Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To jak tak stawiacie sprawę to może faktycznie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak mnie moja Mycha puści samego to pojadę. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O której kończy sie ten podjazd? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Jest temat z dokładnym opisem ale nie pamiętam w którym dziale. Może ktoś kojarzy i podrzuci. ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Znalazła się i temat o podłączeniu ogrzewania. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/
-
Chorus II na Concert III
Jak masz klimatronika z B7 to jeszcze zostanie ci przerobienie podłączenia ogrzewania tylnej szyby.
-
Chorus II na Concert III
Niestety tak nie jest. Osobiście używam Chorusa 2 + ori zmieniarki i uważam to za lepsze rozwiązanie niż concert CD bo mam 6 płyt. Ostatnio na dwa dni włożyłem Concerta CD i byłem w szoku. Grał zdecydowanie lepiej niż mój Chorus. Dźwięk miął bardziej podkreślony dół pasma i bardziej klarowna górę. Normalnie w chorusie mam ustawioną głośność na 10 a przy concercie CD wystarczało mi 8. Wszystkie spostrzeżenia są moimi subiektywnymi opiniami dotyczą fabrycznej instalacji AUDI SOUND SYSTEM.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zawsze możesz z niemieckim pokombinować jak angielskiego nie lubisz :polew: Pozostawię to bez komentarza może łatwiej będzie po Chińsku
-
Chorus II na Concert III
Ośmielił bym się z tobą nie zgodzić. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Vag Com jest popolsku ale ja nie znalazłem wersji z działającym crakiem. Po polsku masz Polskiego VAGa 4.09. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To zainstaluj polskiego vaga. Albo sciąg instrukcję po polsku. A opisy kodów masz w internecie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tylko ikony na przyciskach. Działają tak jak je zakodujesz. Ja mam akurat zakodowane pod telefon. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba ty to sobie lubisz życie komplikować i wydawać pieniądze. Kup zwykły kabel OBDII KKL i nie kombinuj. Znowu zostanie ci kasa i będziesz miał sprzęt o większych możliwościach. Ty to musisz mi jakaś dobrą flaszkę postawić tyle kasy ci zostaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To zwykły interfejs. U viakena kabel KKL dostaniesz za 30 pln. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Można zapytać skąd ta informacja, że modułu midline czyli L oraz N nie obsłużą MFSW? szczerze mówiąc sieć tego nie potwierdza a przynajmniej ja nie znalazłem. Wg tego co ludzie piszą to w B6 moduł N daje radę. Czy to, że N oraz L miałyby nie działać z MFSW wynika z własnego doświadcznia ? To ja rozwieje wątpliwości Moduł L czyli midline, obsługuje MF i o ile pamiętam bo dawno tam nie zaglądałem było to napisane w pierwszym poście. Moduły ful dodatkowo obsługuje grzana kierę. Jako dowód zdjęcie z mojego auta.
-
slaby odbior radia
Można na przykład przeczytać podczepiony temat w tym dziale http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-know-how-odnosnie-poprawy-odbioru-radia-66782/
-
Glosniki tyl w b7 sedan
Wujek Jarek pisał że Concert wychodził z aktywnym tyłem Jak masz wszystko dobrze podpięte to pewnie tylko kwestia zakodowania zegarów pod ori radio. STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde) Co do dołożenia tyłu to jest trochę kabelkologi i jak już chcesz ją robić to najlepiej rezać od razu bosse. Temat jest w warsztacie. Ale ja bym raczej zastanowił się nad dokupieniem jakiejś aktywnej skrzynki do bagażnika. Porzucenie tylnych głośników. Taka opcja jest łatwiejsza do ogarnięcia. Co do Kabla to najlepiej VCDS stabilny jest 10,6 ja z takiego korzystam. Szczegóły masz na PW.
-
Audi Chorus II+ zmieniarka - jak odtwarzać mp3??
Kupujesz przejściówkę iso->iso2 wiadomo zmieniasz kosz docinasz tunel. Klimatronik jest ok. Trzeba tylko zamontować przekaźnik do ogrzewania tylnej szyby. Masz to opisane w warsztacie. Zmieniarka będzie normalnie działać. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana radia chorus na concert II
W autach po II lifcie występowały zegary z can. Jak twoje mają can to wystarczy pociągnąć dwa kable od radia do zegarów i nie trzeba can adaptera. Żeby wszystko zagrało. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Audi Chorus II+ zmieniarka - jak odtwarzać mp3??
Nie ma takiego. Tylko 2din.
-
wzmacniacz ??
Przecież pisałem ze musisz zrezygnować z fabrycznego tyłu. To jest kostka do aktywnego tyłu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
wzmacniacz ??
Rozpinasz tą kostkę 3X mini iso i wpinasz zamiast żółtej przejściówkę.
-
wzmacniacz ??
Coś takiego MINI ISO Wyjście na wzmacniacz BLAUPUNKT line OUT (2551472356) - motoAllegro
-
wzmacniacz ??
Rezygnujesz z fabrycznego aktywnego tyłu. W to miejsce dajesz przejściówkę MINI ISO -> RCA i spokojnie podłączysz każdy wzmacniacz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chcesz podwoić wartość samochodu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja myślałem że twoje stoi. Sent from my iPhone using Tapatalk