Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
święte słowa... Wcale góry i zima nie są potrzebne żeby docenić Q... Jarek co do tej z linku to C powiem że kilka kolorów tam jest...-który Ci pasuje? Ten z tylnego zderzaka . Zdjęcia nigdy nie pokarzą jakie jest auto. A co do blachy to jedzie się w dzień jak jest ładnie i prosi o umycie auta, jak ja się umawiałem z ludźmi to zawsze myłem auto żeby było wszystko widać. A jak ktoś chciała to nawet udostępniałem czujnik grubości lakieru, jak nie mieli swojego. Jakoś wychodzę z założenia że nie co ściemniać. ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Przebieg jeszcze...bo przecież jak auto ma 200kkm+ to już niby szrot na kołach... LOKO to co będzie jak ktoś zobaczy u ciebie na szafę Robiłeś już coś z tym?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale niestety Panie Michale ludzie na to nie patrzą, chociaż są wyjątki. W Polsce dla ludzi od stanu auta ważniejszy jest rocznik, niestety.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kolega daj sobie spokoj z dieslem .No chyba ze kupisz jakiegos cukiereczka do 200 tys ale takie bardzo rzadko sie zdarzaja jak wogole,a wydatki o wiele wieksze.Poczytaj odnosnie zakupu 1.9tdi. Miałem passata 2,0 w benzynie i z wiadomych przyczyn się go pozbyłem, zamieniając na 1,9TDI 130PS i powiem ci szczerze że dieslem jeździ się dużo wygodniej, nie jeżdżę dużo autem bo średnio 15-20 tysięcy na rok, jak podsumowałem koszty poniesione na uleczenie cudownego ALT przez rok eksploatacji to wyszło o wiele więcej niż wydałem na TDI przez dwa lata. Fakt może w 2,0 benzyna z LPG paliwo wychodzi mniej od 1,9 TDI 130KM ale i tak nigdy nie wrócę do ALT. Co do kosztów to podstawowe koszty przeglądów, oleje filtry, rozrząd itp są takie same jak w 1,9TDi. Jak nie kupisz jakiejś rozpadliny to nawet przebieg 300-350 tysięcy nie oznacza problemów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O co się ciskasz? mam do wydania około 30tys i zastanawiam się czy potrzebne jest mi Q. W tej którą masz w linku pasuje mi kolor. Co do bmw to temat mam już zgłębiony i tragedii nie ma. Co do kosztów w B6 to uwierz że wiem jakie są bo już raz to przechodziłem. Na wejściu za duży przegląd z kompletnym rozrządem, kompletem filtrów, olejem i płynami poleci 2tys. Ale potem mam spokój, każde auto jak kupuję to dostaje taki pakiet startowy i nie szczypie się jak mam wydać kasę na auto.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiesz jakoś wole kupić cywilne auto. A golf zostaje u mnie za dużo w niego już włożyłem żeby go teraz sprzedawać, musi odrobić swoje. Patrzyłem na tą Oferta - Audi A4 - Samochód w stanie idealnym, opłacony , przygotowany do rejestracji. jak będzie stała jeszcze w sobotę to pojadę zobaczyć, tylko cena taka trochę mało zachęcająca. chyba że pójdę w BMW PIEKNE BMW 320D 150PS M-PAKIET SKORA XENON VOLLLL (2758708528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo Merca.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał sprzedałeś A4. Ile ci twoja pali przy normalnej jeździe, ale normalnej tak jak jeżdżą zwykli ludzie a nie Ty . Mam na oku jedno Q i zastanawiam się czy brać bo napęd 4x4 jest mi niezbyt potrzebny. Wiadomo że lepiej się zbiera na mokrym bo moja FWD na trójce potrafiła zerwać przyczepność. Tylko martwią mnie trochę koszty utrzymania bo z tego co patrzyłem to części do przeniesienia napędu są dość rzadko spotykane. Golf mnie trochę rozczarował pod względem spalania, jak jadę spokojnie za miastem to bez problemu schodzę do poziomu 5,0 ale na mieście ciężko jest zejść poniżej 6,8. Silniki VP może nie chodzą tak jak PD ale mniej spalają, bo AHF po programie mieścił się w 6,5.
-
Port telefoniczny w podłokietniku!
Kolego wszystko zależy jaki masz uchwyt. Standardowo jest tylko baza, do której trzeba szukać uchwytu. Generalnie są do większości telefonów ale ceny nowych mocno zniechęcają. Jak nie znajdziesz uchwytu do swojego telefonu. To są przystawki BT do takich zestawów.
-
Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
Fakt mój błąd nie zauważyłem że chodzi o b5.
