Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. To jak tak stawiacie sprawę to może faktycznie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Jak mnie moja Mycha puści samego to pojadę. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. O której kończy sie ten podjazd? Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Jest temat z dokładnym opisem ale nie pamiętam w którym dziale. Może ktoś kojarzy i podrzuci. ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Znalazła się i temat o podłączeniu ogrzewania. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/
  5. Jak masz klimatronika z B7 to jeszcze zostanie ci przerobienie podłączenia ogrzewania tylnej szyby.
  6. Niestety tak nie jest. Osobiście używam Chorusa 2 + ori zmieniarki i uważam to za lepsze rozwiązanie niż concert CD bo mam 6 płyt. Ostatnio na dwa dni włożyłem Concerta CD i byłem w szoku. Grał zdecydowanie lepiej niż mój Chorus. Dźwięk miął bardziej podkreślony dół pasma i bardziej klarowna górę. Normalnie w chorusie mam ustawioną głośność na 10 a przy concercie CD wystarczało mi 8. Wszystkie spostrzeżenia są moimi subiektywnymi opiniami dotyczą fabrycznej instalacji AUDI SOUND SYSTEM.
  7. Zawsze możesz z niemieckim pokombinować jak angielskiego nie lubisz :polew: Pozostawię to bez komentarza może łatwiej będzie po Chińsku
  8. Ośmielił bym się z tobą nie zgodzić. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Vag Com jest popolsku ale ja nie znalazłem wersji z działającym crakiem. Po polsku masz Polskiego VAGa 4.09. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. To zainstaluj polskiego vaga. Albo sciąg instrukcję po polsku. A opisy kodów masz w internecie. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Tylko ikony na przyciskach. Działają tak jak je zakodujesz. Ja mam akurat zakodowane pod telefon. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Ryba ty to sobie lubisz życie komplikować i wydawać pieniądze. Kup zwykły kabel OBDII KKL i nie kombinuj. Znowu zostanie ci kasa i będziesz miał sprzęt o większych możliwościach. Ty to musisz mi jakaś dobrą flaszkę postawić tyle kasy ci zostaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. To zwykły interfejs. U viakena kabel KKL dostaniesz za 30 pln. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Można zapytać skąd ta informacja, że modułu midline czyli L oraz N nie obsłużą MFSW? szczerze mówiąc sieć tego nie potwierdza a przynajmniej ja nie znalazłem. Wg tego co ludzie piszą to w B6 moduł N daje radę. Czy to, że N oraz L miałyby nie działać z MFSW wynika z własnego doświadcznia ? To ja rozwieje wątpliwości Moduł L czyli midline, obsługuje MF i o ile pamiętam bo dawno tam nie zaglądałem było to napisane w pierwszym poście. Moduły ful dodatkowo obsługuje grzana kierę. Jako dowód zdjęcie z mojego auta.
  15. Można na przykład przeczytać podczepiony temat w tym dziale http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-know-how-odnosnie-poprawy-odbioru-radia-66782/
  16. Wujek Jarek pisał że Concert wychodził z aktywnym tyłem Jak masz wszystko dobrze podpięte to pewnie tylko kwestia zakodowania zegarów pod ori radio. STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62 +01 - Radio (Mehrausstattung) +02 - Telefon (Mehrausstattung) +04 - Navigation (Mehrausstattung) +08 - Telematik (Mehrausstattung) +16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde) Co do dołożenia tyłu to jest trochę kabelkologi i jak już chcesz ją robić to najlepiej rezać od razu bosse. Temat jest w warsztacie. Ale ja bym raczej zastanowił się nad dokupieniem jakiejś aktywnej skrzynki do bagażnika. Porzucenie tylnych głośników. Taka opcja jest łatwiejsza do ogarnięcia. Co do Kabla to najlepiej VCDS stabilny jest 10,6 ja z takiego korzystam. Szczegóły masz na PW.
  17. Kupujesz przejściówkę iso->iso2 wiadomo zmieniasz kosz docinasz tunel. Klimatronik jest ok. Trzeba tylko zamontować przekaźnik do ogrzewania tylnej szyby. Masz to opisane w warsztacie. Zmieniarka będzie normalnie działać. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. W autach po II lifcie występowały zegary z can. Jak twoje mają can to wystarczy pociągnąć dwa kable od radia do zegarów i nie trzeba can adaptera. Żeby wszystko zagrało. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Przecież pisałem ze musisz zrezygnować z fabrycznego tyłu. To jest kostka do aktywnego tyłu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Rozpinasz tą kostkę 3X mini iso i wpinasz zamiast żółtej przejściówkę.
  21. Coś takiego MINI ISO Wyjście na wzmacniacz BLAUPUNKT line OUT (2551472356) - motoAllegro
  22. Rezygnujesz z fabrycznego aktywnego tyłu. W to miejsce dajesz przejściówkę MINI ISO -> RCA i spokojnie podłączysz każdy wzmacniacz.
  23. Chcesz podwoić wartość samochodu?
  24. A ja myślałem że twoje stoi. Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.