Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Jak chcesz kierownicę z b7 to musisz zmienić kilka rzecz. -moduł pod kierownicę z B7 literka Q -taśmę -kierownicę -poduszkę do poczytania masz te tematy http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/
  2. Jak masz kierownicę z B6 to możesz zapomnieć o tych funkcjach.
  3. Jak to ma być tylko do oglądania filmów to raczej kup coś tańszego nie koniecznie z procesorem dwurdzeniowym i raczej ekran 7" bo 10 jest dosyć nieporęczne. Ja dzisiaj odbieram Samsunga Galaxy Tab 2 7" bo wcześniejszy Asus był mało poręczny w podróży.
  4. No to jakiś trefny dzień, bo ja dzisiaj podrapalem przedni zderzak i trzeba będzie bawić sie w lakiernika. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. No mnie też. Z podobnego powodu. Trzeba korzystać z resztek dobrej pogody. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Loko a jak by ktoś chciał kupić pakiet bez samochodu? Chodzi oczywiście o ogłoszenie z tablicy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. Twój wybór. Ja bym wolał kupić za 100pln coś używanego ale markowego. Wbrew pozorom czasem idzie znaleźć coś ciekawego.
  8. Kornel to masz problem bo u nas chłopaki maja V6 albo klekoty.
  9. Do sensation też tak wysyłali, ale jak wszyscy zaczęli dzwonić o wymianę to zrobili tylko przez regeneris i ja swojego musiałem odesłać Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Dlatego Vag mu powie co z tym jest. Zablokowany silnik wywala błąd. A jak będzie spalony to nie zrobi nastaw. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Jak byś zapiął VAGa to może by coś pokazało ale tak to faktycznie może być mało czynnika.
  12. A próbowałeś zrobić nastawy podstawowe klimatyzacji Vagiem? Może masz źle skalibrowane silniczki i w tym jest problem. Cała operacja zajmie ci może z 5min więć warto sprawdzić. Przy okazji sprawdź błędy bo do przeprowadzenia nastaw nie może być żaden zapisany w pamięci sterownika.
  13. Mówiłem ci kiedyś że wzmacniacz a konkretnie jego wzbudzenie. Sprawdź czy nie pojawia się na nim napięcie.
  14. Możesz ale szału nie będzie. Bo przy 4ohm na głośniku wzmacniacz nie będzie miał nawet tych 20W na kanał. Jak już chcesz coś zmieniać to poszukaj PB niektóre są 3ohm. Ale najlepiej zagrają 2ohm ale takie głośniki ciężko znaleźć. problem jest przy sytuacji gdy do wzmacniacza 4ohm podłączysz głośnik 2ohm, wtedy dużo bardziej obciążasz końcówkę mocy. ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Z własnego doświadczenia powiem Ci że podłączyłem pod fabryczny wzmacniacz Bosse w B6 głośniki Helixa 4ohm i zagrały gorzej niż fabryczne.
  15. Michał a jak twoje transakcje A4 sprzedane?
  16. A wy znowu o piciu Loko jak masz pić to tylko teraz bo w niedzielę spot.
  17. Dostałeś ją od strony skrzynki bezpieczników? ja próbowałem kiedyś tamtędy ale chyba mam za grube łapy
  18. To coś z tym radiem jest nie tak. Jak masz stare i poza guzikami było wszystko ok to przekręć panel z nowego. Zrobisz to w 10min i po sprawie. Albo oddaj nowe radio. Odblokowanie nigdy nie trwało więcej niż 3h. Może ktoś wpisywał zły kod na upartego i zablokował radio na amen. Wtedy tylko serwis RTV da mu radę.
  19. Dlaczego? jak masz odpowiednio długiego Torxa to chwila moment i po sprawie. W zegarach to też nie problem. Idzie je wyjąć bez zdejmowania kierownicy.
  20. Nakład pracy jest nie współmierny do osiągniętego efektu. Domyślam się że auto opuściło fabrykę bez radia i ma wszystkie głośniki pasywne ( zasilane z radia) Jak masz suba ze wzmacniaczem i kostką to od swojego radia musisz poprowadzić kable sygnałowe (najlepiej podpiąć pod rca w radiu) Zasilanie, masę i sygnał na wzbudzenie wzmacniacza. Zasilanie i masę znajdziesz w bagażniku przy gnieździe 12V. Wzmacniacz fabryczny to śmieszna konstrukcja i spokojnie tyle prądu wystarczy. Sygnał na wzbudzenie weźmiesz z radia niebieski kabel w kostce zasilania a RCA to wiadomo.
  21. Jak niema aktywnego tylu to głośnika w podszybiu tez nie ma Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Ewentualnie ten sam przewód znajdziesz w wiązce od stacyjni tam prościej jest go znaleźć. Najcieńszy czerwony a dla pewności sprawdzić przed podłączeniem miernikiem.
  23. Jak będziesz robił test to sprawdź czy niema błędów. Czujnik zostaw na sam koniec bo jest to mało prawdopodobna usterka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.