ogłoszenie to życzę mu powodzenia w sprzedaży auta. Ale za te pieniądze na takich kapslach na 100% sprzeda auto.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie twierdzę że jest lepsza, ale dobrze dostrojona antena montowana na stałe do budy zawsze będzie miała lepszy zasięg od magnesówek. Często montuje sirio z radiem president teddy i ludzie są zadowoleni, bo wydając 400pln maja przyzwoity sprzęt. Sam korzystam z anteny presidenta ale tylko dlatego że niema sensownej alternatywy w tym rozmiarze, a jadąc do pracy co drugi dzień mam kontrolę radarową i nie będę się bawił w zdejmowanie i zakładanie anteny przy wjeździe do garażu.
-
Concert II dziwny dzwiek przy wlaczaniu radia
To jest concert cd i pewnie takiego masz. http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/117/848/42069814/concert-ii-1-din-55010-3128879273015297655.jpg Co do pierwszego problemu to uszkodzony jest mechanizm. Jak czyta cd to nic z tym nie rób, jak nie to tylko serwis. Sam prędzej zepsujesz całkiem niż naprawisz. Co od drugiego problemu to winny jest potencjometr. W Concercie CD problem jest rzadziej spotykany niż w starszych wersjach i wynika z mechanicznego zużycia potencjometru, a nie jak w pierwszej wersji uszkodzenia procesora. Jak ci to bardzo przeszkadza to w serwisie RTV powinni ci go wymienić, ewentualnie jak masz takie zdolności możesz sam próbować.
-
Strzaly w glosnikach bose
Sprawdź po kodach wyposażenia, ale na 99% jest dołożone.