Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko w podłokietniku jest uszkodzony jeden zawias i nie pisze czy w zestawie jest łapa. Jak niema łapy to żadna okazja.
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Tak jak ci kolega napisał. Rozbierasz obudowę kolumny i szukasz w wiązce ze stacyjki cienkiego czerwonego przewodu. Dla pewności sprawdź miernikiem. Pociągnij go do kostki i po sprawie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixon szukał kiedyś głośników.
-
[b5 avant]
Ori jest właśnie panasonic. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zepsuta Roleta bagażnika.
Ciężko ci będzie nawinąć sprężynę. Ja bym kupił używkę. Chodzą po około 100pln.
-
Niedziałająca wentylacja
Kolego. Jak masz dostęp do VAGa to prosta sprawa. Po pierwsze to musisz sprawdzić błędy, pewnie będzie błąd od klapy temperatury. Owa klapa najprawdopodobniej się zawiesiła. Jak skasujesz błędy to musisz przeprowadzić nastawy podstawowe. Procedura wygląda tak. Wchodzisz w grupę AIC Heating 10 dalej Fault Codes - 02 kasujesz błędy jak niemasz już błędów w sterowniku to przechodzisz do nastaw podstawowych. Basic Settings - 04 grupa 001 dajesz Go i obserwujesz co się dzieje. W A6 C5 jest dwustrefowa klima jak u mnie więc powinno być 6 silniczków. Po rozpoczęciu kalibracji będziesz słyszał jak pracują klapy. A na ekranie będzie widać zmiany wartości patrz czy wszystkie ruszyły. Jak kalibracja skończy się powodzeniem to w polach będą same 0. Sprawdzasz błędy jak jest czystko to cieszysz się klimą. Jest jeszcze druga opcja mniej optymistyczna. Czyli kalibracja nic nie dała dalej jest błąd klapy. Wtedy rozbierasz plastiki w A4 B6 jest to schowek i plastik pod kierownicą demontujesz silniczki i sprawdzasz czy klapy się nie zacinają, jak już wszystko rozruszasz to znowu przeprowadzasz kalibracje. Jak dale nie działa to znaczy że masz uszkodzony silniczek i należy go wymienić.
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Na kierownicę turbiny kiepsko działa olej z odmy dostajacy sie do dolotu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Szukam sprawdzonego spolszczenia do navi MMI 2G
Możliwe ostatnio zebrałem się i przeczytałem cały twój wątek o b8 i szacunek dla twojej pracy Wrzuć foty wnętrza. Przepraszam za OT
-
pomoc w doborze wzmaka
Ostatnio widziałem monoblock alipne v12 na Allegro w takich pieniądzach Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Szukam sprawdzonego spolszczenia do navi MMI 2G
Pisz do Grześka WRCLaguna. On ostatnio wgrywał sam u siebie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio concert pomocy
Wiec tak Wchodzisz w grupę 56 Radio Tam wybierasz 07 Coding I będziesz miał tam swoje kodowanie Będzie to 5 cyfr zaczynających się od 00 reszta zależnie od twojego wyposażenia a właściwie wyposażenia auta z którego jest radio. Zapisz sobie na wszelki wypadek te cyfry. Potem zmień kodowanie klikając na nie. To jest opis kodowania radia w B5 00?xx: Speakers 0 = Sound System (No passive Speakers) 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone) 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear) 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear) [*]00x?x: Sound System Correction 0 = No Sound System (No Correction) 1 = Sound System (Bose) [*]00xx?: Configuration +1 = Active/Remote Supplied Antenna +2 = CD-Changer +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation) Jak nie masz zmieniarki i fisa to sugeruje takie kodowanie. 00200 Jak masz zmieniarkę to kodowanie 00202 A jak masz zmieniarkę i fisa to 00206 Jakby to nie zagrało to pisz.
-
System operacyjny Android
Sprawdź sygnic aura według mnie jedna z lepszych. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL B6] Problem z wycieraczkami, nie działa naj szybszy bieg
No to kicha. Drażni mnie to strasznie bo ma aero i zbierają doskonale i potem to machnięcie jest po suchym. A wiadomo dla piór i szyby nie jest to dobre. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
concert nie gra tył pomocy
Musisz dorobić wzmacniacz bo concert ma tylko dwa kanały a tył ma byc aktywny. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[ALL B6] Problem z wycieraczkami, nie działa naj szybszy bieg
Panowie a ja mam inny problem jak użyje spryskiwacza to ładnie wycieraczki przelecą po szybie zatrzymają sie i po 5 sekundach znowu raz machną. Pytanie to jest normalne? Macie tak u siebie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmiana radia z 1Din na 2Din
Jak chcesz 2din to musisz zmienić kosz na 2din. Dociąć lub wymienić klimatronik i przyciąć tunel. Przy zmianie klimatronika na 2din musisz jeszcze zmienić popielniczkę.
-
Zmiana radia z 1Din na 2Din
Jak nie chcesz sobie życia utrudniać to zamontuj w schowku emulator zmieniarki i twoje radio domyślam się że concert cd lub chorus II będzie odtwarzało mp3. O emulatorach było już wiele razy pisane na forum.
-
[ALL B6] Concert II vs Symphony II
Prucz tego co pisałeś czyli can i adapter musisz przerobić instalację głośników, na aktywny tył. Czyli podłączony pod wzmacniacz. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
radio concert pomocy
Jak masz tylne głośniki zasilane wzmacniaczem wystarczy zmiana kodowania w radiu.
-
Panowie wymieniać czy nie ?????
Zestaw dobry tylko ta ramka jest kiepska szukaj ori z chromem. Jak godzisz się na to że nie będzie wyświetlało się info z radia na fisie to zmieniaj śmiało. Jak coś to dorób sobie plus po stacyjce żeby radio ładnie się włączało i gasiło po wyjęciu kluczyka.
-
Jakie głośniki do radia audi symphony III ???
To jest tylko kwestia odpowiedniego kodowania Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Jakie głośniki do radia audi symphony III ???
Wzmacniacz Bosse najlepiej z kostką bo cena w ASO morduje, cztery głośniki w drzwi 16cm i suba do półki. Wysokotonowe są w bosse takie same jak przy zwykłym ASS. Do pełni szczęścia pasowało by jeszcze głośnik centralny na deskę rozdzielczą. Wiązkę będziesz musiał sam zaadaptować. tu jest opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-i-drugi-zmiany-wzmacniacza-na-bose-79668/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Można sie jesze zapisywać do starego? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
Ogólnie rainbow ma bardziej basowy charakter. Focal i Morel uderzają w inna grupę odbiorców.
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
Jeśli chodzi o wzmacniacze to ja bym się przyjrzał tym ----=== Infinity Ref 7541a 4-kanałowy 111W ===--- (2365180345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wzmacniacz Alpine V12 MRV-F505 (2354630933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub bardziej budżetowa alternatywa HELIX DB 4 Dark Blue Four - Wzmacniacz 4-kanałowy (2384535409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Ja bym na twoim miejscu poszedł na całość i założył 16 jak masz garaż i chęci to spokojnie je ogarniesz. Dobra 13 kosztuje ja bym polecił takie https://car-tronic.pl/rainbow-dl-c52-p3421.html ale 16 za 300 zł pln zagrają tak samo albo lepiej. ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Z 16 polecał bym to https://car-tronic.pl/focal-165a1-p2919.html https://car-tronic.pl/morel-maximo-62-p2816.html