Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Konto mam od 2008r. ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- Ale głowy na glanz nie ogoliłeś Oczywiście chodzi o Jarka, z głową na glanz i ze swastyką na grilu w końcu szmelcvagen ja nie mam takich upodobań, chociaż jeśli golf to tylko mk1 Dres i łysa głowa pasują chyba bardziej do AUDI a jak widziałeś nie nosiłem się tak. Tak że teraz też nie zamierzam zmieniać swoich przyzwyczajeń. Każdy bawi się tak jak lubi.
-
Radio Pioneer - sprawne a tył nie gra - proszę o pomoc jaka przyczyna
Masz aktywny tył? Jak tak to czy masz adapter?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak będzie kupiec to tak. Ale golfem tez długo nie będę jeździł.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez przesady. Ja nie widzę wielkiej różnicy tylko 60PS i 120NM. Ale już liczyłem na szybko ze jak mu zrobię program to stosunek moc/masa będzie identyczny jak w audi. Przemek jak coś potrzebujesz do siebie to pisz.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak p.s . widzę ,ze opis jest juz podwieszony Wszystkie niezbędne części do zamontowania kierownicy MF zamiast standardowej czteroramiennej w b6 wraz z dołożeniem tempomatu. Poniżej podaję numery i zdjęcia poszczególnych elementów (bardzo pomocne przy kompletowaniu): 1). Poduszka z MF: 8P0 880 201 K 2). Moduł kierownicy: 8E0 953 549 L lub 8E0 953 549 N (nie S i nie F) 3). Taśma kierownicy: 8E0 953 541 D lub 8E0 953 541 E (16 pinowa) 4). Wiązka do Airbaga: 8E0 971 589 S 5). Moduł trapezowy (montowany w kierownicy): 61340390B 6). Wiązka do MF: 8Z0 971 589 E 7). Manetka do tempomatu: 8E0 953 521 D http://e-nexto.com.pl/AUDI/a4/mf-foto2.jpg Montaż i kodowanie jak w pierwszej wiadomości tego wątku. W razie pytań lub problemów piszcie - pomogę... PS - Efekt u mnie: http://e-nexto.com.pl/AUDI/a4/mf.jpg Grzesiek a nie lepiej zrobić nowy temat o montazu kierownicy ori B6, tak jak jest dla kierownicy z B7. A ten temat niech zostanie dalej o wymianie modułu. Jak ktoś będzie szukał to i tak nie znajdzie bo w temacie niema nic o montażu kierownicy.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wystarczy sama aktywacja.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niema takich kabli. Wszystko idzie po CANie. Jak nie masz kostek mini iso to musisz dorobić CANy do zegarów. Tu masz opisane jak to podłączyć. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ potem zostaje tylko kodowanie
-
A4 B5 - Problem przy wymianie radia... Pilna pomoc.
Chorus 2 to takie radio. te emulatory spokojnie działają z chorusem/concertem 2 i 3 Czasem trafiają się emulatory nie obsługujące fisa, są trochę tańsze.
-
Zasięg pilota
Tu niema reguły. Ja u siebie wymieniam co rok. 5pln to nie majątek można dołożyć do auta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie chwalił się że ma taki zainteresowania
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale głowy na glanz nie ogoliłeś Z tą głową to było do mnie?
-
[ALL B6] Radio ma słaby odbiór
Tak jak kolega pisał pewnie coś nie łączy. Ja jak wkładam radio z dużą ilością kabli, adapterem aktywnego tyłu i innymi badziewiami to zawsze demontuję schowek i osłonę pod kierownicą. Wtedy masz dobry dostęp do tyłu radia i możesz spokojnie ułożyć kable za radiem. A jak pchasz radio na siłę to zawsze coś się porusza, szczególnie że separator jest trochę nie ustawny. Wyjmij radio popraw połączenia i potem spokojnie je zamontuj tak jak proponuję.
-
Navigation Plus w A4 B5 jak ustawić PL menu lub wgrać i ruszyć navi
Pytaj tu http://www.uczymyautapolskiego.pl/ Albo sam to zrób. Spolaszczenia znajdziesz na chomiku.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jest bardziej klasyczny dupowóz. 101 KM. Ale daje radę w tej budzie. A na wiosnę będzie program.
-
Problem z połaczeniem bluetooth
Dźwięku nie włączysz. Jak byś przeczytał pierwszy post z tego tematu to byś wiedział. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=21473 Ja u siebie zmieniałem ale nie widzę różnicy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak nie poszło to może faktycznie sie pojawi. Ale ja dzisiaj chyba przygarnę golfa. Już nawet jest pomysł na niego. I pierwsze graty obczajone na Allegro. ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Michał możesz już spokojnie zbierać kasę na A3. Bo u mnie pod domem stoi już niebieska ropniak Ale jeszcze nie wiem czy zastąpi A4.
-
A4 B5 - Problem przy wymianie radia... Pilna pomoc.
Tak teraz patrzę na twój opis i masz rocznik 2000. Jak masz licznik z cyfrowym zegarem to masz can w zegarach. A wtedy tylko dwa kable ciagniesz do radia i wszystko gra.
-
A4 B5 - Problem przy wymianie radia... Pilna pomoc.
Przednie głośniki ogarniesz zmieniając kodowanie VAGiem. Co do reszty to można kombinować z podswietleniem tak jak jest w linku lub kupić emulator CAN i wtedy radio działa w 100% poprawnie.
-
wymiana radia symphony 2 na RNS- D
Jak kupisz całość tanio i najlepiej z wiązką to można się zastanowić, ale RNS-E idzie kupić już za 1200zł. Krótka symulacja kosztów RNS-D 500-750pln Zmieniarka 200pln moduł TMC 200pln wiązka tu bywa różnie jak sam wytargasz na szrocie to kosztuje przysłowiowe pół litra. Jak kupujesz od gościa który wie co sprzedaje to potrafi kosztować i 200pln. W ogólnym rozrachunku RNS-D opłaca się tylko gdy masz już zmieniarkę i tanio kupisz samą navi z TMC. Inaczej lepiej dozbieraj i poluj na RNS-E. Dodatkowo RNS-E to sprzęt o dekadę nowszy i ma zupełnie inne możliwości, choć i tak przy współczesnych stacjach multimedialnych to przeżytek.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał na Allegro niema tego audi. Może znasz nazwę komisu?
-
wymiana radia symphony 2 na RNS- D
Audi A3 S3 8L A4 S4 RS4 B5 A6 S6 RS6 4B TMC-Box Tunerbox Navi Plus VW Seat Skoda | eBay jest to cos podobnego? masz moze numer czesci??? gdzie kupowales ta wiazke masz moze jakies namiary???? do tego juz dotarlem http://s15.postimage.org/oqvfa75br/radio_1.jpg <br /><br /> http://s10.postimage.org/c0co5ex9h/radio_2.jpg <br /><br /> czy podlaczenie RNS- D rozni sie czyms od podlaczenia RNS-E??? RNS-E możesz podłączyć bezpośrednio do zegarów a RNS-D tak jak już pisali musisz spiąć przez tuner TMC. Inna oczywista różnica to złącza iso w rns-e masz iso2 RNS-D do nawigacji potrzebuje sygnał GALA a RNS-E nie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał podrzuć linka do tego A3.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Idziemy na rekord. 19
-
Wymiana car audio w B6 Avant
I słusznie zaczynasz od przednich drzwi. Tylko ten filc będzie chłoną wodę. Chociaż pod samą tapicerką może być.
-
wskaznik paliwa..czy to normalne ???
Nie bardzo. Jak ci to pomoże to mogę podać moje wieczorem.