Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał to przyjade do ciebie po nie. Albo następnym razem zamienimy. Ryba ile ci powiedzieli za program? U nich robisz? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek kiedy będzie tegoroczny wypust podpałki do grila
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też będę. Michał ładuj kapcie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rns-e problem!!
Ale kombinujesz. Obawiam sie ze nic ci to nie da. Kable trzeba pociągnąć z zegarów. Ale to nie jest temat do ogarniecia na spocie bo nie zabieram ze sobą narzędzi. Pozatym zawsze czegoś zabraknie. Jak nie ogarniesz tego sam i nie znajdziesz nic bliżej to dzwon do mnie. Tel masz na PW Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Nie masz. Fabryczny fis łączonych jest z MCE w wersji Full ty masz wersje LOW nie obsługująca tego. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Rns-e problem!!
Musisz poprowadzić dwa z rns-e do zegarów. Rns-d nie obsługuje can i dlatego łączy sie z zegarami przez moduł TMC. TU masz dwa tematy do poczytania. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ dotyczy iso ty masz iso 2 ale zmienia się tylko kostka zasada jest ta sana CAN L z radia do CAN L a CAN H do CAN H. Na obudowie nawigacji masz rozpisany gdzie co jest w kostce nawigacji. Możesz mieć problem z podłączeniem VAGa wtedy trzeba przełożyć linie K opisane jest to w tym temacie. http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Brak podświetlenia przycisków radia Symphony
W kostce zasilania 6 pin odpowiada za podswietlenie sprawdź czy dostaje napięcie po włączeniu świateł. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Niedzialajacy tempomat B6
Czujnika sprzęgła nie wywala błędu. Jedynie w blokach powmiarowych możesz to sprawdzić. Co do spalania to tak czy tak podepnij kompa i sprawdź czy niema błędów. Silnik jak się zachowuje? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No. Delikatnie rzecz ujmując lipa. Andrzej ta dziewczyna była z Tęgoborzy? Małolaty się teraz TIRami rozbijają i są tego efekty. Ten koleś co wbił pod naczepę dwa auta na Podkarpaciu miał 23lata.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A nie orientujesz się jak wygląda sprawa przy kierownicy ala B6. Myślałem o kierownicy czteroramiennej z A8 D2. Jak tam wygląda sprawa z taśmą. Moduł High jest ciężko zdobyć ale przynajmniej występuje. Ale czy jest taśma która to obsłuży?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A grzaną kierę masz z A6? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Auta nie są takie same. Różnią sie wieloma detalami. Np. System obsługi kierownicy multi. Szczere to moduł N kupisz za 150pln a za Q dasz 199 lub nawet mniej, Ja zawsze jak zakładam multi i tempomat to zmieniam na Q. Grzesiek co do modulu T to on chyba nie podejdzie do zwyklej b7. Fis w RS7 B7 jest obsługiwany z kierownicy a nie manetki. Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Trzeba będzie zmienić kodowanie. Chyba że będzie wymontowany z auta z taką samą konfiguracją wyposażenia
-
podłączenie wzmacniacza i tuby
Trzeba poprowadzić instalację do bagażnika. Przerobić zasilanie tylnych głośników (zasilane ze wzmacniacza przy tubie) Rozpiska kostki przy radiu Rozpiska kostki przy wzmacniaczu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
W pierwszym poście masz opisane moduły. A to podstawowa funkcjonalność czyli na RNS-E nie będzie współpracował. (nie będzie książki i historii połączeń)
-
podłączenie wzmacniacza i tuby
Oczywiście że jest. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
N jest z b6. Co chcesz dokładnie zamontować. Do tempomatu chyba ci styknie ale pod kierownicę multimedialną powinien być R lub Q temat do poczytania http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/ Jak szukasz modułu to pisz do Siemiana.
-
Gra tylko jeden głośnik
Jak padł wzmacniacz w radiu to radio do wymiany. Możesz zmienić na inne ori np concert lub jakieś uniwersalne Sony, Alpine i inne. Ale to rozwiąże kwestie przodu jeszcze zostaje tył, który ma osobny wzmacniacz. W tamtym przypadku wymian suba.
-
wymiana radia fabrycznego na inne ?
Poczytaj informacje w necie na temat tych chińskich wynalazków. Oczywiście wybór należy do ciebie, ale ja wolę kupić używany sprzęt markowy, niż takie wynalazki. Często montuję różne chińczyki, bo z takimi ludzie przejeżdżają. Ale jak widzę jakość wykonania tych wynalazków to włos się jeży. Dobra stacja multimedialna nawet chińska musi kosztować. Parametry podane w aukcji nic konkretnego nie mówią. Przede wszystkim to jaka jest rozdzielczość wyświetlacza? jak jest moc w RMS? Bo 60W na kanał to mają dobre wzmacniacze zewnętrzne. jaki jest moc przy poziomie zakłóceń 1%THD i 10%THD? oraz jakie jest maksymalny poziom zakłóceń? Większość parametrów podanych prze zemnie dotyczy wzmacniacza a taką samą listę można wypisać do pozostałych elementów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To dam ci znać w sobotę, bo nie wiem gdzie pojadę po spocie w niedzielę.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak coś to podjadę do ciebie, bo w niedzielę nie pasuje mi się oganiać z tymi felgami.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak jak ci pisałem ja potrzebuje tylko felgi. Opony mam swoje nowe.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To co jednak A4 zostaje? nic ostatnio nie chwalisz się A3 jak idzie projekt carbon?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zastanowileś sie nad felgami? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będzie że znowu się czepiam, ale ryba z siarą prowadzili dyskusię o ledach w środku auta a rykoszetem chwyciło się różowemu.