Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Wymiana orginalnych głośników
W b5 z przodu masz niestety 13. Kup model z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowym o średnicy 13cm. Jak nie boisz się pracy to lepiej jest przejść na 16cm ale to jest więcej roboty. Trzeba zrobić specjalne panele pod głośniki. Montaż 16 jest opisany w tym dziale.
-
Jak zrobić aby tylne głośniki grały
A z tyłu masz wszystko dobrze podłączone? jak masz przy radiu wszystko OK i na wzmacniacz dochodzi sygnał na wzbudzenie to musza zagrać.
-
Bose fo A4 B5
Kodowanie to 0001X ostatnia według wyposażenia. Kodujesz w grupie 56 07 CODING
-
Bose fo A4 B5
Opis kodowania [h=1]Audi Radio Generation I[/h] [h=2]Coding[/h] 00?xx: Speakers 0 = Sound System (No passive Speakers) 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone) 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear) 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) [*]00x?x: Sound System Correction 0 = No Sound System (No Correction) 1 = Sound System (Bose) [*]00xx?: Configuration +1 = Active/Remote Supplied Antenna +2 = CD-Changer +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)
-
Antena w mojej Audi
Czy ja wiem. Kwestia gustu, mnie nie razi. Co od zestawu to musisz popatrzeć gdzie idą kable, powinien być moduł sterujący i jakaś stacja dokująca albo jak jest komunikacja po BT to panel sterujący. Pewnie poprzedni właściciel wyją co cenniejsze a resztę zostawił.
-
Antena w mojej Audi
Antena nie jest ori. Na 99% była do nie fabrycznego zestawu głośnomówiącego, ewentualnie dokładane webasto ze zdalnym sterowaniem. A tak ogólnie to zapraszam na spoty sądeckie, bo wasze chyba leżą. Szczegóły w tym wątku. http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spoty-nowy-sacz-30-09-2012-a-13897/
-
Montaz audi navigation plus jak to zrobić??? W A4 B7
Tu masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał a jakim cudem? Gdzie spalisz ten nadmiar paliwa?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys jak zmieniasz turbo to ładuj z AWX/AVF w cenie niema dużej różnicy.
-
Jaki telefon polecacie?
No fakt. Ale co kto lubi. Ja dziennie potrafię wygadać 2h. A na miesiąc starcza mi pakiet 200mb, przy stałym synchronizowaniu poczty. Tyle że i w domu i w biurze mam WiFi a z 3g korzystam tylko na mieście. ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Faktycznie mają śmieszne ceny za lumie 800 w abonamencie 89,90 na 24msc chcą 449pln a moja kupiła za 900pln nowa bez simlocka na allegro.
-
Jak zrobić aby tylne głośniki grały
Ja pisze połamaną polszczyzną ale ty mnie bijesz na głowę. Z twojego tekstu wnioskuje że nie miałeś aktywnego tyłu. Dołożyłeś tubę nokia i chcesz to podłączyć do concerta? Jeśli tak to musisz zrobić wiązkę od kostki mni iso do tuby Tu masz rozpiskę kostki przy tubie; 1 12V 2 głosnik lewy + 3 głośnik lewy- 4 masa 5 załączenie subwoofera 6 wejście lewy 7 wejście prawy 8 masa wejść 9 głośnik prawy + 10 głosnik prawy - A tu masz opis pinów w radiu (schemat po lewej) Teraz już chyba jest jasne co z czym połączyć. Co do zaproponowanego wyżej adaptera to trzeba go zastosować jak masz nie ori radio. Co przy robieniu wiązki i tak niema sensu bo można zrobić ja tak żeby pasowała pod RCA w radiu.
-
Jaki telefon polecacie?
No rzuciłem okiem na ofertę orange i ja bym obstawił tą opcję Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Ale nie każdemu przypadnie do gustu rozmiar. Choć za 150pln to dobra opcja. Miałem przez miesiąc taki i był ok. Miał wczesną wersje softu i czasem zamulał a bateria leciała strasznie ale teraz jest podobno lepiej.
-
Jaki telefon polecacie?
Jak masz JB to praktycznie wszystko można obejść i zrobić. Może coś od Sony ostatnio miałem w ręce Xperie S i wykonanie mi pasowało. Moja ma Lumie 800 i szczerze to jest fajny telefon świetnie wykonany ale Nokia klientów olała i nie dostana WP8 tylko jakąś łatkę dodającą niektóre funkcje.
-
Jaki telefon polecacie?
Może w tej kasie zmieści się z iP4 niby stary model ale względem 4S dużej różnicy niema. Ja się przesiadłem na iOS i jestem bardzo zadowolony a iP4s to pierwszy smartphone którego nie zmieniłem po 6msc użytkowania. Wcześniej miałem kilka androidów i nabijałem się z iOS i jego ograniczeń. Ale po przesiadce doszedłem do wniosku że 99% rzeczy które na co dzień są mi potrzebne mogę mieć na iOS a urządzenie działa tak jak powinno. Z tego co pamiętam to ty chyba masz Galaxy S. Jak tak to pewnie używasz TapaTalka. Jak przewijałem listę tematów na androidzie to zawsze się przycinała, nawet na GS3. A na iOS nic się nie tnie wszystko chodzi tak jak powinno. Ja polecam samemu się pobawić iOSem i wtedy sam sobie odpowiesz czy to jest dla ciebie. P.S. Ostatnio kupiłem Tablet na androidzie i używałem go dwa tygodnie bo lagi mnie dobijały dopiero zmiana oprogramowania na CM10 dała jakąś poprawę ale to lekka przesada żeby dwa rdzenie nie dawały rady w systemie na komórki.
-
Jaki telefon polecacie?
Z salonu będzie miał modyfikowane oprogramowanie i raczej nie będzie jeszcze aktualizacji. Ale to zależy od operatora. Co dla ciebie oznacza "po pieniądzach"?
-
rns-e z seata do audi
Na dzień pisania tego posta nie miały wiec było prawdziwe. SDS wprowadziła dopiero ostatnia modyfikacja oprogramowania.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z weselną. Tylko nie z Czech bo oni ostatnio robią konkurencję Grześkowi i niema gdzie kupić płynu do spryskiwaczy ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- Wojtek jechałeś przez osuwisko czy na Jurków? trzeba było się zatrzymać bo cierpimy na niedobór B7
-
CONCERT PLUS - nie wymaga kodu
Nic nie musiał kombinować. Radio przez can sprawdza vin samochodu. Jak raz wpiszesz pin to nie będzie chciało kodu aż nie przełożysz go do innego auta.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Będzie pasowała.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Nie. R lub Q. Wszystko jest w pierwszym poście opisane krok po kroku.
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
Jak masz ori zamontowane RNS-D to masz na pewno moduł TMC i może coś więcej, sprawdź numery albo wrzuć zdjęcia.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jak zmienisz pod nią moduł kierownicy i taśmę to tak. Ale z poduszką jest sytuacja analogowa do poduszki z B7
-
Nawigacja RNS-D - telewizja
RND-D nie ma wbudowanego tunera TV. Tuner TV jest montowany opcjonalnie w lewym boczku bagażnika.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moje foty. Grzesiek rzuć linka do panoramy w pełnej rozdzielczości.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tu macie zrzut z etki Zaznaczony jest numer wiązki poduszki przy multifunkcji. Na tym rysunku nie ma numeru kabla 7. Na samym kablu też niema żadnego numeru. Numer modułu i kierownicy widać na zdjęciu wyżej.