Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Po założeniu Audi Concert Cd nie gra przód
W poprzednim aucie działało ci podświetlenie? jak tak to musiałeś mieć CAN adapter. Jak będziesz miał can adapter to podświetlenie i fis będą działać. Co do przodu to może masz Bosse i trzeba zmienić kodowanie radia? żeby przód też był ze wzmacniacza? ewentualnie w druga stronę czyli włączyć wzmacniacz w radiu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i w końcu jest http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/audi-a4-b5-czikita-optycznie-rs4-anty-chrom-240214/ Wielki powrót czikity
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Z zewnątrz tak jak pisałem ja bym widział zderzak od S4 dokładki w kolor i będzie OK. Daje plus za odwagę. Wnętrze jest bardzie kontrowersyjne ale nie każdy musi mieć wszystko ori.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek czyżby Kamil sprzedał swoje skóry? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Z 1 din na 2 din radio z analizatorem widma?
To tym bardziej popracuje nad zabudową w boczku. Jak wywalisz fabryczny to można powalczyć Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wymiana radia na niefabryczne system BOSE
A może wysiadł jeden kanał w wzmaku? Zmien kable miejscami prawy z lewym i zobaczysz co będzie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z wymiana radia na niefabryczne system BOSE
Sprawdź kable idące do głośnika. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Będzie działać emulator zmieniarki. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak A4 nie przyjeżdżają to trzeba Fiestę przygarnąć ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- To dorzucę parę fotek od siebie oczywiście rodzynek w roli głównej I na koniec dwa rodzynki na jedynych słusznych blachach. Ale i tak Adam wszystkich rozwali
-
Który separator i ISO ?
Nie do końca. Bo temat dotyczy padniętego wzmacniacza. Po tym co napisał p!etrek wnioskuje że masz nie oryginalne radio? Jak dobrze trafiłem to potrzebujesz najprostszy separator antenowy z allegro który poda ci prąd na wzmacniacz w momencie uruchomienia radia. Tylne głośniki są zasilane przez oddzielny wzmacniacz. Sygnał do niego płynie przez kostkę z ostatniego zdjęcia i podpinasz go przez taki adapter jak pokazałeś w linku. Jeśli masz system BOSSE to adapter musi być inny.
-
Z 1 din na 2 din radio z analizatorem widma?
Daj sobie spokój z tym fabrycznym subem. Szkoda zachodu i kasy. Lepiej dozbierać kasy i włożyć coś normalnego i dodatkowy wzmak.
-
Problem z kodem navi
Napisz co to za navi? jak rns-d to fis ci pewnie też nie działa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał działałeś coś z projektem Carbon A3?
-
Chorus II na Concert III
Nigdy niema 16. Przynajmniej ja jeszcze nie miałem takiej przejściówki.
-
zamiana nawigacji na nowsza
Przy RNS-E 1600 to cena wyjściowa, do tego dolicz can emulator około 200pln, przejściówki 50pln, jak chcesz DVD to kolejne koszty wieć jak Kowi pisał trzeba sie zastanowić czy to się opłaca, a i jeszcze trzeba znaleźć rns-e z A6 C5 a to też nie jest łatwe.
-
nie graja płyty, a4 b6 radio symphony ,error 3
A płyty normalnie wychodzą. W zmieniarce 1din error 3 to były zakleszczone płyty.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Przełączyć pomiędzy radiem/kasetą/cd możesz tylko z panelu radia. Przyciski od tiptronica nie obsługują radia i żadne kodowanie tego nie zmieni.
-
Chorus II na Concert III
Nie piny w kostce iso 2 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tam to teraz tylko kąpiele błotne bo niski jest poziom wody. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chorus II na Concert III
Jak będziesz miał przejściówkę to zmostkuj w niej piny 15 i 16 i zagada. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Przed paskiem miałem astre 1,6 16v było to samo. Jak gość przyjechał po nią to pierwsze sie pytał ile bierze oleju a ja wcale nie ukrywalem ze bierz. Tak samo było z vw. Widać komuś to nie przeszkadza. Jak ktoś robi autem rocznie 7 tkm to nie jest to takie uciążliwe. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Wiem bo sam ci namiary na nią wysyłałem
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Ja podawałem cenę zestawy do natryskiwania pistoletem. Tak farba wydaje mi się bardziej wytrzymała bo dodajesz utwardzacz. tylko nie każdy ma warunki i sprzęt żeby się nią bawić. Co od dostępności to z czarnym niema problemu. Schody są przy innych odcieniach i tam jest sens się bawić.
-
Odnawianie tunelu srodkowego
Zależy za ile kupisz farbę, podkład i utwardzacz. I oczywiści czy zrobisz to sam czy zlecisz to komuś. Ja miałem czarny i jak się pytałem to koszt samego materiału wyszedł mi około 80pln czyli nie wiele, zrobił bym to sam sobie ale że ekekt był nie pewny to kupiłem od Czakiego tunel za 150 pln w idealnym stanie. A żeby było lepiej to w tunelu była zapalniczka pod navi i sprzedałem ją za 99pln więc nawet mi czasem uda się zrobić dobry interes.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Masz rację przez 10msc zrobiłem 25tkm i nic się nie działo. A że nie odpowiadało mi dolewanie oleju co drugie tankowanie to sprzedałem auto.