Treść opublikowana przez jarek_ns
-
FIS-komunikat o temperaturze oleju
Ja tam pisałem i byłem gotowy wyłożyć te 500pln na taki bajer do czerwonego fisa i cisza.
-
FIS-komunikat o temperaturze oleju
Tylko nikt tego na forum jeszcze nie kupił.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ten kabelek to żadna rewelacja bo utwory musisz zmieniać na mp3 a na fisie cały czas jest to samo.
-
FIS-komunikat o temperaturze oleju
W b7 tylko w RS4 to było. Kiedyś był temat o tym i cześć osób twierdziła że da się ale nikt się tym nie pochwalił. tu tez jest temat o tym http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-temperatura-oleju-fis-203764/
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
I jeśli masz czujnik poziomu płynu spryskiwaczy lub zmasowany pin w liczniku. Wtedy zmieniasz kodowanie w grupach 17 i 16. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Złącze mini iso 8 pinów
-
dobór głośników B5 Sedan do symphony1 w tylną półkę
Ta płytka pod głośnikiem to jest wzmacniacz. Radio symphony nie ma wzmacniacza na tył więc każda zmiana tylnych głośników na nie oryginalne wymusza montaż dodatkowego wzmacniacza. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Z 1 din na 2 din radio z analizatorem widma?
Na fisie nie będzie komunikatów z radia. Reszta zostaje. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podłączenie wzmacniacza do CONCERT I
Według zamieszczonej rozpiski wlutuj wtyczki rca i masz tyle głośniki i wyjścia C1 to złącze aktywnego tyłu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL B6] B6 Cabrio...
W przednich masz 13cm, avant z tyłu ma w drzwiach 16 cm a sedan ma w tylnej półce tez 16 cm.
-
Nie uruchamia się turbo?
Kolego po pierwsze sprawdź błędy potem zrób logi. Napisz skąd jesteś na pewno ktoś się znajdzie w okolicy.
-
Podłączenie wzmacniacza do CONCERT I
Podpinasz w miejsce górnej kostki. Rozpiska jest na forum. Jak podepniesz ten adater to przestaną grać tylne głośniki bo biorą sygnał z tego wyjścia To jest opis kostek twoje radio jest po lewej Sent from my iPhone using Tapatalk
-
<> Radio Concert a4 B5 <>
Tak. I oczywiście zostawić włączone radio. Jak masz wyłączony zapłon to przed godziną samo się wyłączy. Wyłącz klimatronika i zostaw auto tak na 1-1,5H powinno potem pisać CODE
-
<> Radio Concert a4 B5 <>
Jak masz napis SAFE to włącz zapłon i zostaw radio włączone na godzinę powinno odblokować możliwość wpisywania kodu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Według etki przy BNS3,0 nie ma modułu TMC <br /><br />
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Wojtek gratuluje nowej furki Czekam na fotki. A B6 sprzedałeś?
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Pokaż zdjęcie tej zmieniarki. To jest zmieniarka 1din do schowka? Rozpiska złącza zmieniarki w radiu chorus 2 jest po prawej. Nie wiadomo jaka to jest zmieniarka więc trudno rzucić jakimś schematem resztą wszystkie schematy znajdziesz sam na elektrodzie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie jak mecze oglądaliście. Klimatronik musi działać w końcu ja robiłem nastawy ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- A tak na marginesie nie widział ktoś ostatnio jakiejś A6 C5 1,9TDI najlepiej VP gdzieś w okolicy?
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Nie zauważyłem że proponujesz 13. W B6 masz z przodu 16 i niema sensu wkładać 13stek. Ładuj PB 16 cm. Masz nie ori radio więc dobrze to zagra.
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Dystanse musisz mieć. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Z tych to tylko pierwsze. Dużo roboty nie jest musisz pozbyć sie kostek i polutować przewody. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
To kup ori głośnik na allegro są używki sprzedawane na sztuki. A w dziale sprzedam widziałem cały zestaw za 150 pln.
-
VAG CAN Commander 1.4 - problem z odczytem
Weź wywal tego VAG Comandera. Lepiej załatw sobie VAGa lub VCDSa.
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Tu masz wszystko <br /><br />
-
Zawór EGR
Wahler lub Pierburg. Ja mam Wahlera. ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Numer zaworu jest zaznaczony <br /><br />