Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Pytanie dotyczące radia
To żeby zamontować nie ori radio potrzebne ci będą: seraprator antenowy adapter aktywnego tyłu zaślepki zasłaniające puste miejsca po obu stronach radia. Wszystko do dostania na allegro
-
[A4 B5] Nie działają głośniki
W subie masz wzmacniacz. Może on też padł?
-
Licznik nie pokazuje przebiegu i kilometrów dziennych.
Ja bym sprawdził miernikiem czy dostaje napięcie na gniazdo żarówki.
-
antena dachowa
Nie wiem jak w sedanie ale w kombi taka antena jest montowana jak masz inalstalacje pod telefon, webasto lub nawigację. Masz kolorowy FIS, uchwyt pod telefon albo pokrętło przy zapalniczce? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pytanie dotyczące radia
Jak masz b6 to potrzebujesz specjalna ramkę żeby założyć nie ori radio. Chyba że fabrycznie nie było radia to ramkę będziesz już miał. Zresztą to widać jak patrzysz na konsolę. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna
Zmieniasz moduł, taśmę, kodujesz i działa. A przy okazji możesz zrobić tempomat. Ja mam dodatkowo moduł BT. Do szczęścia brakuje mi tylko podgrzewanej kierownicy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna
No F to model LOW. Więc bez obsługi tempomatu i multi kiery. ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Tu masz trochę lektury http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/
-
radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna
Jarek symphony III jest przecież z B7 to dlaczego ma nie działać z kierą z B7??? jak dla mnie to radyjko podobnie jak rns-e zadziała przy obydwu fajerach i B6 i B7:wink: Przecież napisałem ze zadziała z kierą z b7 ale nie odpali poduszka. A przy b6 nie działa zmiana utworów. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna
Oczywiście. W warsztacie masz odwiedziny temat. Jaka coś to pisz bo przerabiałem temat u siebie. Ale w twoim przypadku jest gorzej. Bo albo nie zadziała poduszka jak zalożysz z b7 albo nie będzie działać cała multi przy kierownicy z b6 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio audi symphony III + kierownica multifunkcyjna
Kiera multi z b7 czy b6? Bo jak b7 to na 100% nie działa. Jak b6 to musisz podać jaki masz moduł pod kierownicą. Po literę na końcu określi czy obsługuje multi. I wiadomo taśma do zmiany. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Do xcarlinka nie było takiego przełącznika. Idzie kupić go luzem. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Nie. Musisz wybrać jedni z nich.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Będzie działał. Wpinasz go w miejsce zmieniarki i gitara. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale w terenie jest kozak. Sztywne mosty robią swoje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał a jechałeś kiedyś tym autem? Ja miałem okazje i powiem ci że po asfalcie prowadzi sie jak pijany szaman. Zbieżność nazwy przypadkowa Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał jak sprzedaż A4. Był kupiec obejrzeć?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jaki wrażenia po przesiadce z audi A poważnie to szukałem auta dla brata dziewczyny. Za 5000pln nic ciekawego nie kupi. Za 7000 również. Zresztą co ja gadam jak szukałem swojego to za 30000 też nie było nic ciekawego Loko co do HDR to zdjęcie było robione mydelniczką i na tej samej mydelniczce dodawałem efekty. Ogólnie jak na telefon to najgorzej nie wyszło Co do VAGa to niech kolega dzwoni mam teraz urlop.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie Ja już poszukiwania miejskiego toczydełka zakończyłem Normalnie powrót do przeszłości Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A sprawdzałeś zegary VAGiem? Bo może nie one są przyczyną. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Zrób hard reset z dwa razy i zobaczysz co będzie. Jaki masz wygrany ROM Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Nie ma co panikować wejdź na forum androida dokładnie przeczytaj instrukcje i jak będziesz wszystkiego przestrzegał to będzie dobrze. Jak kiedyś za czasów HD2 zmieniłem romy co dwa dni. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiem. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzyskowi żona nie pozwoliła u nas będzie 5.08 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To co jutro jedziemy? Żaby sie nie okazało ze to będzie spot sądecki na emigracji Sent from my iPhone using Tapatalk
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Chyba jest poprawne ponieważ mam to samo co kolega sgx, czyli : Zakupiłem USB - KKL od viakena. Odpaliłem Vag Com311.2 na W7 x64, program działa (nie pełna wersja bo ciągle mi wyskakuje nieprawidłowy kod przy próbie aktywacji), połączenie jest, ale nie odczyta portu 77. Zrobiłem Virtualną maszynę a na niej XP, jest to samo co wyżej, też nie da się aktywować. Odpaliłem VCDS Lite i tutaj również nie połączy mi się z portem 77 A oto log z auto scan w VCDS lite: ========================================================================== Ok, po kilku próbach VCDSem udało mi się odczytać telefon: Address 77: Telephone Protocol: KWP2000 Controller: 8P0 862 335 D Component: FSE_255x BT H18 0050 Coding: 0000822 Shop #: WSC 06325 Udało mi się również zmienić języki z niemieckiego na angielski (dwie ostatnie dwójki), ale nie mogę zmienić trzeciej cyfry na 1 . Czemu tak się dzieje, coś jest zablokowane ? Na 100% jest to związane z ograniczoną funkcjonalnością modułu. Poszukaj czegoś nowszego.