Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Opis jest na rysynku reszta pasuje tylko w jeden sposób. <br /><br />
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Dobrze masz podpiete sterowanie wzmacniacz niebieski przewód z tej kostki podpinanej pod zasilanie? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
I niestety niema to wpływu. Połączyłem sie vag comem 3.11 zmieniłem 6 na 2 rozlaczylem się i potem znowu połączylem. I wszystko działa tylko nie łączy się za pierwszym razem. U mnie połączyło sie za drugim. kabel to najprostszy kkl niebieski. Mam też drugi pod vcdsa na CANie i on za pierwszym razem działa. Linie K i can mam podłączone z kostki iso radia. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wieczorem sprawdzę czy ma to wpływ na połączenie. Mój moduł jak pamiętam miał 2. Zobaczę czy połączy się przez VAGa 3,11 i kabel KKL, bo VCDS 10,6 łączy się bez problemu.
-
Nie działa głośnik niskotonowy, wysokotonowy ok
Jak dochodzi sygnał to szukaj problemu w głośniku może ma oderwane prewody za kostką. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Co do powyższego, to przypadkiem jak w tej chwili mam ustawione w BT opcję nr 1-diagnostyka po CAN to czy może tu leżeć mój problem??Może jak bym miał ustawione na 5-diagnostyka po K-line to miał bym możliwość połączenia się moim zwykłym kablem kkl??? Czy dobrze rozumuje czy może to nie tędy droga?? Jak by ktoś nie śledził tego tematu to dodam że obecnie podczas łączenia się z BT wyskakuje mi błąd typu "Too many error to connect.." To jest kodowanie a nie adaptacja. Ja mam ustawione na 6 czyli po lini K Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Krejzik a czytałem ten temat wrc robił według tego i smiga http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233040 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek gratulacje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Oklejanie wnetrza folia 3M, jak okleic ?
Dokładnie najlepsze całość i potem modelujesz. Na zagieciach. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z mocą
Jaki masz program? bo po zdjęciu wygląda mi to na polskiego vaga. Jak tak to nic nie zrobisz. W dziale diagnostyka jest opisane wszystko na przykładzie VAG-COMa lub VCDSa
-
AIRBAG - błąd
Tomek a VAG Comander może coś takiego zrobić? Znajomemu padła sterownik jak pożyczał prąd w zimie sąsiadowi i może dało by się go reanimować. Podrzuć jakiegoś linka do takiego programatora, chętnie poczytam o tym.
-
AIRBAG - błąd
To co ty wyciągałeś z auta kierownicę do czyszczenia A na poważnie to da się skasować ten błąd?
-
AIRBAG - błąd
Kolego sprawdź połączenie kostek foteli. Bo pewnie miałeś je podpiete. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Ja sie nie pytałem z wersja beta EU. Zainstaluj aure sygnic. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Problem z mocą
Może ci przeładowywać turbina zrób logi dynamiczne grupy 011
-
Problem z mocą
Sprawdź kostkę przy przepływce. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
pioneer AVH-P5000DVD jak uruchomic?
Podaj napięcie na czerwony i żółty i sie zobaczy. Jak nie zagada to zostanie szukać ci puszki ale to nie będzie łatwe. Musisz przeglądać aukcje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
dobór głośników B5 Sedan do symphony1 w tylną półkę
Jak chcesz podłączyć pod fabryczny wzmacniacz inne głośniki jak ten jest zintegrowany z głośnikiem.
-
pioneer AVH-P5000DVD jak uruchomic?
Kolego ale nawet w aukcji pisze ze brakuje puszki. A bez niej nie uruchomisz stacji. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
System operacyjny Android
Ja tam widzę tylko jedną innowacje s voice które ma jest kopią tego siri. Ma to w iphonie i przez pół roku użyłem dosłownie kilka razy. Co do czytania to żaden test nie jest w stanie przedstawić telefonu tak jak własne próby. Ma obecnie iphona 4s i zastanawiam się czy wrócić do androida.
-
System operacyjny Android
Spoko. Czas pokaże jak łapie rysy. Miałem sgs i było strasznie, w sgs2 było o niebo lepiej jeśli chodzi o tył. Dalej zostaje dylemat co wybrać. SGS3 czy ONE X.
-
System operacyjny Android
A jak tylna klapka? podobno znowu śliski plastik. Jak z jakością.
-
Jakie żarówki do oświetlenia wnętrza w Avancie ?
O ile dobrze pamiętam to 4x BA9S 2x rurka 41 mm 2x rurka 36 mm Ja mam wszystkie can-bus. Wymiary potwierdzę wieczorem. Bo nie pamiętam długości rurek.
-
Oklejanie wnetrza folia 3M, jak okleic ?
Kolego spokojnie sam sobie poradzisz. Ja nakładałem od jednej strony do drugiej wyciskając pęcherzyki powietrza deseczką obitą filcem. Podgrzewałem dopiero w miejscach wyprofilowanych żeby dopasować folię. Nie naciągaj mocno folii bo potem może się odklejać. I pamiętaj o dokładnym oczyszczeniu powierzchni przed oklejeniem.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jak bym miał wieszać ipoda na kratce to wolał bym wrócić do nie oryginalnego radia. Jak już wywaliłem kasę na kierownicę multimedialną to wolę przerzucać utwory na niej a nie kombinować coś przy ipodzie. Mam iphona i próbowałem używać go jako odtwarzacza ale okazało się to kiepskim wyjściem bo bateria szybko leciała i obsługa na dotykowym ekranie też jest średnio wygodna jak się na niego nie patrzy.