Treść opublikowana przez jarek_ns
-
RNS-D oraz TV Tuner - szara opcja TV po naciśnięciu MODE
Źle to rozumiesz. Kodowanie należy sprawdzić dlatego że navi nie widzi tunera tv. A zły odbiór radia pewnie jest spowodowany padniętym wzmacniaczem antenowym. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNS-D oraz TV Tuner - szara opcja TV po naciśnięciu MODE
ELM327 działa z VAGiem do wersji 4.09 wiec spokojnie można nim kodować sterowniki w b5 Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Lepiej byś całkiem rzucił Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Klimatronic - problem z temperaturą rzeczywistą, a ustawioną
Po pierwsze sprawdź błędy VAGiem. Jak nie będzie nic to przeprowadź nastawy podstawowe, zobaczysz jak wtedy klima się będzie zachowywać.
-
RNS-D oraz TV Tuner - szara opcja TV po naciśnięciu MODE
Podłącz VAGa i a najlepiej VCDSa (ma wbudowany opis kodowania) i zmień kodowanie.
-
RNS-D oraz TV Tuner - szara opcja TV po naciśnięciu MODE
VAG. Pewnie trzeba będzie zmienić ostatnia wartość.
-
RNS-D oraz TV Tuner - szara opcja TV po naciśnięciu MODE
Złe kodowanie. Zmień kodowanie nawigacji.
-
[B6 AVF] Problem z radiem
A jesteś pewny że ktoś nie wymontował głośników z przednich drzwi. Radio to Concert na kasety czy płyty? Zrób zdjęcia instalacji za radiem i zamieść bo w ciemno to ci nikt nic nie poradzi. Możesz mieć coś pozmieniane w instalacji.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I to mi się podoba. Coś czuje za pójdzie na stalowej piętnastce twoja A4 Michał.
-
Problem z tylnylnymi prawymi drzwiami
Tak jak ci Góral pisał na początek sprawdź przewody w gumowej osłonie pomiędzy słupkiem a drzwiami. Jak tam jest wszystko ok to sprawdź mikrostyk w zamku drzwi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ostatnio na spota wpadł gość A6 C5 na fajnej glebie z 1,8T 150KM i twierdził że maja mu zrobić program na 220KM, może przyjedzie w ta niedzielę i pochwali się wykresem bo nie wierzę że wyjdzie więcej niż 190 bez zmiany dolotu i wydechu. Te 190 to chyba lekka przesada. Michał jak tak twardo sprzedajesz te swoje A4 to może w końcu dogadamy się w kwestii felg na zimówki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To do ilu licznik musi dobić żebyś rzucił e-palenie? Wystawiłeś ogłoszenie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jasne że nie odmówię A to spot już w ta niedzielę wypada...? Jak się nie jeździ i jeszcze innych zniechęca to tak jest ---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- Michał widzę że promujesz nowe forum Ostatnio wolant zapomniał swojego e-cuda i całe dwie godziny nic nie palił.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolant na rowerze przyjedzie W niedziele spotujemy? Ostatnio kiepsko wylo z frekwencją to może teraz sie zmotywujecie. Panowie a może ktoś chce kupić? Audi Concert II CD A4 B6/B7 (2591917269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślę że jakiś rabat by można było zrobić Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pytanie o radio
Mowa o rns-d więc fis zadziała ci dopiero po zainstalowaniu modułu TMC. Który zamienia sygnał z rns-d na język CAN. Co do map to szukaj na chomiku ale nie każda nagrywała je poprawnie wypali. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Najlepiej zrobić sobie prosty sciągacz. 10 min roboty inwszystko ładnie schodzi . Jak będę przy kompie to naszkicuje jak go zrobić. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zapalająca lampka aku
Trzaski głowy nie urywają ale słychać wyraźne stukanie. Napinacz niema nic do tego. Co najwyżej pasek by piszczał a nie był by brak ładowania.
-
Zmiana licznika a przebieg
Tym can+ k commander pewnie china z allegro lepiej nie mieszaj w liczniku bo ci jeszcze lepsze kwiatki wyjdą. Podjedź do kogoś co ma VAG TACHO
-
Glosniki tyl w b7 sedan
W tylnej półce pod kratką. A żeby sprawdzić czy masz głośniki nie musisz zdejmować tapicerki. Wystarczy latarka poświecić w maskownicę, jak jest ciemno na zewnątrz i zobaczysz czy jest głośnik, czy tylko zaklejony otwór.
-
Czy podejdzie mi to radio??
A poważnie to będziesz miał trochę roboty żeby dopasować twoje pokrętła od klimy i resztę elektryki.
-
Xenon z allegro
Temat wałkowany tysiąc razy wpisz w szukajce HID i poczytaj. Od siebie napisze tylko tyle że po montażu zakłócają CB, wywalają błędy na fisie i powodują inne atrakcje. ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Zapomniałem dodać że co mądrzejszy policjant zabierze ci dowód bo lampy są homologowane do żarówek H7, brakuje ci sprysków i samo poziomowania.
-
Subwoofer
Napewno nie są od niego. Ta czarna wygląda jak od zmieniarki. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Glosniki tyl w b7 sedan
Pełny fis to komputer pokładowy. Wyswietla średnie spalanie i prędkość. Chwilowe spalanie itp. Nie pełny pokazuje tylko ile kilometrów przejedziesz na paliwie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B6 AVF] Problem z radiem
Masz bosse czy zwykły? Od początku tak masz czy coś zmieniałeś? Sprawdź kodowanie radia. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To ładnie. Jechałeś w ciemno czy miałeś wcześniej nagrany nocleg? Sent from my iPhone using Tapatalk