Treść opublikowana przez jarek_ns
-
King Soft
Za te pieniądze jedź do tego gościa co ja robiłem. Pomiar wyszedł 70pln. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Nie. Szukam adaptera Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO z obsługą ID3 Tag https://car-tronic.pl/dension-gateway-300-audi-mini-iso-p3551.html coś takiego.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A masz coś takiego w ofercie? [h=2]Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO[/h]
-
[B7 BRF] A4 Avant - Perłowy grafit LZ7L. Moja taczka :)
Do twojego zderzaka dołóż dokładkę z Cupry i będzie git. A jak coś się przydarzy, czego nie życzę to wpadnie S. Popielniczkę 2din jest łatwiej trafić. Ramki na allegro też są. Ja swoją 1din szukałem 3msc
-
[B7 BRF] A4 Avant - Perłowy grafit LZ7L. Moja taczka :)
Fajna sztuka. Nie myślałeś o wymianie popielniczki i ramki na aluminiowe. Masz chyba listwy aluminium szczotkowane to pasiło by pomyśleć o popielniczce i ramce.
-
Grzanie lusterek a temperatura powietrza
Ostatnio jak było zimniej i wieczorami jak temperatura spadała ale nigdy poniżej 10st. W B6 lusterka grzały. Zasilanie jest puszczone chyba przez klimatronik razem z tylna szybą?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To szukaj opon. Jak będziesz jeździł autem dłużej to lepiej popatrz za nowymi. Niech będą tanie ale nowe. Zawsze to lepsze niż używki.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja narazie nie patrzę na koła. Chyba że unas na forum bo szukam tych 15 na zimę. Mi akurat te nie podchodzą. Fajne miał Bronek chyba w swojej B5. Śmialiście się że podobne do kołpaków. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A masz jakiś wzór upatrzony? Może AVUS? ewentualnie takie jak ja mam. Ja na swoich włoskich replikach latam drugi rok i jest OK. A trafiają się na Allegro w dobrych pieniądzach.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakie koła masz na oku? Jak wracałem do domu przez puszczę w niedzielę popołudniu to zawsze tam było zatrzęsienie ludzi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak by jeszcze zepsuł podstawową 1,4 na LPG to trudno jego wola. Jedna foka więcej na szrocie i po problemie, ale ST jest dość rzadkie. Może kupi go ktoś normalny i odratuje, jakby wywalić tylne lampy, zderzak i Spoiler z F&F to kolor obleci, A Recaro w środku daje czadu. Loko gdzie to się włóczyłeś w niedzielę, a może to tylko ściema i znowu były %%%?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Cześć Koszty oklejenia wnęk są spore i średnio się to opłaca. Dlaczego nie Mat? biały mat to było by coś nowego.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie tylko w Californi mają ludzie fantazję jak można taką bazę spaprać FORD FOCUS ST *KAMELEON*FUUL OPCJA* (2576686971) - motoAllegro P.S. Znajomy Passat KLI niebieski pędziwiatr znowu kręcił się w niedzielę pod MM, może chce się do nas podczepić tylko brak mu odwagi
-
King Soft
Ryba pisz do dixona i wolanta oni też myślą o programie. Sent from my iPhone using Tapatalk Dopadłem właśnie kompa i obczaiłem ich stronę i szczerze mówiąc to ceny jak na nowy sącz mają wysokie. Za te pieniądze to można rozmawiać z Aligatorem w Dyno lub CompSportem. Poza tym o jakości ich pracy nie świadczy marka tylko ludzie którzy tam pracują. Przykład V-Tech krakowski obecnie ma strasznie słabą opinię a kiedyś to byłą ścisła czołówka. Dlatego ja bym polecał pewną dozę ostrożności.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pewnie sie potruli tymi wynalazkami. Grzesiek jak ci sie wczoraj wracało ze Szczawnicy? Bo znajomy wyjechał o 20.30 i do Sącza przyjechal na 23. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Zapalająca lampka aku
Sprawdź sprzęglo alternatora może być na wykończeniu. Słychać wtedy takie trzaski z okolicy alternatora. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki tablet
Ja od piątku mam samsunga i jakoś szału nie robi. Android jest tak kiepsko zoptymalizowany że przy dwóch rdzeniach potrafi zamulić. Niestety Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO
Jam mam fabryczny BT więc wole tego. Chyba się zdecyduje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO
Witam Montował ktoś u siebie takie ustrojstwo? CAR-TRONIC - Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO Faktycznie działają ID3 Tag przy radiu Concert II/Chorus II?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Coś tam robił? Pewnie handlowałeś śliwowicą z podpałki do grila Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę cisza dzisiaj. Ale spot sie odbył Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja jednak wpadnę na godzinkę. Brać Vaga? Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
radio concert lepsze od nieoryginalnego
Kto ci takich bzdur nagadał? Jedyny plus fabrycznego radia to wygląd. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B6] Wymiana radia Audi Chorus na Concert
Tylko głośność jest kompatybilna. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak nie poradzicie z tym fisem to wpadnij w niedzielę do Sącza. Jak coś to pisz wcześniej żebym podjechał przed 16 bo potem nie dam rady.