-
Montaż navi VW Navi-System VW MFD2 w VW T5
Przerabiałem podobny temat w Passacie z 2006r który wyjechał z salonu z radiem sony. Okazało się że fabryka wyposażyła Paska w złącze ISO2 z wszystkimi potrzebnymi sygnałami. A w salonie tylko dołożyli przejściówkę z iso2 na iso. jedyne co zostało to podpięcie anteny GPS. Kupiłem uniwersalną i zamontowałem za zegarami w desce rozdzielczej.
-
Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
Przy bosse w sedanie jest fabryczny SUB w półce. Jak masz tylko kable to penie go ktoś sobie przygarną. Jak chcesz podłączyć jakiś inny pod fabryczny wzmacniacz to tylko ori bose, bo na inne wzmacniacz jest po prostu za słaby.
-
concert nie graja przednie głośniki
Sprawdź kodowanie przy pomocy VAGa. Podejrzewam że w ustawieniach radia masz wyłączone końcówki mocy (wyjście na przednie głośniki zwykłego systemu) ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- Grupa 56 Radio 07 Coding 00?xx: Speakers w tym miejscu zmień z 0 na 2 0 = Sound System (No passive Speakers) 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone) 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear) 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) [*]00x?x: Sound System Correction 0 = No Sound System (No Correction) 1 = Sound System (Bose) [*]00xx?: Configuration +1 = Active/Remote Supplied Antenna +2 = CD-Changer +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)
-
Jakie radio polecacie do b5 ?
Potrzebujesz adapter aktywnego tyłu. Znajdziesz je na Allegro a montaż jest banalny.
-
Wymiana kierownicy trójramiennej na multi sline z B7 + concert
Co kto lubi. Ja potrzebowałem kiery do obsługi fabrycznego BT. A jeśli chodzi o wykończenie to zawsze można je zmienić kolega na forum ładnie obszywa.
-
Wymiana kierownicy trójramiennej na multi sline z B7 + concert
Zawsze możesz założyć multi z B6 tak jak ja miałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek ten projekt od nich jest fajny Golf MK1 R32 – “El Mandarino” | Konzept:Euro
-
Wymiana kierownicy trójramiennej na multi sline z B7 + concert
Kolego jak chcesz zakładać multi z B7 to na sto procent masz wszystko do wymiany. I nie sprawny AirBag. Oczywiście wszystkie przyciski będą działać potrzebny jest tylko moduł z b7 tu masz opisana procedurę zmiany modułu http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/ nawet jeśli będziesz miał u siebie moduł obsługujący multi to nie będzie on działał poprawnie z kierownicą z B7. Zachodzi tylko pytanie czy warto wydać ponad tysiąc PLN żeby potem poducha ci nie wystrzeliła podczas wypadku??? ale na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć.
-
Tylna polka sedan
Żaden. Fabryczny wzmacniacz nic sensownego nie zasili.
-
Audi Concert
Ewentualnie zmiana na 2din i radio mp3 lub nawigacja ci zostaje.
-
Mp3 do Audi Navigation PLUS by Blaupunkt ?
Zamiast zmieniarki wsadź emulator obsługujący mp3 z karty SD i USB
-
Audi Concert
W b6/b7 jest tylko teoretyczna możliwość podłączenia nie ori radia pod fis. W praktyce jest to niemożliwe. Możesz tanio kupić złącze AUX i podpiąć odtwarzacz ewentualnie emulator zmieniarki albo pełny wypas i zamontować coś takiego https://car-tronic.pl/dension-gateway-300-audi-quadlock-p3550.html Domyślam sie ze masz concerta cd 1din. Zamiast kombinować ze zlaczami albo emulatorem zmien konsolę na 2-din i włóż concerta 3 mp3 lub bns 5.0 potem spokojnie bedziesz mógł przeskoczyć na rns-e
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gdzie sie dzisiaj spotykamy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz trochę sie dzisiaj zagadalismy. Powalcz jutro z opalarką i ocenimy efekty w niedzielę.
-
chorus
Kwestia jakości to subiektywne odczucie, dla jednego jest ok dla drugiego nie. Przełóż radio z cd i zobaczysz różnicę między transmiterem a napędem CD. Duże znaczenie ma też konkretny transmiter i to czy w danym rejonie nie pokrywają się stacje radiowe z pasmem pracy transmitera.
-
chorus
Kolego to radio nie obsługuje zmieniarki więc nic nie wskórasz. Zostaje ci radio lub kaset albo transmiter FM i wtedy masz MP3 ale jakość dźwięku jest mocno przeciętna.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz ktoś ci felgi za***rdolił