Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Jaki przełącznik świateł,nie działaja halogeny i przesłona audi b7
Tu jest opisana zmiana mce Low na High może ci pomoże http://a4-klub.pl/showthread.php?t=138327 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zmiana radia concert 1 na concert 2
Podłączysz to zobaczysz. Nie będzie podświetlenia i radio będzie się wyłączać. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Chociaż to jest drugi lift a tam niektóre liczniki miały can. Wtedy dorabiasz dwa przewody od licznika do radi i działa bez adaptera. Ale trzeba sprawdzić czy twój licznik ma can.
-
Instrukcja obsługi radia
Sprawdź kable miedzy drzwiami a karoserią. W gumowej osłonie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ciekawe czy się pochwaliłeś ile wciąga oleju? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie nie będę mam dziadka w szpitalu i siedzę u niego. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mi tez to wyglada na can ale wtedy powinien być błąd w sterowniku Bluetooth. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wybiera sie ktoś jutro na spota Sent from my iPhone using Tapatalk
-
karta sd
Nawigacja z biedronki gooclever ma wsparcie dla kart micSDHC i spokojnie lata z karta 8gb i 16gb. A rns-e nie obsługuje kart sdhc więc jest max 4gb. Wyjątek to rns-e w najnowszej wersji z seata one czytają karty sdhc. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Radio Gamma przeszukuje całą częstotliwość
Podepnij do radia kawałek kabla tak z 2m jak będzie lepiej odbierał to wzmacniacz jest walnięty.
-
czy to ori felgi?
Tylko gdzie dostaniesz taki zestaw. Poza tym wzór średnio mi pasuje do A4 chyba że do allroada. A przednie z szerokością 6,5" też są kiepskim wyborem. Ale to zależy jakie opony do tego.
-
Drgania budy podczas przyspiesznai
To że ci podepnie kompa do auta i sprawdzi błędy, to nie znaczy że wszystko będzie jasne musi zrobić logi poszczególnych grup.
-
czy to ori felgi?
Dodam że po małej modyfikacji bo jest polerowana a seria była lakierowana w dwa odcienie. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- Przód 6,5JX17H2 ET42 Tył 8JX17H2 ET37 ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- Tu masz zrzut z etki Bez zastosowania dystansów na przód będzie to wyglądało komicznie. Prawie jak bus Drużyny A. A poważnie to Touran miał poszerzony tył w wersji Cross.
-
czy to ori felgi?
To jest felga z VW Touran Cross. Oryginalnie na VW były montowane opony o różnej szerokości na przód i tył przy tej feldze.
-
Drgania budy podczas przyspiesznai
Jak z logów nic nie wyjdzie to będzie dwumas.
-
Jednostka multimedialna 2din
Tak tylko każda rozbudowa rns-e wiąże się z dodatkowymi kosztami, w dodatku nie małymi. A w stacji masz już wszystko.
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
No jak dla mnie robota pierwsza klasa. Z podświetleniem nie ma problemu, bo jest podświetlony ledami. Kup lutownicę punktową (na allegro za grosze) diody i nie będzie problemu. Ja mam gorszą sytuacje bo wyświetlacz jest segmentowy led. Na upartego by to ogarną ale szkoda zachodu.
-
Potrzebuje pomocy przy wyborze klocków i tarcz
Sprawdź przewody. Może urwał się przewód przy klocku.
-
zmiana z profilu 225/45/17 na 205/55/17?
No starawe te opony. Firma jest ok. Ale jak dla mnie opona to max 4 sezony. Potem na mokrym sie ślizga. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Radio Blaupunkt Madrid 210
Może być taki https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p1990.html lub https://car-tronic.pl/gniazdo-mini-iso-2xrca-do-audi-vw-skoda-p288.html przy założeniu że instalacja nie bosse. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
zmiana z profilu 225/45/17 na 205/55/17?
Nie ma co porównywać zimówek bo to inna bajka. Inna konstrukcja bierznika i inny rodzaj gumy. 205 zimowa i letnia bedą sie zupełnie inaczej zachowywały. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Radio Blaupunkt Madrid 210
Kolego już ci pisałem co potrzebujesz a jak nie wierzysz to wystarczyło sprawdzić instrukcję obsługi na stronie bluepunkta http://www.blaupunkt.de/fileadmin/user_upload/Service/SERVICEDOKU_ZIEL/BA/MULTI/7649068510001_BA_MULTI.pdf Piękna rozpiska na samym końcu. Adapter, separator, ranka i wszystko hula oprócz komunikatów na fis.
-
Jednostka multimedialna 2din
Po pierwsze. Temat fisa jest nie do ruszenia walczyłem rok i dałem sobie spokój. W b5 widziałem takie cudo ale w B6 nie ma opcji. Po drugie z kierownica jest trochę lepiej bo przynajmniej alpine ma takie adaptery a do twojego jest uniwersalny. Na przykład ten. Link jest przykładowy nie lubię dodawać linków z allegro bo szybko wygasają. https://car-tronic.pl/adapter-do-kierownicy-audi-a3a4tt-can-bus-iso-ctsad003-p291.html Potrzecie: Tysiąc razy było co trzeba zrobić żeby zagadał tył i radio dobrze zbierało. Czyli kupujesz adapter aktywnego tyłu i separator antenowy. Wpisz w google i znajdziesz. Tyle w temacie. zapomniałem kup jeszcze ramkę 2din bo będą dziury po bokach.
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ciekawe. Wiedziałem kiedyś jak gość przerobił radio johnny II. Tak że panel był na kablu. Zamontowany w lampce sufitowej, radio było w schowku, a gniazdo gruszki zabudowane w tunelu. Wyglądało to świetnie.
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Sprawdź kable w przelotce pomiędzy drzwiami a karoserią. Jak tam jest wszystko OK to przełącznik do wymiany.
-
Brak reakcji licznika
masz jakieś błędy w liczniku?